Türk Telekom 2020 Ramazan Kampanyası 1 GB İnternet Hediyesi

02.05.2020

Türk Telekom 2020 Ramazan Kampanyası ile geliyor. Tüm faturalı ve faturasız Türk Telekom hat sahiplerinin yararlanabileceği bedava internet aboneler için sunuluyor. Özellikle Ramazan ayında verilen bu hediye aboneler tarafından oldukça ilgi görüyor. Ramazan aylarında hediye internet kullanımı almak isteyen aboneler için bu yazı kaçmaz.  Türk Telekom Ramazan Kampanyası kapsamında 1 GB İnternet Hediyesi abonelerini bekliyor. Peki bu Türk Telekom aboneleri bu kampanyadan nasıl yararlanabilir? Bu yazımızda sizler için Türk Telekom 2020 Ramazan Kampanyasını ele aldık. Bu kapsamda Türk Telekom’un 2020 Ramazan Kampanyası Kapsamında 1 GB İnternet Hediyesi nasıl yapılır? Türk Telekom 2020 Ramazan Kampanyasının geçerlilik süresi ne kadardır? gibi soruları yazımızda cevapladık.

Türk Telekom Ramazan Kampanyası

Türk Telekom Ramazan Kampanyası

Türk Telekom 2020 Ramazan Kampanyası 1 GB İnternet Hediyesi Nasıl Yapılır?

Ramazanda özellikle sahur vakitleri uyanık kalanlar için 1 GB internet hediyesi kaçmaz bir fırsat. Türk Telekom’un Ramazan Kampanyası kapsamında 24 Nisan – 23 Mayıs 2020 tarihleri arasında kullanıcılarına 1 GB internet hediyesi sunuyor. Hediye internet kullanımını alabilmek için ise yapılması gereken oldukça kolay. Türk Telekom’un 2020 Ramazan Kampanyası 1 GB İnternet Hediyesini yapmak için HEDIYE1GB yazıp 5555’e mesaj göndermek yeterli.

Ayrıca Türk Telekom alt yapısına sahip olan BİMcell, POCELL, Teknosacell, Vestelcell ve Pttcell kullanıcıları da bu internet hediyesinden yararlanabilirler. BİMcell, POCELL, Teknosacell, Vestelcell ve Pttcell kullanıcılarının Türk Telekom 1 GB internet hediyesinden yararlanabilmeleri için yine HEDIYE1GB yazıp 5555’e mesaj göndermeleri kampanyaya katılmaları için yeterli olacaktır.

Ayrıca Bimcell kullanıcıları sayfamızda yer alan Bimcell Ramazan Ayına Özel 1 GB internet Hediyesi Nasıl Yapılır? adlı yazımızdan detayları öğrenebilir.

 

Türk Telekom Ramazan Ayına Özel 1 GB İnternet Hediyesi

Türk Telekom Ramazan Ayına Özel 1 GB İnternet Hediyesi

Türk Telekom Ramazan Kampanyasının Detayları Nelerdir?

Türk Telekom’un Ramazan Ayına Özel olarak sunmuş olduğu 1 GB İnternet Hediyesinin detayları şu şekildedir;

  • 1 GB Hediye İnternetin geçerlilik süresi 30 gündür.
  • Her hat kampanyaya sadece bir kez katılabilir.
  • 1 GB İnternet hakkı bittikten sonra kalan kullanım hakları gelecek aya devir etmeyecektir. Bu yüzden kalan kullanım haklarınızı tüketmeniz önemlidir. Kalan kullanım haklarınızı sorgulamak için ise yapmanız gereken çok basit. Türk Telekom Ramazan Kampanyasında kalan kullanım hakkı sorgulamak için; faturalı abonelerde; KALAN ya da INTERNET yazıp 5555‘e mesaj göndermek, faturasız abonelerde ise KALAN HEDIYE 1 GB yazarak 5555‘e mesaj göndermek yeterlidir.

 

Yazımızda sizler için Türk Telekom’un 2020 yılının Ramazan Ayına Özel olarak sunmuş olduğu 1 GB İnternet Hediyesini ele aldık. Bana 1 GB yeterli değil diyen kullanıcılar için ise Türk Telekomun faturasız hatları için; Türk Telekom Faturasız Aylık İnternet Paketleri ve Türk Telekom Faturasız Karma Yeni Fırsat Paketleri mevcut. Faturalı hatlar için ise Türk Telekom oldukça uygun tarifeleri sunuyor. Bu tarifelerden sadece iki tanesi Türk Telekom Faturalılar İçin Efsane Tarifeleri, ve Türk Telekom Prime Tarifeleri. 

Eğer Türk Telekom kullanıcısı iseniz Türk Telekom’un en güncel kampanya paket ve tarifelerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.