Pttcell Ramazan Kampanyası 1 GB İnternet Hediyesi Nasıl Yapılır?

04.05.2020
A+
A-

Pttcell Ramazan Kampanyası 1 GB İnternet Hediyesi Nasıl Yapılır? Sorusunu internet hediyeleri kovalayan bizler her zaman soruyoruz. Bu yüzden bilgikolik ailesi olarak bu yazımızda Pttcell müşterileri için Ramazan Ayına Özel olarak hazırlanan kampanya kapsamında 1 GB internet hediyesi nasıl alınır bunu anlatıyoruz. 1GB internet çok az deyip geçmeyin. Tam 30 gün boyunca kullanabileceğiniz bu 1 GB mesajlaşmak, oyun oynamak ve haberleri takip etmek için yeter de artar. Sonuçta ufacık şeyler  için bile artık internete gereksinim duyuyoruz.

Özellikle öğrencilerin ve cebini düşünenlerin tercih ettiği Pttcell kullanıcılarına 2020 yılının Ramazan ayında 1 GB İnternet hediye ediyor. Hediye 1 GB internetin nasıl  alınabileceği, kampanyanın geçerlilik süresi ve diğer tüm detaylar yazımızda sizlerle.

Pttcell Ramazan Kampanyası Kapsamında 1 GB İnternet Hediyesi

Pttcell Ramazan Kampanyası Kapsamında 1 GB İnternet Hediyesi

Pttcell Ramazan Kampanyası Kapsamında 1 GB İnternet Hediyesi Nasıl Yapılır?

Pttcell’in Ramazan Ayına Özel olarak sunmuş olduğu 1 GB Internet hediyesini almak oldukça kolay. Bunun için yapmanız gereken  HEDIYE1GB yazıp 5555’e kısa mesaj göndermek. Bu işlemi  gerçekleştirdikten sonra telefonunuza dakikalar içerisinde bilgilendirme mesajı gelecektir. Bilgilendirme mesajını takiben tam 30 gün  boyunca 1 GB internetinizi kullanabilirsiniz.

Peki kampanyanın bir süresi  var mı? Elbette. Bu kampanya ramazan ayına özel olarak sunulduğu  için ramaza ayı  bitimine kadar bir süre  mevcut. Buna göre Pttcell Ramazan Kampanyası 24 Nisan – 23 Mayıs 2020 tarihleri arasında abonelerin katılımına açıktır. Bu tarihten sonra kampanyaya kullanıcı alımı yapılmayacaktır.

Kampanyanın diğer detayları ise şu  şekilde; Pttcell Ramazan Kampanyası Kapsamında 1GB Internet Hediyesinden her hat yalnızca bir kere yararlanabilir. Eğer sevdikleriniz de Pttcell kullanıcısı  ise hiç vakit kaybetmeden onlara bu kampanyadan söz edin. Bu sayede hem sizin hem de sevdiklerinizin interneti olacaktır.

Pttcell Ramazan Kampanyası

Pttcell Ramazan Kampanyası

 

Kampanya hakkında diğer  bir detay ise kalan kullanım hakları  ile ilgili. Buna göre hediye 1GB internet hakkınızdan herhangi bir kalan kullanım veriniz kaldıysa bu kullanım hakkı gelecek aya devretmiyor. Bu yüzden yanılarak haklarınızı biriktirmemenizi öneririz. 30 gün  içerisinde 1 GB interneti bitirmek zaten zor olmayacaktır.

Yine de Pttcell Ramazan Kampanyası Kapsamında 1 GB internet hediyesinin kalan kullanım  hakkını  da sorgulayabilirsiniz. Nasıl mı? KALAN HEDIYE1GB  yazıp 5555’e mesaj atarak. Artık sizler de sevdikleriniz ile mesajlaşmaya Pttcell ile devam edebilirsiniz. Peki Pttcell’in Ramazan Kampanyaları sadece bu kadar mı? Elbette hayır.

Pttcell Sahur Kampanyası

Pttcell kullanıcılarına Ramazan ayında  bir de Sahur Kampanyası sunuyor. Kampanyadan kısaca bahsetmek gerekirse. Pttcell Sahur Kampanyası ile kullanıcılara tam 10 GB  internet kullanımı hediye ediyor. Bu kampanyadan yararlanabilmek için ilk olarak en az 25 TL ve üstü yükleme yapmanız daha sonra ise SAHUR2020 yazarak 5555’e mesaj göndermeniz yeterli. Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak için Pttcell 2020 Sahur Kampanyası 10 GB İnternet Hediyesi başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

 

Pttcell Sahur Kampanyası

Pttcell Sahur Kampanyası

 

Pttcell için geçerli olan ve Pttcell’in kullanıcılarına sunmuş olduğu 1 GB internet hediyesinin nasıl alınacağını anlattık. Eğer sizlerde Pttcell kullanıyorsanız hiçvakit kaybetmeden hediyenizi alabilirsiniz. Ayrıca kampanya hakkında aklınıza takılan soruları aşağıda yer alan yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Pttcell’in en güncel kampanya, tarife ve paketleri hakkında bilgi almak için sayfamızda yer alan Pttcell menüsüne tıklayabilirsiniz. Hayırlı Ramazanlar dileriz 🙂

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.