Türk Telekom Faturalı 4 GB Paketi

07.02.2020
A+
A-

Türk Telekom faturalı 4 GB paketi fırsatını yakalayın! Bu paket yalnızca faturasız hattan faturalı hatta geçen Türk Telekom müşterilerine özel olarak sunulmaktadır.

Siz de bu çok avantajlı dakikası bol, SMS’i bol, interneti bol tarifeleri kaçırmamak için hemen size en yakın Türk Telekom bayisinden faturasız hattan faturalı hatta geçerek bu fırsatı yakalayabilirsiniz.

Eğer ben koltuğumdan kalkmadan da fırsatları bir tıkla yakalarım diyorsanız Türk Telekom web sitesinden ya da Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını kullanarak kolayca faturasız hattan faturalı hatta geçiş yaparak bu fırsatı geç olmadan yakalayın! Türk Telekom faturalı 4 GB paketi

Türk Telekom Faturalı 4 GB Paketi

Türk Telekom’ da Faturalı 4 GB paketi yalnızca faturasız hattan faturalı hatta geçen Türk Telekom müşterileri için özel olarak hazırlanmıştır. Paket içeriğinde bulunan aylık yurt içi her yöne geçerli konuşma hakkı, yurt içinde geçerli her yöne kısa mesaj hakkı ve mobil veri kullanım hakkı ile sizleri bekliyor.

Ancak unutmayın ki bu avantajlı pakete ve size özel indirimli fiyatlara sahip olmak için faturasız hattan faturalı Türk Telekom hattına geçiş yapmış olmalısınız.

Türk Telekom Faturasız Hattan Faturalı Hatta Geçmek

Eğer siz de faturasız Türk Telekom müşterisi iseniz ve benzersiz Türk Telekom avantajlarından faydalanmak istiyorsanız kolayca faturasız hatta geçiş yapabilirsiniz. Faturasız hattan faturalı hatta geçmek için yapmanız gereken işlemler oldukça basit.

Üstelik bu işlemler için hiçbir ücret ödemenize gerek kalmadan en yakın Türk Telekom yetkili bayisine uğrayarak kolayca işlemi tamamlayabilirsiniz. Ya da gereken işlemleri Türk Telekom web sitesine uğrayarak kolayca tamamlayabilirsiniz.

Türk Telekom Faturalı 4 GB Paket İçeriği

Türk Telekom’da Faturalı 4 GB paketiyle Türk Telekom müşterilerinin beğenisine sunulan bu benzersiz paketin içerisinde 4.5 G hızında 4 GB internet paketi ile beraber yurt içinde her yöne geçerli 1000 dakika ve yine yurt içinde her yöne geçerli 1000 SMS sizleri bekliyor.

Türk Telekom Faturalı 4 GB Paket İçeriği

Türk Telekom Faturalı 4 GB Paket İçeriği

Üstelik bu avantajlı paket faturasız hattan faturalı hatta geçen Türk Telekom müşterilerine özel aylık 50 TL yerine yalnıza 30 TL. Eğer aylık 4 GB internet kullanımı bana yetmiyor internette doya doya dolaşmak istiyorum diyorsanız size harika bir haberimiz var!

Yine aynı paket şartlarında 4 GB yerine 6 GB internet kullanım paketi seçeneği ile yurt içinde geçerli her yöne 1000 dakika ve yurt içinde geçerli her yöne 1000 SMS kullanım hakkı sizleri bekliyor.

Üstelik bu avantajlı paket faturasız hattan faturalı hatta geçen Türk Telekom müşterilerine özel aylık 55 TL yerine yalnıza 35 TL ile sahip olabilirsiniz.

Belirtilen paketlerdeki indirimli ücretler Faturalıda 4GB veya Faturalıda 6GB Tarifelerine faturasız tarifelerden geçiş yapıp, SMS göndererek veya müşteri hizmetleri aracılığıyla 12 fatura dönemi mobil faturalı tarifelerinde kalma sözü veren müşterilerimiz için geçerlidir.

Türk Telekom Faturalı 4 GB Paket Taahhüt İptali

Türk Telekom Faturalı 4 GB paketine indirimli fiyattan sahip olmak için 12 ay bu tarifede kalma taahhütü vermelisiniz. Taahhüt verdiğiniz bu 12 aylık süre içerisinde paket iptali yapmak isterseniz cayma ücreti ödemeniz gerekmektedir.

