Türk Telekom 30 DB Bedava İnternet Kampanyası

12.07.2020

 Türk Telekom 4.5G ye geçen müşterilerine 30 GB cepten internet vererek bireysel faturalı mobil müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Türk Telekom bu kampanyasıyla bireysel faturalı müşterileri için 30 gün geçerli 30 GB bedava internet sağlıyor. Bu yazımızda bu kampanyadan faydalanmanız için sizlerde olması gereken özellikler ve aynı zamanda bu kampanyadan nasıl yararlanabileceğinize dair sizleri aydınlatacağız.

TÜRK TELEKOM 30 GB İNTERNET NASIL YAPILIR?

Türk Telekom’dan bedava internet isteyenler için hem 4.5G uyumlu olan bir sim kartına ücretsiz erişebiliyorlar hem de 30 GB bedava internetleri ceplerine geliyor. Bu kampanyayla 3G uyumlu sim kartı kullan bireysel faturalı Türk Telekom müşterileri ücretsiz bir şekilde Türk Telekom bayilerinden sim kartlarını 4.5G ye de uyumlayabilirler. Bir Türk Telekom bayisinden para ödemeden sim kartınızı aldıktan sonra yapmanız gereken tek şey 4.5G 30GB yazıp 5555’e göndermek. Bunu yaparak ayrıca uğraşmadan kolay bir şekilde 30 GB internete otomatik olarak sahip olabileceksiniz. Ancak bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız 16.07.2019 tarihinden önce de Türk Telekom bireysel faturalı bir müşteri olmanız ve de Türk Telekom mobil müşterisi olmanız hallerinde kampanya kriterlerini gerçekleştirerek 30 GB bedava internetinize kavuşabilirsiniz.

TÜRK TELEKOM 30 GB İNTERNET KAMPANYASINDAN YARARLANMAK İÇİN GEREKEN ŞARTLAR NELERDİR?

Türk Telekom bireysel faturalı müşteri olmanız gerekmektedir. Sim kartında ise 3G uyumlu sim kartınızı 4.5G uyumlu sim kartınızla değişimini  16.07.2019 tarihinden sonra yapmanız gerekmektedir. Bu tarihten önce 4.5G uyumlu sim kartına geçiş yaptıysanız bu kampanyadan faydalanamazsınız. 1 ay süre ile verilen 30 GB bedava internet bu süre dolduğu zaman bir sonraki aya devredilmez. Bu internetten 30 gün içerisinde yararlanabilirsiniz. Kampanyaya yalnızca 1 kere katılabilmektesiniz. 4.5G 2 kat hediye internet kampanyasından yararlanan Türk Telekom müşterileri bu kampanyadan yararlanamamaktadır. Kampanya ile verilen kullanım hakkı herhangi bir başka hatta transfer edilememektedir. Türk Telekom bireysel faturalı müşterileri kampanyaya katılmalarıyla 4.5G ye de geçmeyi kabul etmiş sayılmaktadır.

KAMPANYADA İNTERNET NASIL SORGULANIR?

türk telekom kampanya internet sorgulama

Tarifenizde kalan interneti öğrenmek isterseniz yapmanız gereken çok basit INTERNET yazıp 5555’e ücret ödemeden kısa mesaj atanız yeterli olacaktır. Burada dikkat etmeniz gereken 2 saat öncesine kadar geçen süredeki kullanımlarınıza göre geri dönüş alacaksınız.

KAMPANYA NASIL İPTAL EDİLİR?

Kampanyayı iptal etmek de interneti sorgulamak kadar kısa ve kolay bir şekilde gerçekleşir. IPTAL 4.5G 30GB yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj yollayarak hızlı bir şekilde kampanyanızı iptal etmeniz mümkündür. İptal ettiğiniz takdirde kalmış olan kullanım haklarınız süre sonuna kadar sizde kalır. Ancak kampanyanın geçerliliğini koruduğu süreçte hattını iptal eden, hattının iptal olmasına neden olan, numarasını herhangi başka bir operatöre taşıyan veya kampanyanın kapsamı dışında kalan başka bir tarifeye geçiş yapan müşteriler bu kampanyadan faydalanmaya devam edememektedir.

türk telekom kampanya iptali

Kampanyanın vadettiği yararların sona ermesi durumunda hattınıza tanımlı başka bir paket veya fayda yoksa mevcut tarifenizin internet aşımı kuralları dikkate alınır.

Yazımızın sonuna geldiğimizde Türk Telekom’un bayilerinden 4.5G uyumlu sim kartlarını ücretsiz olarak alıp aynı zamanda 30GB internet kazanmak istiyorsanız adımlarını takip ederek bu şansı elde edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.