Türk Telekom Faturasız Aylık İnternet Paketleri

10.04.2020
A+
A-

Türk Telekom Faturasız Aylık İnternet Paketleri tüm ay boyunca istediğin kadar kullanabileceğin internet miktarı içeriyor. Eğer herhangi bir tarifen yoksa ya da mevcut tarifendeki internet kullanım hakların bittiyse telaşlanmaya hiç gerek yok. Türk Telekomun 11 farklı internet seçeği ile Faturasız Aylık İnternet Paketleri seni bekliyor. Üstelik paketleri satın almak da bir o kadar kolay. Birbirinden farklı olan bu paketler şu şekilde;

 • Aylık 100 MB İnternet Paketi
 • Aylık  250 MB İnternet Paketi
 • Aylık 500 MB İnternet Paketi
 • Aylık Özel 1 GB İnternet Paketi
 • Aylık 1 GB İnternet Paketi
 • Aylık 2 GB İnternet Paketi
 • Aylık 3 GB İnternet Paketi
 • Aylık 4 GB İnternet Paketi
 • Aylık 5 GB İnternet Paketi
 • Aylık 6 GB İnternet Paketi
 • Üç Aylık 10 GB İnternet Paketi

Benim çok fazla internete ihtiyacım olmuyor sadece mesajlarıma bakıp çıkıyorum diyenler. Benim bol bol internete ihtiyacım var tüm işlerim,i internet üzerinden hallediyorum diyenler. Tarifemdeki internetler bana yetmiyor ek internet paketine ihtiyaç duyuyorum diyenler. Toplanın! Bu yazımızda Türk Telekom Faturasız Aylık İnternet Paketleri Nasıl Yapılır? Türk Telekom Faturasız Aylık İnternet Paketlerinin Ücretleri Nelerdir? sorularını yanıtladık. Yazımızı okuduktan sonra internetsiz kalma derdi son bulacak. O halde başlayalım.

Türk Telekom Faturasız Aylık İnternet Paketleri

Türk Telekom Faturasız Aylık İnternet Paketleri

Aylık 100 MB İnternet Paketi

Tarifem bitti fazla ücret ödemeden hemen kısa bir işlem yapmam gerekiyor diyenler için hazırlanmış olan Aylık 100 MB internet paketi sadece 9 TL. Bu paketi yapmak için AYLIK 100MB yazarak 5555’e mesaj gönderebilirsiniz. Bu sayede farkında olmadan ücret ödemeyin ve hemen 100 MB internet ile işleminizi hızlıca gerçekleştirin. Yine de bize kalırsa bu paketi yapmak yerine aşağıdaki paketlere göz atmanızda fayda var.

Aylık  250 MB İnternet Paketi

Hemen internete girmem gerekiyor acil bir işim var ve yapıp hemen çıkacağım diyenler için hazırlanmış olan Türk Telekom Aylık 250 MB İnternet Paketi 250 MB internet içeriyor. Bu pakete sahip olmak için AYLIK 250MB yazıp 5555 ‘e kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. Bu paketin fiyatı ise sadece 12 TL.

250 MB İnternet

250 MB İnternet

Aylık 500 MB İnternet Paketi

Aylık kullanmanız gereken internet miktarını aştıktan sonra yeni bir tarife aramak için internete girmeniz gerekiyor. Bu da hemen hemen 500 MB demek. O yüzden internetiniz yokken bu paketi yapmak sizin için kurtuluş olacaktır. Bu paketi yaptıktan sonra internette paket seçme işlemini rahat rahat yapabilirsiniz. Bu paketi yapmak için AYLIK 500MB yazarak 5555′e mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Aylık 500 MB internet paketinin ücreti ise sadece 19 TL.

500 MB İnternet

500 MB İnternet

Aylık Özel 1 GB İnternet Paketi

Bana öyle 500 MB internet yetmez hazır internette iken biraz Candy Crush’ta şeker patlatırım ya da YouTube’da biraz video izle izlerim diyenler için Türk Telekom Aylık Özel 1 GB İnternet Paketini yapabilirsiniz. Paketi yapmak için AYLIK 1GB  yazarak 5555’e mesaj gönderebilirsiniz. Peki ücret ne kadar mı? Bu paket adı üzerinde olduğu gibi özel bir paket bu yüzden paketin fiyatı sadece 23 TL.

Türk Telekom Aylık Özel 1 GB İnternet Paketi

Özel 1 GB İnternet Paketi

Aylık 1 GB İnternet Paketi

Türk Telekom Faturasız hatlar için sunulan bir diğer paket Aylık 1 GB İnternet Paketi, bu pakette diğer paketler gibi oldukça uygun. Bu paketi yapmak isterseniz yapmanız gereken tek şey telefonunuzda 1GBPAKET  yazarak 5555’e kısa mesaj göndermek. Bu paketin ücreti ise 29 TL. Bize kalırsa bu paketi yapmadan önce yukarıda bahsettiğimiz Özel 1 GB Paketini incelemenizi öneririz.

1 GB İnternet

1 GB İnternet

Aylık 2 GB İnternet Paketi

İster tarifenize ek isterseniz ayrı olarak yapabileceğiniz Türk Telekom Aylık 2 GB İnternet Paketi sadece 39 TL. Paketi yapmak için ise AYLIK 2GB yaz 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterli. Bu paket ile internette istediğiniz gibi sörf yapabilirsiniz.

