Türk Telekom Evde İnternet ile İnternetsiz Ev Kalmasın Kampanyası

05.05.2020
A+
A-

Türk Telekom Evde İnternet ile İnternetsiz Ev Kalmasın Kampanyası eve internet bağlatmayı düşünen kullanıcıları bekliyor. Kampanya kapsamında kullanıcılara iki adet paket seçeneği sunuluyor. Bu seçenekler;

  • 4 Mbps Fiber İnternet 40 GB
  • 4 Mbps Fiber İnternet 60 GB

Türk Telekom Evde İnternet ile sizler de evinize en uygun fiyatlar dahilinde internet bağlatabilirsiniz. Özellikle artık neredeyse tüm işlerimizi internet ortamında gerçekleştirdiğimiz için internet bizim için bir ihtiyaç halini aldı. Ee hal böyle olunca Türk Telekom abonelerine en uygun interneti sunabilmek adına kollarını sıvadı.

Peki Türk Telekom Internetsiz Ev Kalmasın Kampanyası Nasıl Yapılır? Kampanya Dahilinde bulunan paket içerikleri nelerdir? Sorularını sizler için yazımızda inceledik. Evinize internet almadan önce bu yazıyı kesinlikle okumanızı tavsiye ederiz.

Türk Telekom İnternetsiz Ev Kalmasın Kampanyası

Türk Telekom İnternetsiz Ev Kalmasın Kampanyası

 

Türk Telekom Evde İnternet ile İnternetsiz Ev Kalmasın Kampanyası Neler İçerir?

Türk Telekom ile eve internet satın almak oldukça basit. Özellikle Türk Telekom İnternetsiz Ev Kalmasın Kampanyası ile. 30 Haziran 2020 tarihine kadar geçerli olan bu kampanyadan tüm bireysel müşteriler yararlanabiliyor.

Türk Telekom’un Bireysel yeni müşterileri de kampanyaya 24 ay taahhüt vererek katılabiliyor. İnternetsiz Ev Kalmasın Kampanyası bu kapsamda iki adet paket seçeneği ile sunuluyor. Bunlar;

  • 4 Mbps Fiber İnternet 40 GB
  • 4 Mbps Fiber İnternet 60 GB

Bu paketlerin birbirinden farkı ise sunmuş oldukları internet miktarı ve buna bağlı olarak fiyat farkı. Peki paketlerin fiyatları neler? Gelin paketleri daha yakından inceleyelim.

Evde İnternet 4 Mbps Fiber İnternet 40 GB

Türk Telekom Evde İnternet kapsamında 40 GB paketini satın almak isterseniz toplamda 24 ay olmak üzere ayda sadece 39,90₺ ödeyebilirsiniz. Ayrıca Ücretsiz Kurulum ve İndirimli Modem Avantajlarından buboaket dahilinde yararlanabilirsiniz.

Evde İnternet 40 GB

Evde İnternet 40 GB

 

Evde İnternet 4 Mbps Fiber İnternet 60 GB

Bana 40 GB yetmeyebilir diyenler için  ise Türk Telekom Internetsiz Ev Kalmasın Kampanyası dahilinde 60 GB paketi de mevcut. Bu paket kapsamında kullanabileceğiniz 60 GB ‘a toplamda 24ay olmak üzere ayda 49,90₺ ödeyerek sahip olabilirsiniz.

 

Türk Telekom İnternetsiz Ev Kalmasın Kampanyası Detaylar

Türk Telekom’un bu kampanyasına telefonsuz yani yalın internet alarak katılım sağlanamamaktadır. Telefon kullanımı ile birlikte abonelere sunulan kampanyada telefon seçenekleri de mevcuttur. İsterseniz yeni sabit hat bağlatarak ALO Paket avantajlarından bu kampanya kapsamında indirimli şekilde yararlanabilirsiniz.

İnternetin bağlantı ücreti ise KDV dahil 264₺ bu fiyat aylık  olarak 11₺ şeklinde ödenmektedir.

Türk Telekom Evde Internet ile Internetsiz Ev Kalmasın Kampanyası kapsamında normal de 150₺ değerinde olan modem kurulum ücreti ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Paket kapsamında sunulan 40GB ve 60GB paketlerini 4 Mbps’ye kadar hızla kullanılabilirsiniz. Eğer 40 ve 60 GB limitiniz dolduysa hızınız 1 Mbps’ye kadsr düşüş gösterebilir bu yüzden buna dikkat etmekte fayda var.

İnternetsiz Ev Kalmasın Kampanyasına Katılmak Için Gereken Evraklar

Bu kampanyaya katılmak için gerekli belgeler şu şekildedir.

  • TC uyruklu vatandaşlar için kimlik belgesi aslı (nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport)
  • Yabancı uyruklu vatandaşlar için, geçerlilik tarihi uygun pasaport veya uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin bir sureti

 

İnternetsiz Ev Kalmasın Kampanyasına Nasıl Başvurulur?

Türk Telekom Evde Internet ile Internetsiz Ev Kalmasın Kampanyasına başvurmak  için birden fazla seçenek mevcut. Bu seçenekler  ise şu şekilde;

  • Türk Telekom’un sitesinden online başvuru yapabilir
  • 444 1 444 numaralı Türk Telekom Çağrı Merkezini arayabilir
  • Türk Telekom satış noktalarına uğrayabilir.
  • İnternet yazıp 6606’ya kısa mesaj göndererek sizlere ulaşılmasını talep edebilirsiniz.

Paketinizi iptal etmek isterseniz yine iptal işlemleri için  444 1 444 numarasını tuşlayabilir ya da sizlere en yakın Türk Telekom mağazasına uğrayabilirsiniz.

 

Sizlerle Türk Telekom Evde Internet ile Internetsiz Ev Kalmasın Kampanyasını Inceledik. Eve internet bağlatma konusunda kararsız iseniz ve 40 GB fazla diyorsanız Türk Telekom’un Prime Tarifelerine göz atmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca Türk Telekom’un en güncel kampanya, paket ve tarife içeriklerine sitemizden ulaşabilirsiniz

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.