Ancak bu benzersiz tarifenin sunduğu bir diğer avantaj ise memnun kalmamanız durumunda paketin onaylandığı ayı takip eden ilk üç ay süresi zarfında cayma bedeli ödemeden taahhütünüzü rahatlıkla sona erdirip bir başka benzersiz Türk Telekom tarifesine geçiş yapmanız işte bu kadar kolay!

Türk Telekom’da paket iptali yapmak için en yakın yetkili Türk Telekom bayisine uğrayabilir, online şekilde Türk Telekom web sitesini kullanarak, Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını kullanarak ya da Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak paket iptalinizi zahmetsizce gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Telekom Faturalı 4 GB Paket Taahhüt Bitimi Ücretlendirmesi

Türk Telekom Faturalı 4 GB paketinizin başlangıcınızda indirimli ücretlerden yararlanmak için verdiğiniz tahhüdünüz 12 fatura döneminizin bitiminden itibaren otomatik olarak taahhütsüz aylık ücretler geçerli olacaktır.

Tarifelerin indirimsiz fiyatları; aylık yurt içinde geçerli her yöne 1000 dakika konuşma hakkı, aylık yurt içinde geçerli her yöne 1000 SMS kullanım hakkı ve aylık yurt içinde geçerli 4 GB veri kullanım hakkı taahhütsüz ücreti 50 TL olarak ücretlendirilir.

Aylık yurt içinde geçerli her yöne 1000 dakika konuşma hakkı, aylık yurt içinde geçerli her yöne 1000 SMS kullanım hakkı ve aylık yurt içinde geçerli 6 GB veri kullanım hakkı taahhütsüz ücreti aylı 55 TL olarak ücretlendirilir.

12 aylık taahhüt bitiminde Türk Telekom müşteri hizmetleri sizi arayıp size özel kampanyalarla ilgili bilgi vermektedir. Ya da dilerseniz taahhüt bitiminde Türk Telekom web sitesini ziyaret ederek, en yakın yetkili Türk Telekom yetkili bayisine uğrayarak, Türk Telekom Online İşlemler uygulamasından ya da müşteri hizmetlerini arayarak size özel kampanyalarla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Türk Telekom Faturalı Kalan Hakları Öğrenme

Hattınıza tanımlı kalan kullanım bilgilerinizi öğrenmek için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını kullanabilirsiniz. Ya da 9333’ü ücretsiz arayarak kalan kullanım bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz. Kalan kullanım bilgilerinizi öğrenmenin bir diğer yolu ise SMS ile sorgulamadır.

Kalan konuşma hakkınız için ‘’SES’’ , kalan SMS haklarınız için “SMS” , kalan cepten internet kullanım bilgileriniz için “INTERNET” yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. Hattınıza tanımlanmış bulunan yurt içi her yöne 1000 dakika konuşma hakkının aşılması durumunda güncel aşım ücretlendirmesine tabii tutularak 61,34 Kr/Dk şeklinde kullanılan her 1 dakika 61,34 Kr olarak ücretlendirilir.

Hattınıza tanımlı size özel yurt içi her yöne 1000 SMS mesajlaşma hakkınızı aşmanız durumunda güncel aşım ücretlendirmesine tabii tutularak bir SMS kullanımı 41.03 Kr olarak ücretlendirilmektedir. Hattınıza tanımlanmış size özel yurt içi 4 GB ya da 6 GB internet paketinizin kullanımında aşma gibi bir durum söz konusu değildir.

Kampanyaya özel olarak tarifede bulunan internet kullanım hakkınızın bitmesi durumunda internet erişiminiz durur ve ek ücret ödemeye tabii tutulmazsınız. İnternet kullanım hakkınızın bitmesi durumunda erişimi duran internet hakkınızı kısa mesaj yolu ile yetkili Türk Telekom bayisine başvurarak ya da Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını telefonunuza indirerek kolayca ek internet paketi satın alabilirsiniz. Satın alınan bu ek internet paketi ücreti ay sonunda faturanıza yansıtılacaktır. Faturanızı ödemek için Türk Telekom yetkili bayilerine gidebilirsiniz.

Eğer aylık faturanızı online ödemek istiyorsanız Türk Telekom Online İşlemler uygulamasının fatura ödeme kısmandan ödeyebilir ya da Türk Telekom web sitesine girerek 7/24 online şekilde kredi kartınız ile fatura ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.