Türk Telekom Bonkör 12 GB Paketi – 32₺

24.03.2020
A+
A-

Türk Telekom Bonkör 12 GB Paketi – 32₺ ile belirli şehirlerde bulunan ve avantaj şehrimde tarifesine üye Türk Telekom faturasız bireysel aboneleri 12 GB cepten internetin tadını çıkarıyor. Peki sadece 12 GB internet mi? Elbette değil. Akıllarda olan Türk Telekom Bonkör 12 GB Paketi Nasıl Yapılır? Türk Telekom Bonkör 12 GB Paket detayları nelerdir? Bonkör 12 GB Paketin geçerlilik süresi ne kadardır? bu ve bunun gibi soruların cevaplarını makalemizde sizler için derledik.

Türk Telekom Bonkör 12GB

Türk Telekom Bonkör 12 GB

Türk Telekom Bonkör 12 GB Paketinden Kimler Yararlanabilir?

Bonkör 12 GB Paketi diğer operatörlerin tarifelerine göre harikalar yaratıyor. Sadee 32₺ karşılığında sahip olabileceğiniz bu paket ile cepten 12 GB interent + yurt içi her yöne 750 dakika ve tabi ki de yurt içi her yöne kullanabileceğiniz 1000 SMS içeriyor. Bireysel Faturasız hatlara sahip olan kullanıcıların yararlanabileceği bu paket bizce Türk Telekom’un en iyi paketlerinden bir tanesi. Hem fiyat bakımından hem de sunulan hizmet bakımından Türk Telekom bu paket ile  yeterli beğeniyi topluyor.

Peki sadece bireysel faturasız kullanıcıları mı yararlanabilir? Paketten yararlanabilmeniz için kilit bir nokta daha mevcut. O da Türk Telekom’un Avantaj Şehrimde Tarifesine geçiş yapmak. Bu tarife kapsamında Antalya, Adana Aydın, Gaziantep, Denizli, Edirne,  Hatay, Kayseri, Diyarbakır, Kocaeli, Konya, Sivas, Manisa, Mersin, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Van, Trabzon, Zonguldak, Balıkesir, İzmir, Afyonkarahisar, Bursa şehirlerinde yaşayan kullanıcılar bu paketten yararlanabiliyorlar.

Şunu da vurgulamakta fayda var: Bonkör Paketlerden sadece yeni Türk Telekom’a gelmiş olan kullanıcılar yararlanabilir. Zaten Türk Telekom kullanıcısı iseniz operatörünüzün sunmuş olduğu size özel diğer paket ve tarifelerden yararlanabilirsiniz. Yararlanabileceğiniz tarifeleri görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Bonkör 12GB

Bonkör 12GB

Bonkör 12 GB Paket Detayları Nelerdir? Bonkör 12 GB Paketi Nasıl Yapılır?

Bu fırsat kaçmaz; Türk Telekom Bonkör 12 GB Paketinin Ücreti 32₺

12GB internet benim için oldukça ideal hemen bu paketi yapmalıyım dediğinizi duyar gibiyim. Hiç vakit kaybetmeden telefonunuzun mesaj bölümüne gelin ve büyük harfler kullanarak BONKOR12GB yazın. Bu mesajı 5555’e gönderin. Gönder tuşuna tıkladığınızda sizlere geri bildirim ve bilgilendirme mesajı gelecek, hemen ardından paketinizi rahatlıkla kullanabilirsiniz. İşte bu kadar kolay.

Fark etmeden çok fazla internet kullanma durumu hepimizin başına gelebiliyor. İşte bu yüzden olabildiğince aklınıza geldiğinde kalan kullanım miktarlarınızı kontrol edin. Bunu yapabilmek için KALAN BONKOR12GB yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Bonkör 12GB paketini olası bir nedenden dolayı iptal etmek isterseniz ise IPTAL BONKOR12GB kodunu;  5555’e gönderin. Paketiniz iptal edilecektir. Unutmayın paketinizi ay sonu gelmeden iptal ederseniz kalan kullanım haklarınızı ay sonuna kadar kullanabilirsiniz. Gelecek ay ise paketiniz yenilenmeyecektir.

Pakete Katılmak İçin: BONKOR12GB yazıp 5555’e kısa mesaj gönderin.

Paketten Kalan Kullanımlarınızı Öğrenmek İçin: KALAN BONKOR12GB yazıp 5555’e kısa mesaj gönderin.

Paketi İptal Etmek İçin: IPTAL BONKOR12GB yazıp 5555’e kısa mesaj gönderin.

Türk Telekom Bonkör 12gb Kodları

Türk Telekom Bonkör 12gb Kodları

Bonkör 12 GB Kampanyasının Geçerlilik Süresi Ne Kadardır?

Kampayaya katılmak istiyorsanız acele etmenizi öneriyoruz. Çünkü 28 Ocak 2020 tarihinde başlayan kampanyanın geçerlilik süresi  30 Nisan 2020 tarihinde sona eriyor. Bu tarihten sonra kampanyaya katılımlar gerçekleşemeyecek.

12 GB interneti kendinize fazla bulduysanız sorun değil. Türk Telekom’un Bonkör Paketleri sadece 12GB içermiyor. Diğer Paketler olan Bonkör 5 GB ve Bonkör 9 GB’ı incelemek için aşağıdaki yazılara tıklamanız yeterlidir. Ayrıca Türk Telekom’a ait tarife ve kampanyaları sitemizde bulabilir bedava internet kazanmak için yapmanız gerekenleri de inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Bonkör 5 GB Paketi – 23₺

Türk Telekom Bonkör 9 GB Paketi – 27₺

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.