Türk Telekom Benzersiz İnternet Kampanyaları

03.02.2020
A+
A-

Jet hızında limitsiz internet keyfini sürebileceğiniz Türk Telekom benzersiz internet kampanyaları, evinizde hız kontrolü yapmadan gönül rahatlığıyla fiberleyeceğiniz imkanlar sunuyor.

Her eve lazım hızlı internet kampanyalarından yararlanmak için sadece Türk Telekom kurulum talebinde bulunmanız yetiyor. Hem indirimli hem de 2 kat hızlı internet kampanyalarını anında ücretsiz kurulumla evinize geliyor.

Türk Telekom Benzersiz İnternet Jet Hızında

Jet kampanya paketiyle interneti sarsacak indirimler yapan Türk Telekom internet kampanyaları, ücretsiz kurulum ve ilk 6 ay 2 kat hızlı internetle, evinizdeki yavaşlığın doktoru oluyor.

12 mbps limitsiz internet seçeneklerinden yararlanabileceğiniz Jet kampanya indirimli paket özellikleriyle hemen kurulumu yapılacak, limitsiz fiber internete kavuşmanın tadına varacaksınız.

Ücretsiz kurulum ve servis seçenekleriyle kısa zamanda evinizin hızını artıracak olan kampanyaları, ister Türk Telekom bireysel sayfasından ister satış noktalarını ziyaret ederek başvuru yapabilir, kısa zamanda Jet Kampanyadan sen de yararlanabilirsin.

Türk Telekom Benzersiz İnternet Kampanyaları

Türk Telekom Benzersiz İnternet Kampanyaları

Türk Telekom Benzersiz İnternetsiz Ev Kalmasın

Türk Telekom İnternetsiz ev kalmasın kampanyasıyla evden eve haber gönderme devrini ortadan kaldırıyor. Uygun fiyatlı ve avantajlı paket seçenekleriyle siz yorulmayın, biz yoruluruz.

Kampanyalı paketlerle 4 Mbps ve 60 GB internet seçenekleriyle sınırınızı zorlamayacak, cebinizi yakmayacak istediğiniz tarifeden yararlanabilirsiniz. İnternetsiz ev kalmasın, herkes doya doya Türk Telekom’un avantajı paketlerinden yararlansın.

Türk Telekom İnternet kampanyaları için hemen başvuru yapan, sen de evinde internetin tadını çıkar.

Bu Sene Ki İnternet Festivalini Duydun Mu?

Türk Telekom İnternet Festivali paketinin ücretsiz kurulumu ve paket bedeli o kadar uygun ki, festival tadında dopdolu fırsatlar sunuyor. İlçenize özel indirimli paketlerden yararlanabileceğiniz seçeneklerle sadece 24 aylık bir sözleşme yapmanız yeterli olacaktır.

Daha sonra gelsin 8 Mbps limitsiz internet, gelsin ay sonunda travma yaratmayacak faturalar. Hem avantajlı hem de hızlı internet kampanyalarından yararlanabileceğin Türk Telekom İnternet Kampanyaları, tüm paket seçenekleriyle sizi düşünen tarifeler uyguluyor.

Her evde internet olsun, fiber internet kampanyalarından herkes yararlansın diye online başvuruya özel indirimler de cabası. Hızınıza hız katacak Türk Telekom seçeneklerinden yararlanmak için anında online başvuru yapabilirsiniz.

Türk Telekom’dan Yeni Yıl Hediyesi

Fiber internet seçeneklerinden yararlanabileceğiniz Türk Telekom internet kampanyaları, online başvuruya özel indirim seçenekleriyle de herkesin cebine uygun internet sağlıyor.

Limitsiz ve fiber internet seçeneklerinden yararlanabileceğiniz yılın kampanyası paketleri, Tivibu seçenekleri, 3 ay bedava kullanım olanaklarıyla yine interneti sallayacak imkanları evinize getiriyor.

Anında ücretsiz kurulumla her evin interneti olsun, Türk Telekom avantajlı paketlerle hızınızı kontrol etmeden limitsiz kullanım imkanlarıyla dolsun.

Uygun fiyatlı, 8 Mbps hızdan başlayan paket seçenekleriyle limitsiz internet imkanları uzun yıllarca avantajlı internet paketlerinden yararlanabileceğiniz özelliklerle karşınıza çıkıyor.

Hemen başvuru yaparak 3 ay bedava sürprizinden de yararlanabileceğiniz Türk Telekom’la geleceğe bir adım daha yaklaşabileceğiniz hızda.

Her Mevsim Başka Güzel Kampanyası

12 ay boyunda limitsiz fiber internet kampanyasından yararlanabileceğiniz dört mevsim kampanya paketi, 12 ay taahhütle özgürce kullanım hakları veriyor.

Her şey dahil fiyat seçenekleriyle, hem uygun fiyat hem de jet hızında internet imkanlarından yararlanabilirsiniz. İnternet keyfini Türk Telekom internet kampanyaları kapsamında sürmeye başlayacağınız uygun tarifelerle, anında fiberle.

8 Mbps internet ve limitsiz kullanım seçeneklerinden yararlanabileceğin Türk Telekom, acaba paketi aştım mı, ay sonunda kim bilir ne kadar fatura gelecek dertlerine son veriyor.

Kullandığın kadar değil öde değil, dilediğin kadar kullan seçenekleri sunan internet kampanyaları hem uygun fiyat hem de yeni kampanya seçenekleriyle her evin ihtiyacı.

