Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar

20.08.2019
A+
A-

Şubeye gitmeden kredi veren bankalar online olarak kredi kullanmanıza, onaylanan kredi tutarını hesabına aktarmanıza imkan sağlar. Hafta sonu ya da bayram tatilinde dahi online kredi kullanmanız mümkündür. İnternet, telefon bankacılığı ya da sms ile kredi başvurusu yaparak anında kredi kullanabilirsiniz.

Gelişen teknoloji ile birlikte bankalar kredi başvurularını internet sitelerinden ve telefon üzerinden almaya başladı. Bankaya gitmeden hesaba kredi almak için kredi başvurusu yaptığınız bankada mevduat hesabınız olması ya da mevduat hesabı açtırmanız gereklidir.

En kolay kredi veren bankalar genellikle şubeye gitmeden kredi kullandırmayı, onaylanan kredileri müşterinin banka hesabına aktarmayı tercih ederler. Anında kredi almak için tek yapmanız gereken ilgili bankaya internet, sms ya da internet bankacılığı aracılığı ile kredi başvurusu yapmaktadır.

Sigortasız kredi almak, hızlı kredi kullanmak için öncelikle şubeye gitmeden kredi veren bankalar arasından bir seçim yapmalı, sonrasında kredi başvurusunda bulunmalısınız.

Şubeye Gitmeden Anında Kredi Çekmek

Bankalar tüketicilere hızlı ulaşmak, kredi vermek için pek çok alternatif başvuru kanalı sunuyor. Bu kredilere başvurmadan önce kredi risk raporunuzu incelemeli, kredi notunuza uygun bankalara kredi başvurusu yapmalısınız. Aksi halde kredi başvurularınız ret olarak sonuçlanabilir ve kredi notunuz düşebilir. Yaptığınız her kredi başvurusu Findeks kredi risk raporunda görünecek, başvuru sayısının fazla olması halinde krediniz otomatik ret edilecektir.

Şubeye gitmeden kredi başvurusu yapmak zamandan tasarruf sağlamanıza yardımcı olurken daha fazla faiz yüküne girmenize neden olacaktır. Çoğu bankanın online sunduğu kredilerin faiz oranları şubelerden başvuru yapılan krediye oranla daha yüksektir. İnternet üzerinden ya da kısa mesaj ile yapacağınız kredi başvurularında onaylanabilecek olan kredi tutarı, ihtiyacınız olan rakamın altında olabilir. Bu nedenle kredi başvurusu yapmadan önce hangi bankanın ne kadar kredi vereceğini öğrenmelisiniz.

Şubeye Gitmeden Online Kredi Veren Bankalar

Şubeye gitmeden kredi kullanmak istiyorsanız; kredi skorunuzu bilmeli, başvuru yapacağınız kredinin onaylanacağından emin olmalısınız. Bunun için Kredi Notu Nasıl Öğrenilir? KKB Kredi Notu Sorgulama başlıklı içeriğimizi inceleyebilirsiniz. Özellikle internet üzerinden kredi başvurusu kabul eden bankalar yüksek kredi notuna sahip tüketicilerin başvurularını onaylamayı tercih ederler.

Sigortasız kredi veren bankalar olarak da bilinen şubeye gitmenize gerek kalmadan kredi kullanabileceğiniz bankalar, evraksız olarak kredinizi onaylar ve onaylanan kredi tutarını hesabınıza aktarır. Kredi notu düşük olan kişilerin ise bu tarz kredi başvurularından uzak durması gerekmektedir.

Şubeye Gitmeden Akbank İhtiyaç Kredisi

2020 yılının en teknolojik bankası seçilen Akbank, kullanıma sunduğu Akbank Direkt uygulaması ve internet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu almaktadır. Sadece Akbank müşterilerinin yararlanabileceği online kredi hizmetleri ile tüketicilere hafta sonu ve mesai saatleri dışında da kredi kullanma imkanı sunmaktadır.

