Pttcell Faturasız Yeni Hat Alanlara 8 GB İnternet Hediyesi

10.05.2020
A+
A-

Pttcell Faturasız Yeni Hat Alanlara 8 GB İnternet Hediyesi sunuyor. 2020 yılının ikinci yarısına girmemiz ile birlikte sıfır hat fiyatlarına zam geldi. Pttcell’in 80₺ olan faturasız hattı artık 110₺. Bunun ile birlikte Pttcell Bonus Kampanyası da yenilenmiş oluyor. Peki yeni Bonus Kampanyasında neler var? Pttcell yeni bonus kampanyasında 8 GB internet hediyesi ve buna ek olarak 750 Dakika ve 750 SMS hediyesini kullanıcıları ile paylaşıyor.

Pttcell’e geçmeyi düşünen tüm kullanıcılar için 8 GB internet hediyesi nasıl alınır? Konusunu yazımızda derledik. Pttcell hediyesi olan 8 GB internet + 750 Dakika + 750 SMS detaylarını yazımızda bulabilirsiniz.

Pttcell 8 GB İnternet Hediyesi

Pttcell 8 GB İnternet Hediyesi

Pttcell Faturasız Yeni Hat Alanlara 8 GB İnternet Hediyesi

Pttcell kullanıcıları için 8 GB internet hediyesini almanın şartı elbette yeni faturasız bir hat satın almak. 110₺ karşılığında alabileceğiniz yeni Faturasız Pttcell hattınızı dilerseniz en yakın Ptt şubesinden dilerseniz ise Pttcell’in internet sayfasından başvuru yöntemi ile elde edebilirsiniz. Peki ya sonra? Sonra elbette ki 8 GB internetinizin keyfini sürebilirsiniz.

Pttcell 8 GB İnternet Hediyesini alabilmek için yapmanız gerekek şey oldukça basit. Pttcell BONUS yazarak 1788’e mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Bu talebinizin ardından 30 gün boyunca hediye olarak kullanabileceğiniz 8 GB cepten internet, yurt içi her yöne 750 dakika ve yurt içi her yöne 750 SMS hattınıza tanımlanacaktır.

Pttcell Faturasız Hatlılara  Özel Yeni Bonus Kampanyası Detaylar

Pttcell’in 8 GB internet hediyesi Bonus Kampanyası kapsamında veriliyor. Bu nedenle bu kampanyanın detaylarını bilmekte fayda var. Bu detaylar ise şu şekilde;

1) Bu kampanyadan her hat sadece bir kere yararlanabiliyor.

2) Kampanyaya sadece Pttcell bireysel yeni faturasız hat alan müşteriler katılabiliyor.

3) Kampanya dahilindeki aramalar ve SMS kullanımları sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir. Yurt dışı kullanımlar tarifenize göre ücretlendirilir.

4) Kampanya kapsamında verilen hediye kullanımlarının geçerlilik süresi 30 gün ile sınırlıdır ve kalan kullanım hakları gelecek aya devretmemektedir. Bu nedenle kalan kullanıcılarınızın ne kadar olduğunu ara ara kontrol etmeniz gerekmektedir. Peki bu işlem nasıl yapılır?

Pttcell Yeni Faturasız Hat

Pttcell Yeni Faturasız Hat

Pttcell Bonus Kampanyası  Kalan Kullanım Kontrolü

Pttcell 8 GB internet hediyesi ve yurt içi  her yöne 750 Dakika + 750 SMS kullanımlarınızı  aldıktan sonra ilk 30 gün içerisinde bitirmeye özen gösterin. Çünkü bu kampanya sadece 30 gün için geçerli. 8 GB internet hediyesi sunan Pttcell Bonus Kampanyasından kalan kullanım haklarınızı sorgulamak için KALAN PTTCELL BONUS yazıp 1788’e kısa mesaj gönderin. Bu sayede kalan kullanımlarınızı kendi tercihinize göre ayarlayabilirsiniz.

 

Peki ya daha sonra? Hattınızı aldınız ve hediyelerinizi kullandınız daha sonra nelerden yararlanabileceğinizi de elbetteki anlattık. Pttcell’in Faturasız hat kullanıcılarına özel olarak sunmuş olduğu Pttcell Faturasız Avantajlı Turkuaz Paketleri var. Birbirinden bol internet içeren bu paketler ile en uygun fiyatlara en uygun seçenekleri seçebilirsiniz.

Hala Pttcell kullanıcısı değilseniz zaman kaybetmeyin ve hemen harekete geçin 8 GB internet hediyesinin de keyfini doyasıya sürün. Kampanya hakkında aklınıza takılan soruları yorumlar bölümünde bizlere sormayı da ihmal etmeyin.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.