Rahat Paycell Ödeme 1 GB Kampanyası

12.07.2020
A+
A-

Turkcell Rahat Tarifeye geçen ya da aktif olarak Rahat Tarifeyi kullanan Turkcell’li müşterilerin Paycell Card ile ödeme yapmaları halinde tanımlanan bedava 1 GB internet fırsatını duymuş muydunuz? Bu yazımızda sizlere bu kampanyayı tüm detaylarıyla anlatıp en iyi şekilde faydalanmanız için ışık tutacağız.

Bu yazının içinde bu kampanya için bulundurmanız gereken şartların neler olduğu, Paycell Card’ın ne olduğu, kampanyanın ne zaman sona ereceği, kimlerin kullanabileceği ve iptal edilmesi gibi konuların tamamını bulabileceksiniz.

Paycell Card Nedir?

Paycell Card Turkcell’in geliştirdiği bir sanal karttır. Bu kartla güvenilir bir şekilde alışveriş yapıp faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Turkcell abonesi olan herkes Paycell Card alabilir. Bu karta Turkcell İletişim Merkezleri’ne giderek satın almakla sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda D&R mağazaları, d&r.com.tr, hepsiburada.com, n11.com, PTT şubeleri ve Şok Marketler zincirinden de satın almanız mümkündür. Kartı kullanmak için herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Telefon numaranız ile aktive etmeniz oldukça kolaydır. Bu kart ile ATM’lerden para çekmek ve para yatırmak mümkündür.

Rahat Paycell Ödeme 1 GB İnternet Kampanyası Nedir?

Turkcell müşterilerini yapabileceği bir kampanyadır. Turkcell Rahat Tarife’ye yeni geçiş yapan ya da daha önceden de Rahat Tarife’yi kullanan bireysel müşterilerinin yararlanabileceği bir kampanyadır. Bu müşterilerin Paycell Card sahibi olması gerekir. Paycell Kart’ı kullanarak Turkcell Rahat Tarife faturasını ödeyerek müşterilerin bir sonraki ay kullanacak oldukları Rahat Tarife’ye ek 1 GB ek internet hatlarına tanımlanacaktır. İnterneti paket süresince kullanabileceksiniz. Ancak bir sonraki aya devredilmez. Bu 1 GB ek cepten internet yurt içinde kullanılabilmektedir. Kampanyadan yararlanacak müşteri sayısıyla ilgili herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır. Aynı zamanda kampanya taahhütsüz bir kampanyadır.şartları sağlayan Turkcell müşterileri Rahat Tarife’ye geldikten sonra Rahat Paket olan kişiler faturalarını Paycell Card ile ödemelerini yaptıklarında yararlanabilirler. Paket almadıkları zaman hediye hatlarına tanımlanmayacaktır.

Bu Kampanyadan Yararlanmak İçin Gerekli Şartlar Nelerdir?

  • Bir Paycell Card sahibi olmalısınız.
  • Bireysel Turkcell Rahat Tarife’ye geçiş yapmanız ya da aktif olarak kullanıyor olmanız gerekmektedir.
  • Rahat paketinizi Paycell Card ile ödemeniz gerekir.

Paycell Card ‘a satın almak için yapmanız gerekenler” Paycell Card nedir?” başlığı altında bulabilirsiniz.

Paycell Card İle Nasıl Ödeme Yapılır Ve Kampanyadan Nasıl Yararlanılır?

Paycell Card’ınızı bir Turkcell İletişim Merkezi’den satın aldıktan sonra sanal mağazalar üzerinden( App Store, Google Play) Paycell uygulmasını indirmeniz gerekmektedir. Daha sonra uygulamaya Turkcell numaranız ile birlikte Paycell Kart’ınızı sisteme kaydetmeniz gerekmektedir. Böylece kartınız aktive olacaktır. Daha sonra banka ATM’leri, PTTmatikler ve Turkcell Mağazalarından para yüklemelisiniz. Artık Paycell Kartınızı tüm internet alışverişlerinde kullanabilirsiniz. Ancak bu kampanyadan yararlanmak için Paycell Kartınızı kullanarak Rahat Tarifenizden doğan borcunuzu bu kartla ödemeniz gerekmektedir. Faturanızı ödedikten sonra bir sonraki ay kullandığınız Rahat Tarifeye ek olarak 1 GB internet hattınıza tanımlanacak ve bununla ilgili bir bilgilendirme SMS’i de alacaksınız.

Kampanya Hangi Tarihlerde Geçerli Ne Zaman Sona Erecek?

Turkcell müşterilerinin bu yazıda belki de en merak ettiği konu olan ne zamana kadar bundan yararlanabileceğidir diye düşünüyoruz.

turkcell paycell hediye paket

Paketinize ek 1 GB internet kazanmak istiyorsanız yukarda açıkladığımız şekilde kampanyaya katılarak 31 Aralık 2021 tarihine kadar harekete geçmelisiniz.

Kampanya Çerçevesi İçinde Kalan İnternet Tutarını Nasıl Öğrenebilirim?

KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj göndererek ücret ödemeden kalan internet ve dakika tutarınızı görebilirsiniz.

Kampanyayı Nasıl İptal Edebilrim?

Kampanyayı iptal etmek için müşteri hizmetleri ya da Turkcell Mağazalarına başvurmanız yeterlidir. İptal işleminiz yapıldıktan sonra kalan haklarınız süre sonuna kadar kullanılmaya devam eder. İptal ettiğinizde telefonunuza bilgilendirme SMS’i gelir.

Hangi Durumlarda Kampanya İptal Olur?

Yukarıda anlattığımız şekilde kendi isteğinizle kampanyayı sonlandırmasanız da iptal olabilir. Devir, ödeme tipi değişikliği ve numara taşıma hallerinde kampanya iptal olur. Borç sebebiyle hattınızın kapanması ya da kendi isteğinizle hat kapama durumlarında kampanya askıya alınır. Ancak numara değişikliği durumunda devam etmektedir.

Siz de Turkcell bireysel müşterisi iseniz Paycell Kartınızı çıkardıktan sonra gerekli işlemleri yapıp Rahat Tarife’ye geçerek aylık 1 GB internetinize anında kavuşabilirsiniz. Bu fırsatı kaçırmayın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.