Acil nakit ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz Akbank online ihtiyaç kredisi üst limiti 20.000 TL‘dir. İhtiyacınız olan kredi rakamı bu üst limitin üzerinde ise krediniz 20.000 TL olarak onaylanacak ya da ret olacak sonuçlanacaktır.

Şubeye gitmeden Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için aşağıda yer alan kredi başvuru kanallarından size uygun olanı kullanabilirsiniz.

Bankaya gitmeden hesaba kredi almak istiyorsanız, müşterisi olduğunuz bankalara başvuru yapmayı tercih etmelisiniz.

Akbank Örnek Ödeme Planı

Akbank’tan çekeceğiniz 10.000 TL, 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi için aylık ödeme tutarınız 311.84 TL olacak, toplamda ise geri ödemeniz 17.000 TL olacaktır.

Akbank müşterisi değilseniz ancak Akbank direkt şubesiz kredi başvurusu yaptıysanız, kredi başvurunuzun sonucunda alabileceğiniz kredi rakamını öğrenebilirsiniz. Ancak kredinizi kullanmak için Akbank şubelerini ziyaret etmeniz gerekecektir.

Garanti Bankası Şubeye Gitmeden Hızlı Kredi

Düşük faiz oranı avantajı ile online kredi kullanabileceğiniz Garanti Bankası, müşterilerine özel kredi avantajları sunmaya devam ediyor. Şubeye uğramadan, evraksız kefilsiz olarak kullanabileceğiniz Garanti Bankası ihtiyaç kredisi için aktif olarak Garanti Bankası müşterisi olmanız gerekmektedir.
Garanti Bankası digital ihtiyaç kredisi ismi ile tüketicilere sunulan şubesiz kredi faiz oranı 1.91, maksimum vade ise 60 aydır.
Kredi Tutarı (TL)Faiz Oranı (%)Vade (AY)Taksit (TL)Tahsis Ücreti (TL)Ücretler Toplamı (TL)Yıllık Maliyet Oranı (%)Toplam Maliyet (TL)
15.0001,9460466,4675,00281,2532,156228.066,17
25.0001,9160770,93125,00418,7531,598146.387,55
50.0001,79601490,40250,00837,5029,386589.686,52

Garanti Bankası şubeye gitmeden kredi başvurusu yapmak isteyen tüketicilerin başvurularını 3 farklı yöntem ile kabul etmektedir. Sizin için uygun olan başvuru kanalını kullanarak hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Garanti Bankası hızlı kredi başvuru kanalları; 

Garanti Bankası müşterisiyseniz ancak şifrenizi bilmiyorsanız, şifremi unuttum sayfası üzerinden yeni şifre talep edebilirsiniz.

İNG Bank Anında Onaylı Şubesiz Kredi

İNG Bank anında kredileri ile acil ihtiyaçlarınıza dakikalar içerisinde çözüm bulabilirsiniz. Düşük faiz oranı ve 60 aya varan vadeler ile kullanabileceğiniz İNG Bank ihtiyaç kredileri kefilsiz ve evraksız olarak kullanılabilmektedir. Şubeye gitmeden ING Bank ihtiyaç kredisi kullanmak için öncelikle ING Bank müşterisi olmanız gerekmektedir.

ING Bank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için ING Bank mobil uygulamasını kullanabilir ya da ING Bank internet bankacılığı aracılığı ile kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

ING Bank tarafından sunulan diğer ihtiyaç kredilerini incelemek için https://www.ing.com.tr/tr/ihtiyac-kredisi adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kredi Tutarı
Kredi Vadesi (Ay)
Aylık Taksit Tutarı
Aylık Faiz Oranı
Kredi Tahsis Ücreti
Aylık Toplam Maliyet Oranı
Yıllık Toplam Maliyet Oranı
%1,49’dan başlayan faizli kredi*
15.000 TL
60
409,66 TL
%1,49
75 TL
%1,8092
%24,0067
Eşit Taksitli Kredi**
10.000 TL
60
273,11 TL
%1,49
50 TL
%1,8092
%24,0067
Eşit Taksitli Kredi**
20.000 TL
60
562,62 TL
%1,49
100 TL
%1,8092
%24,0067

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.