Pttcell Müşteri Temsilcisine Bağlanma

07.02.2020

Pttcell müşteri temsilcisine bağlanma, çözmek istediğimiz sorunu veya talebimizi karşılayabilmek bizim için her zaman zor ve karmaşık olmuştur. Pttcell’de de bu sorunlar her hatta olduğu gibi ara ara oluşabilmektedir.

Pttcell’de bu ulaşım sorununun çözülebilmesi için yıllar içinde daha da kullanışlı ve çeşitli yöntemler geliştirilerek istenilene daha kolay ulaşım sağlanmaya çalışılmıştır. Bu yazımızda da Pttcell müşteri temsilcisine bağlanmak isteyenler için yöntemleri sizler için ele aldık.

PTT, Türkiye’de 1840 yılından beri Posta, Telefon, Telgraf olarak hizmet sunan köklü bir kurumdur. İlk olarak posta ve taşımacılık olarak hizmete başlayan PTT zaman ilerledikçe sürekli değişen ve gelişen teknolojiyle bünyesinde yenilikler gerçekleştirerek Posta, Banka ve daha sonra da Lojistik olarak hizmet vermeye devam etmiştir. 2013 yılından itibaren de Pttcell marka adını kullanarak mobil iletişim hizmeti sunmaya başlamıştır.

Pttcell Müşteri Temsilcisine Bağlanma

Pttcell Müşteri Temsilcisine Bağlanma

Pttcell Müşteri Temsilcisine Bağlanma

Türk Telekom altyapısını kullanan Pttcell, hızlı ve kaliteli bir şekilde hizmet vermektedir. Deneyimli personelleriyle mobil iletişim hizmeti sunmaya başlamasından itibaren müşterilerine eksiksiz ve kesintisiz bir hizmet sunmaya çalışmaktadır.

Pttcell müşteri hizmetleri departmanı oluşturarak müşterilerinin sorunlarına çözüm olabilmesi için PTT merkezlerine gelmek yerine ek olanak sağlamıştır. Resmi bir web sitesi de oluşturarak müşterilerine olan hizmet alanını genişletmiştir.

Hazırlanan çağrı merkezleriyle direkt olarak bağlanma imkanı ve her zaman için iletişim olanağı sunulmuştur. Pttcell müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek için 444 6 788 numarayı arayabilirsiniz.

İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar

Pttcell Müşteri Temsilcisine Nasıl Bağlanılır?

Pttcell, kurulduğu günden bugüne sürekli artan bir müşteri potansiyeline sahiptir. Kullanıcı sayısının fazla olmasından dolayı müşteri hizmetlerine bağlanmak ya da çağrı merkezi ile iletişim kurmak her zaman kolay olmayabilir. Çağrı merkezini aradığınızda, müşteri temsilcisine bağlanırken de yoğunluktan dolayı bazen bir süre beklemeniz gerekebilir. Belirli bir bağlanma sırası oluşur ve sıra size geldiğinde bağlanabilirsiniz. Sorun, şikayet veya taleplerinizi ilettiğiniz takdirde müşteri hizmetleri size yardımcı olacaktır.

PTT’nin kurmuş olduğu GSM operatörü, PTTcell müşteri hizmetleri numarasıyla hizmet vermektedir. Pttcell abonesi olanlar 444 6 788 numara üzerinden iletişime geçerek tarifeler hakkında bilgi edinebilmekte, talep halinde tarife değişiklikleri yapabilmekte, hatta internet tanımlanmasını isteme ve daha birçok konu hakkında destek veya yardım alabilmektedir.

Eğer bekleme süresi uzun olursa yahut meşgul olduğunuz durumlarda beklemek istemiyorsanız Pttcell’e otomatik olarak onların sizi araması için talimat verebilirsiniz. Böylece boşa vakit kaybetmemiş olacaksınız.

Eğer beklemeden posta gönderisini sorgulamak istiyorsanız 3 ve 1’e, PTT hizmetleri hakkında bilgi almak istiyorsanız 8 ve 1 tuşlarını ard arda tıklayarak bu işlemlere geçmiş olursunuz.

