Pttcell Uygun 4 GB Tarifesi

21.03.2020
A+
A-

Pttcell’in Uygun Tarifelerinden biri olan Pttcell Uygun 4 GB Tarifesi 27 Ocak 2020 tarihinde güncellenmiş bir tarife. Peki tarifemizin içeriği nasıl? Bu tarifeyi seçmek için nedenlerimiz neler olabilir hadi gelin birlikte inceleyelim.

PTTcell Uygun Tarifeleri 

PTTcell Uygun Tarifeler

Pttcell’in Uygun 4 GB Tarifesi Ne İçerir?

Uygun 4 GB Tarifesi ile Pttcell’in Faturalı müşterileri yurt içi her yöne 1000 Dakika + yurt içi her yöne 1000 SMS + Cepten 4 GB internet kullanıyor.

Uygun 4GB Tarifesi

Uygun 4 GB Tarifesi

Pttcell Uygun 4 GB Tarifesi Ne Kadar?

Bu tarifenin fiyatları sizin seçiminize göre belirleniyor. Nasıl mı? Eğer bu paketi yapmak için taahhüt sözü verirseniz farklı bir fiyat, taahhüt sözü vermezseniz farklı bir fiyat üzerinden ücretlendirme yapılıyor. Eğer çok sık operatör değiştirmeyen biri iseniz taahhüt sözü vererek sadece 27₺ karşılığında Uygun 4 GB Tarifesinden yararlanabilirsiniz.  Ben çok sık operatör değiştiriyorum bu yüzden kendimi riske atmak istemiyorum diyen bir kullanıcı iseniz tarifenin taahhütsüz fiyatı 42₺ ‘dir.

Tahhütlü Tarife Fiyatı: 27₺

Tahhütsüz Tarife Fiyatı: 42₺

Halihazırda Pttcell’in müşterisi iseniz sadece faturalı olan bu tarifeye geçiş yapmak istiyorsanız bu fiyatlara +10₺ eklenmektedir.

Tarifeden Kimler Yararlanabilir?

Tarifenin bu uygun fiyatlarından yararlanabilmek için yeni müşteri olma özelliği aranmaktadır. Eğer yeni müşteri değilseniz yukarıda belirttiğimiz ek ücretlerde tarifeye yansıyacaktır.

Kalan Kullanım Hakları Nasıl Sorgulanır?

Paketinizden kalan kullanım haklarını sorgulamak için; GUNCEL yazıp 6000’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Bunun yanında ek olarak  9333’ü arayabilirsiniz. Bitmedi kalan kullanım haklarını öğrenmek için bir diğer yol ise hepimizin en çok tercih ettiği *124# tuşlamak

Neden Pttcell Uygun 4 GB Tarifesini Seçmeliyim?

  • Tarifemizin en güzel özelliği ise 4 GB internet hakkınız dolduktan sonra kullanım hakkınızı aşamamanız. Bu kullanım hakkı bittikten sonra Pttcell otomatik olarak internet erişiminizi durduruyor bu sayede hepimizin daha önce yaşamış olduğu “ben fark etmeden param gitmiş” gibi sorunlarımız ortadan kalkıyor.
  • Diğer bir güzel yan ise bu tarifeyi yapmak istediğinizde 4.5G hizmetine otomatik olarak onay vermiş olmanız. Daha hızlı ve kesintisiz internet erişimi için kullanılan 4.5G artık oldukça yaygın. Siz de 4.5G hizmetinden yararlanmak istiyor ama kartınızın uyumlu olup olmadığını bilmiyorsanız; 4.5G HAZIR yazarak 5555’e kısa mesaj gönderdiğinizde SIM Kart ve cihazınızın 4.5G uyumluluğunu kontrol edebilirsiniz.

Anlatılanlar çok güzel fakat ben hala seçmek istediğim tarifeye karar veremedim diyorsanız, sayfamızda Pttcell’in diğer tarifelerini ve kampanyalarını bulabilirsiniz.

Pttcell Bonus Kampanyası ile Bedava İnternet Kazanma

PTTcell Uygun 2 GB Tarifesi

PTTcell Faturasız Avantajlı Turkuaz Paketleri

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.