2 GB İnternet

2 GB İnternet

Aylık 3 GB İnternet Paketi

Ben sadece internette sörf yapmak istemiyorum sosyal medya uygulamalarını da kullanmak istiyorum diyenler için ise Türk Telekom da Aylık 3 GB İnternet Paketi mevcut. 3 GB internet ile sosyal medya uygulamalarını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Üstelik Aylık 3 GB İnternet 45 TL. Bu paketi satın almak için AYLIK 3GB yazarak 5555’e mesaj gönderin ve internetin keyfini sürün.

Aylık 4 GB İnternet Paketi

Türk Telekom Aylık 4 GB İnternet Paketi internete doyamayanlar için. Ben internetten haber takip ederek çok fazla video izliyorum diyenler için tavsiye ettiğimiz bu paketin fiyatı 49 TL. Bu paketi yapmak için ise gereken kilit kod: 4GB yazarak 5555’e kısa mesaj göndermek. Bu sayede en güncel haberlerden her zaman haberdar olabilir ve dünyayı takip edebilirsiniz.

Aylık 5 GB İnternet Paketi

Hepsi çok güzel ama sosyal medya gereğinde fazla internet yiyor bu yüzden tarifemdeki internet kullanımları yetmiyor. Bana daha çok GB lazım diyenler için ise Türk Telekom Aylık 5 GB İnternet Paketini sunuyor. Bu paketi yapmak için AYLIK5GB yazıp 5555’e mesaj gönderin. Sadece 55 TL karşılığında sahip olabileceğiniz bu paket ile İnstagram, Twitter ve Facebook gibi tüm sosyal medya uygulamalarını kullanabileceksiniz.

Aylık 6 GB İnternet Paketi

Gamer kullanıcılar toplanın! Ben bir oyun canavarıyım bu yüzden internete internet demiyorum diyen kullanıcılar için ise Türk Telekom ek paket olarak tam 6 GB internet sunuyor. Türk Telekom Aylık 6 GB internet Paketini yapmak için AYLIK 6 GB yazarak 5555′e mesaj göndermeniz gerekiyor. Peki ya ücret? Diğer bir çok operatöre göre ek ücretleri uygun olan Türk Telekom’da Aylık 6 GB İnternet Paketinin fiyatı 59 TL. Oyun canavarları oyunlarına ara vermiyor.

Üç Aylık 10 GB İnternet Paketi

Ben her ay paket yenilemek ile uğraşmak istemiyorum toplu halde bir paket yapsam olmaz mı diyenler için ise bomba gibi bir paketimiz var. Türk Telekom Üç Aylık 10 GB İnternet Paketi ile tam 3 ay boyunca kullanabileceğiniz 10 GB internet hakkı elde ediyorsunuz. Bu paketi yapmak için 3AY10 GB yazarak 5555′ e kısa mesaj göndermeniz yeterli. Üç Aylık 10 GB İnternet Paketinin ücreti ise sadece 39 TL. Bu fiyatı ile birçok internet paketinden çok çok daha ucuz.

Üç Aylık 10 GB

Üç Aylık 10 GB

Türk Telekom Faturasız Aylık İnternet Paketleri Kalan Kullanım Sorgulama Nasıl Yapılır?

Tüm Aylık ek İnternet Paketlerini sorgulamak için paket koduna KALAN kelimelesini eklemeniz yeterli. Örneğin Aylık 6 GB İnternet Paketinin Kalan Kullanımlarını Öğrenmek için KALAN AYLIK 6 GB yazarak 5555′e mesaj gönderebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz telefonunuzdan *123# arayarak da kalan kullanım haklarınızı öğrenebilirsiniz. Ayrıca 9333’ü arayarak da kalan kullanım haklarınızı sorgulayabilirsiniz. Bunların yanında Türk Telekom Online İşlemler’i destek olarak kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Faturasız Aylık İnternet Paketleri İptal İşlemi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Aylık İnternet Paketleri her ay kendini yeniler bu yüzden paketinizi gelecek ay kullanmak istemiyorsanız iptal etmeniz gerekmektedir. Paket iptalleri paketleri yapmak kadar kolay bir şekilde gerçekleşiyor. Paketleri iptal etmek için paket kodlarının başına İPTAL yazmanız yeterlidir. Yine Aylık 6 GB internet paketini iptal etmek için İPTAL AYLIK 6 GB yazarak 5555’e mesaj gönderebilirsiniz.

Türk Telekom Faturasız hatlar için kullanabilecek aylık internet paketlerini inceledik. Sadece internet değil tarife yapmak istiyorsanız Faturalı iseniz Türk Telekom Prime Tarifelerini, ya da Türk Telekom Efsane Tarifelerini – Faturasız kullanıcı iseniz Türk Telekom Bonkör Paketleri olan, Bonkör 5 GB, Bonkör 9 GB ya da Bonkör 12 GB Paketlerini inceleyebilirsiniz.

 

 

YORUMLAR
 1. Gizem dedi ki:

  Güncel paketleri paylaştığınız icin tesekkur ederim. Işinizi tam yapıyorsunuz. Bircok site paketleri güncellemiyor