Pttcell Kullanıcılarının En Çok Karşılaştıkları Sorunlar

Pttcell de zamanla diğer operatörler gibi yoğun bir müşteri kitlesine ulaşmıştır. Bu durum da diğer operatörlerde olduğu gibi zaman zaman birtakım sorunların oluşmasına yol açmıştır. En çok karşılaşılan sorunlardan bazıları hat aboneliği başlatma, Pttcell hat iptali, Pttcell bakiye yükleme sorunlarıdır. Pttcell hakkında şikayet ve bilgi bildirme gibi işlemler de yer almaktadır.

Eğer sorunlarınıza kendiniz çözüm bulamıyor veya istediğiniz bilgiye ulaşamıyorsanız Pttcell çağrı merkezi telefon numarasını arayarak her türlü konu hakkında bilgiye ulaşmak veya sorunlarınıza çözüm bulabilmek için müşteri temsilcilerinden yardım alabilirsiniz.

PTTcell Müşteri Hizmetlerine Hızlı Bağlanma

PTTcell Müşteri Hizmetlerine Hızlı Bağlanma

Pttcell Müşteri Hizmetlerine Doğrudan Bağlanma

Pttcell müşteri hizmetlerine bağlandığınız zaman size birçok alanda yardımcı olacaktır. İstediğiniz zaman tarifeler veya kampanyalar hakkında veya diğer merak ettiğiniz her türlü posta, banka işlemleri, lojistik hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz. Pttcell müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile her  geçen hizmeti arttırma ve hizmet kalitesini yükseltme gayretindedir. Bu amaç doğrultusunda günden güne büyümekte ve müşteriler tarafından ilgi görmektedir.

Pttcell müşteri hizmetlerinden gereken tüm yardım ve kolaylığa günün her saatinde 7/24 arayarak ulaşabilir, müşteri hizmetlerine hızlı bir şekilde bağlanabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey 444 6 788 numaralı telefonu aramaktır. Daha sonra müşteri hizmetlerinden bir temsilci size istediğiniz konuda yardımcı olacak, yapmanız gerekenleri anlatacaktır.

PTTcell Hat Tarifesi Talebi

Hat tarifesi talep etmek için de müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini aradığınızda operatör direkt olarak müşteri temsilcisine aktarım gerçekleştirir.

Aktarım gerçekleştikten sonra, müşteri temsilcisine müşteri numarası aktarılması gerekir. Daha sonra hat tarifesi başvurusunda bulunmak istediğinizi söylemelisiniz. Tarifeler hakkında bilgi edindikten sonra seçtiğiniz tarife hattınıza tanımlanır. Tarife ücretlendirmeniz artık seçtiğiniz tarife üzerinden gerçekleştirilir.

Pttcell Hatta İnternet Tanımlama

Müşteri hizmetlerini internet tanımlama işlemi için aradığınızda müşteri temsilcisine direkt olarak aktarım sağlanır. Müşteri temsilcisine müşteri numarası aktarıldıktan sonra internet tarifeleri hakkında bilgi almak istediğinizi söylemeniz gerekir.

Yapılan bilgilendirme sonrası tarifelerden birini seçmeniz gerekmektedir. Seçtiğiniz tarife hattınıza tanımlanmaktadır. Tanımlanmadan hemen sonra internet kullanımına başlayabilirsiniz.

Pttcell Tarife Değişim & İptal Talebi

Tarifenizi değiştirmek istediğinizde müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Müşteri temsilcisine aktarım gerçekleştikten sonra müşteri temsilcisine müşteri numarası aktarılır. Daha sonra tarife değişikliği yapmak istediğinizi belirtmeniz gerekir. Tarifeler hakkında bilgilendirme sağlandıktan sonra seçilen tarifenin hatta tanımlanmasını sağlanır.

Ücretlendirme yeni tarifenin hatta tanımlanması sonra yeni tarife üzerinden gerçekleştirilir.

Hattınızı kapatmak istediğinizde müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Müşteri temsilcisine bağlandıktan sonra  müşteri numarası bildirilmelidir. Daha sonra hattın kapatılmak istendiği talebi dile getirilir.

Teyit edilen bilgilerle hattın kapatılma işlemi gerçekleştirilir. Hat kapama sonrası fatura ücretlendirme işlemleri de gerçekleşmez.

Pttcell Müşteri Hizmetleri Ücretli Mi?

Pttcell müşterilerinin sorunlarına çözüm bulabilmek veya bilgi alabilmek için sıkça kullandıkları müşteri hizmetleri hakkında merak edilen diğer bir konu da bu hizmetten faydalanmak için müşteri hizmetlerini aradıklarında ekstra olarak faturalarına ücret yansıyıp yansımayacağıdır.

