Türk Telekom Bonkör 9 GB Paketi – 27₺

24.03.2020
A+
A-

Türk Telekom Bonkör 9 GB Paketi – 27₺ ile belirli şehirlerde bulunan ve avantaj şehrimde tarifesine sahip bireysel kullanıcılar 9 GB cepten interneti doyasıya harcıyor. Paket sadece bunun ile sınırlı değil. Türk Telekom Bonkör 9 GB Paketi Nasıl Yapılır? Türk Telekom Bonkör 9 GB Paket detayları nelerdir? Bonkör 9 GB Paketin geçerlilik süresi ne kadardır? tüm bu soruların cevaplarını sizler için cevapladık.

Türk Telekom Bonkör Paketler

Türk Telekom Bonkör Paketler

Türk Telekom Bonkör 9 GB Paketinden Kimler Yararlanabilir?

Türk Telekom Bonkör 9GB Paketinden Avantaj Şehrimde Tarifesine geçen yeni Türk Telekom müşterileri yararlanabilir. Özellikle  Antalya, Adana Aydın,  Bursa, Denizli,  Edirne, Gaziantep, Hatay, Kayseri, Diyarbakır, Kocaeli, Konya, Sivas, Manisa, Mersin, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Van, Trabzon, Zonguldak,Balıkesir, İzmir, Afyonkarahisar şehirlerinde yaşayan Türk Telekom müşterileri Avantaj Şehrimde Tarifesi ile interneti doyasıya kullanma şansına sahip oluyor. Ayrıca Türk Telekom’un Bokör Paketleri Bireysel Faturasız hat sahibi olan aboneler için geçerlidir.

Bonkör 9GB

Bonkör 9GB

Bonkör 9 GB Paket Detayları Nelerdir? Bonkör 9 GB Paketi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Bonkör 9 GB Paketinin Ücreti Sadece 27₺

Paketi yapmaya karar verdiyseniz Türk Telekom Müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz, eğer telefonda konuşarak yapmak benim tarzın değil SMS ile kolay yoldan  yapılmıyor mu diye sorarsanız elbette yapılıyor. Yapmanız gereken tek şey BONKOR9GB yazarak 5555’e SMS göndermek. Paketinizi aldıktan sonra cepten 9Gb internet + yurt içi yer yöne 750 dakika + yurt içi her yöne 1000 SMS’i gönül rahatlığı ile kullanabilir, evde kaldığımız bu zor günlerde uzaktaki akrabalarınızla iletişimi sıkı tutabilirsiniz.

Paketinizi kullanırken ara ara kalan kullanımlarınızı kontrol etmeniz için KALAN BONKOR9GB yazın 5555’e mesaj gönderin ve bilgilendirme mesajları telefonunuza gelsin. Bu sayede plansız ödemelerden kurtulmuş olursunuz.

Farklı bir Türk Telekom tarifesine geçmek ya da paket değiştirmek istiyorsanız da IPTAL BONKOR9GB yazıp 5555’e mesaj gönderirseniz paketinizi kolaylıkla iptal edebilirsiniz.

Pakete Katılmak İçin: BONKOR9GB yazarak 5555’e kısa mesaj gönderin.

Paketten Kalan Kullanımlarınızı Öğrenmek İçin: KALAN BONKOR9GB yazarak 5555’e kısa mesaj gönderin.

Paketi İptal Etmek İçin: IPTAL BONKOR9GB yazarak 5555’e kısa mesaj gönderin.

Türk Telekom Bonkör 9gb Kodları

Türk Telekom Bonkör 9gb Kodları

Bonkör 9 GB Kampanyasının Geçerlilik Süresi Ne Kadardır?

Kampanyaya katılım süresi 28 Ocak 2020 tarihinde başlamıştır. Kampanyanın son katılım tarihi ise  30 Nisan 2020 ‘dir. Bu süreden sonra kampanyaya katılamayacağınız için karar verme konusunda sizlerle yardımcı olmaya çalıştık. Eğer 9 GB cepten internet size fazla geliyorsa bir diğer Türk Telekom Bonkör Paketi Olan Bonkör 5 GB tarifesini inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Bonkör 5 GB Paketi – 23₺

 

9 GB internet bana az ben çok daha fazla internet kullanıyorum diyorsanız ise sizlere Türk Telekom Bonkör 12GB Paketini öneriyoruz. Paket detaylarını sitemizden öğrenebilir aşağıda linki bulabilirsiniz.

Türk Telekom Bonkör 12 GB Paketi – 32₺

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.