Televizyonsuz Olur Mu?

Evde internet var ama televizyonun da başka bir keyfi var diyenlere, hemen çözüm ürettik. Durmadık Tivibu ile internet kampanyasını birleştirdik.

Evde televizyon kavgası çıkmasın istedik. Şimdi birbirinden güzel uydu kanallarıyla bol bol limitsiz internet keyfini sürebileceğiniz Tivibu + internet paketleriyle hem televizyonunuzu hem de bilgisayarınızı şenlendirmeye geldik.

Uygun fiyatlı 8 Mbps internet ve Tivibu paketlerinden yararlanabileceğiniz muhteşem fiyat seçenekleriyle evinizde mutsuz kimse kalmasın.

24 Mbps ile 50 Mbps hız isteyenleri de unutmadık tabi. İstediğiniz her an ve her saat yanınızda olacak limitsiz hızlı internetle gece uyuyamayanlara birbirinden renkli Tivibu kanallarını da armağan ederek, her evde bir jet izi bırakıyoruz.

Kırmızı Işıksız 50 Mbps Hız!

Tivibu ve internet paketini birleştirdiğimiz paketlerimizde, 8 mbps hızından 50 mbps hıza kısa bir jet yolculuğu yapabilirsiniz. İstediğiniz kadar kullanabileceğiniz limitsiz internet seçeneklerimizden yararlanabileceğiniz .

Türk Telekom internet kampanyaları evinizin kapasitesine uygun bütün imkanları taşıyacaktır.

Evde internet keyfini sürebileceğiniz muhteşem detaylarla, hem televizyonda hem de bilgisayarda hızınızı kesebilecek hiçbir şey henüz bulunamadı.

Evde internet keyfini sürebileceğiniz seçeneklerle kafanız karışmadan size uyun birden çık kampanyayla karşınızdayız. Ay boyunca kendinizi sınırlamadan, jet hızında bir internet kullanıcısı olabilir, dizi ve filmlerinizi kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

Sınırsız hız hizmetimizle anında evinize kuracağımız ücretsiz kurulumu da bireysel başvuru sayfamızdan hemen talep edebilirsiniz.

Paket Aşımsız Dolu Dolu Eğlence

Türk Telekom benzersiz internet kampanyaları farkını soranlara duyurulur, paket aşımsız internet seçeneklerimiz bolca mevcut. Sınırsız internet devrinde süper paket seçeneklerinden yararlanabileceğiniz hem internet hem de televizyon kampanyalarına katılabileceğiniz fırsat paketlerini kaçırmayın.

Sınırsız internet demek, Türk Telekom demek. Özellikle Tivibu seçenekleriyle aile boyu keyifli kullanım imkanları bulabileceğiniz paket aşımsız dolu dolu eğlence seçeneklerinden anında yararlanın.

Hepsi bir arada uygun kampanyalar için bayilerimizi ziyaret edebilir ya da hiç yorulmadan internet sayfamızdan hemen başvuru yaparak kampanyalarımızdan ücretsiz kurulumla yararlanabilirsiniz.

8 Mbps ile 50 Mbps hız seçenekleriyle hemen başvurunu yap, kampanya paketlerinden yararlanarak indirimli internet kullanmaya başla.

Taahhütler Canınızı Sıkmasın!

12 ile 24 ay taahhüt bulunan kampanyalarda, öğrenciye ve aileye uygun bol bol seçenekler bulunuyor. Cayma bedeli olarak alınan Taahhütler, ihtiyacınız olan internet kampanyasına göre değişiklik gösteriyor.

Fiber internet ve Tv imkanlarını bu kadar uygun fiyata bulamayacaksınız. Birbirinden güzel kampanya seçenekleriyle sadece aileleri değil, öğrencileri de düşünen kampanyalarımızdan yararlanmak için anında başvuru yapabilirsiniz.

Türk Telekom İnternet Kampanyaları taahhüt bedelini öğrenmek için internet sayfamıza girerek paketleri inceleyebilir sana uygun kampanyalardan birini seçerek anında kurulum talebinde bulunabilirsiniz.

Öğrenci sever kampanyalarımızı es geçmeden önce aile boyu kampanyalarımızla da limitsiz fiber internetin imkanlarından anında yararlanabilirsiniz. Hız ve uygun fiyatlı bol internet seçenekleri Türk Telekom’da.

Hemen Başvuru Anında Kurulum

İnternet sayfamız üzerinden Türk Telekom benzersiz internet kampanyaları üzerine araştırmalar yaptıktan sonra anında paketini seçebilirsin. Tivibu+ internet kampanyasından sadece fiber internet kampanyasına kadar bol bol seçeneklerle dolu Türk Telekom yeniliklerinden haberdar olun.

8 Mbps, 35 Mbps ve 50 Mbps hızlı internet kampanyalarıyla, paket aşımsız sınırsız süper paketlerden yararlan. Hem anında internetin olsun hem de ay sonunda faturanın ne kadar geleceğini bil.

Uygun kampanya seçenekleri için internetten hemen başvuru yapabilir, dilersen bir Türk Telekom bayisine giderek oradan da seçenekleri gözden geçirdikten sonra seçimini yapabilirsin.

Kimse internetsiz kalmasın diye evde, işte ve okulda Türk Telekom benzersiz internet kampanyası seçeneklerini incelemeyi ihmal etmeyin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.