Eğer Pttcell müşterisi iseniz, Pttcell tarifeleri ya da paketlerinden birini kullanıyorsanız ve hattınızda her yöne dakikanız varsa o zaman yaptığınız Pttcell müşteri hizmetleri aramanızda herhangi bir ek ücret ödemeniz olmaz. Fakat aksi bir durum söz konusu olursa bu arama faturanıza yansıyacaktır.

Pttcell Müşteri Hizmetlerine Ulaşım

Bazen yoğunluktan dolayı veya benzeri sebepler ile müşteri hizmetlerine ulaşım sağlamak zorlaşabilir. Bu gibi durumlarda online işlemler için hazırlanmış Pttcell’e ait olan siteyi kullanabilirsiniz veya online işlemler ile tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bu yöntemler dışında eğer müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayamazsanız PTT şubesine giderek gerekli işlemlerinizi hattınızla yapabilirsiniz. Bu işlemler hat değiştirme, kampanyalara katılma veya kullanılan tarifeyi iptal ederek tarife değişikliği gibi birçok işlemi içermektedir.

Mobil cihazlardan giriş yapabileceğiniz Pttcell tarafından her zaman açık tutulan siteden hafta sonunda online işlemler yapabilirsiniz. Bu site kullanıcılarına sürekli ve kesintisiz bir hizmet sunmaktadır. Tüm işlemlerin yapılmasında bayilikler, web sitesi veya mobil uygulamalar gibi birden fazla imkan sunulmuştur.

PTTcell Kampanyaları

PTTcell Kampanyaları

Pttcell Müşteri Hizmetleri Fatura Ödeme, TL Yükleme

Müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek faturanızın tutarı veya faturanız hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Bunlara ek olarak hattınıza TL yüklemek için de müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerinin numarasının 444 6 788 olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Müşteri hizmetlerini aramak yerine bankalar veya tüm PTT işyerlerinden de Pttcell faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Eğer isterseniz pttcell.com.tr’deki online işlemler menüsünden kredi kartı ile faturanızı ödeyebilirsiniz. Müşteri hizmetlerini aradığınızda da kredi kartınızı kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

PTT işyerlerinden yaptığınız fatura ödemesi için herhangi bir işlem ücreti ödemeniz gerekmez. 444 6 788 müşteri hizmetlerinin yanında ayrıca ücretsiz olarak 9333’ü arayarak da fatura ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm bu işlem seçenekleri TL yükleme işlemleriniz için de geçerlidir.

PTTcell Müşteri Hizmetleri Engelsiz Hizmet

Engelli vatandaşlarımızın da PTT çağrı merkezlerinin hizmetlerinden yararlanabilmesi için bir hizmet geliştirilmeye çalışılmaktadır.  Rahatça kullanabilmeleri adına PTT engelsiz hizmet adıyla özel bir hizmet hayata geçirilmiştir.

Pttcell, konuşma ve görme engelli vatandaşlarımız için kameralı ve sesli hizmet ile engelli vatandaşlarımızın sorunlarına da çözüm bulmak için çabalamaktadır.

Bunun yanında görme engelli vatandaşlarımız için sesli SMS hizmeti ile de çağrı merkezine ulaşım sağlayabilecekleri bir seçenek de sunulmaktadır. Böylece tüm vatandaşların müşteri hizmetlerine ulaşımı sağlanmaktadır.

PTTcell Müşteri Temsilcisine Öneri Sunmak

Müşteri hizmetlerine bağlanarak aldığınız hizmet hakkında öneride bulunabilirsiniz. Müşteri hizmetleri sizden aldığı bu önerileri sistemde kayıt altında tutmaktadır.

Alınan bu öneriler ile zaman içinde hizmette iyileştirme yapılmaya çalışılmaktadır. İstenilen hizmet veya sunulabilecek yeni işlemler için yapılan bu öneriler üzerinde çalışılmaktadır. Siz de gerçekleşmesini istediğiniz fikir ve önerilerinizi müşteri hizmetlerini arayarak sunabilirsiniz.

Pttcell Bonus Kampanyası ile Bedava İnternet Kazanma

PTTcell Uygun 2 GB Tarifesi

PTTcell Faturasız Avantajlı Turkuaz Paketleri

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.