PTTcell Faturasız Avantajlı Turkuaz Paketleri

14.03.2020
A+
A-

PTTcell Faturasız Avantajlı Turkuaz Paketleri ile bizleri kendisine çekiyor. Teknoloji çağındayız, tüm haberler sosyal medya üzerinden iletiliyor ve bunlardan geri kalmamak adına bizlerin ihtiyacı olan en büyük şey internet.

Twitter, İnstagram, WhatsApp, Youtube, Facebook derken bir bakmışsınız internetiniz bitmiş. Sadece bu da değil konuşmadan olmaz ki. O yüzden intenet paketinin yanında bizlere konuşma ve sms de lazım.

PTTcell faturasız paketleri ile bizlere tüm hepsini bir arada en uygun fiyata sunuyor. Özellikle Turkuaz Paketler tam öğrenci dostu. Cepten İnternete bir sürü para harcıyorum fakat bana yetmiyor diyenler için PTTcell Faturasız Avantajlı Turkuaz Paketleri inceledik.

PTTcell Faturasız Avantajlı Turkuaz Paketleri

PTTcell Faturasız Avantajlı Turkuaz Paketleri

PTTcell Faturasız Avantajlı Turkuaz Paketleri Nelerdir?

PTTcell Faturasız Avantajlı Turkuaz Paketleri 4 farklı çeşidi işe herkesin bütçesine göre şekilleniyor. Paketlerimiz şu şekilde;

Turkuaz 3GB Paketi

Turkuaz 6GB Paketi

Turkuaz 9GB Paketi

Turkuaz 12GB Paketi

Şimdi tüm paketlerin içeriğini hep birlikte inceleyelim. Yazımızın sonunda sizde cebinize en uygun paketi seçebilir ve internetim bitti derdi olmadan sosyal medya da zamanınızı doya doya geçirebilirsiniz.

PTTcell Turkuaz 3GB Paketi Nasıl Yapılır?

Turkuaz 3GB Paketi sadece 22₺ bu paketi yaparak bu fiyata her yöne 500 dakika, her yöne 500 sms ve cepten 3GB internet alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey TURKUAZ 3GB yazarak 1788’e SMS göndermeniz.

Eğer farklı bir yolu yok mu diyorsanız *120# yi de tuşlayarak paketi satın alabilirsiniz.

Kalan kullanımları sorgulamak için ise yapmanız gereken tek şey KALAN TURKUAZ 3GB yazarak 1788’e SMS göndermeniz. Bu sayede paketiniz de kalan dakika, sms ve internetinizi öğrenebilir, sorun yaşamadan önleminizi alabilirsiniz. PTTcell Turkuaz 3GB Paketi

PTTcell Turkuaz 6GB Paketi Nasıl Yapılır?

Bana 3GB internet yetmez fakat 12 GB da fazla diyenler için ise sadece 26₺’ye Turkuaz 6GB Paketini yapabilir. Bu paket ile birlikte 6GB internetin yanı sıra hattınıza her yöne kullanabileceğiniz 500 dakika ve 500 SMS tanımlanır.

Paketi yapabilmeniz için yapmanız gereken TURKUAZ 6GB yazarak 1788’e SMS göndermeniz. Ya da yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi *120# yi de tuşlayarak paketi satın alabilirsiniz.

Paketinizde ne kadar kaldığını öğrenmek için KALAN TURKUAZ 6GB yazarak 1788’e SMS gönderin. Unutmayın bu SMS’ler ücretsizdir. PTTcell Turkuaz 6GB Paketi

PTTcell Turkuaz 9GB Paketi Nasıl Yapılır?

6GB mı? Sadece sosyal medyada geçirdiğim sürede bile benim ihtiyacımı karşılamıyor. Hem ben daha fazla konuşuyorum ve daha fazla SMSe ihtiyacım oluyor diyenler için ise sadece 30₺’ye Turkuaz 9GB Paketini öneriyoruz. Bu paket ile konuşma ve smsleriniz de artıyor.

9GB internetinizin yanında 750 dakika her yöne konuşma ve her yöne 750 SMS sizlerin oluyor. Pakete sahip olmak için  TURKUAZ 9GB yazarak 1788’e SMS göndermeniz gerekli. PTTcell’in 7/24 kullanabileceğiniz servisi olan *120# yi de paketi satın almak için kullanabilirsiniz.

Paketinizde ne kadar kaldığını öğrenmek için KALAN TURKUAZ 9GB yazarak 1788’e SMS gönderin, işte bu kadar kolay. PTTcell Turkuaz 9GB Paketi

PTTcell Turkuaz 12GB Paketi Nasıl Yapılır?

Bize göre hepsi dahil faturasız paketlerin en avantajlısı olan Turkuaz 12 GB paketi. Neden mi? Bu paket sağladığı internet miktarı ile hem diğer operatörlerden ücret olarak daha uygun hem de öğrenci dostu.

Paketin içeriğinde 12GB internetin yanı sıra her yöne 750 dakika ve her yöne 750 SMS mevcut.

Bu paketi satın almak için yapmanız gereken şey TURKUAZ 12GB yazarak 1788’e SMS göndermek. 12 GB hem internette sörf yapmanıza hem Youtube’dan video izlemenize hem de telefonunuzdan oyunlar oynamanıza yetecek bir miktar.

Paketinizden kalanları görmek için yapmanız gereken yine diğer paketlerde olduğu gibi paket isminin başına kalan yazmak. KALAN TURKUAZ 12GB yazarak 1788’e SMS göndermeniz yeterli. PTTcell Turkuaz 12GB Paketi

PTTcell Turkuaz Paketlerimi Nasıl İptal Edilir?

Paketlerin iptali paketleri yapmak kadar kolay. Belirtelim ki paketler 30 günlük ve eğer siz paketinizin süresi dolmadan paketinizi iptal ederseniz paketinizi kullanmaya taa ki yenilenmesine kadar devam edebilirsiniz. Paket iptalleri için hangi pakete sahipseniz aşağıdaki metni 1788’e SMS olarak gönderin;

  • IPTAL TURKUAZ 3GB yazarak 1788’e SMS
  • IPTAL TURKUAZ 6GB yazarak 1788’e SMS
  • IPTAL TURKUAZ 9GB yazarak 1788’e SMS
  • IPTAL TURKUAZ 12GB yazarak 1788’e SMS

Paket Satın Alma Konusunda Bir Diğer Yol Nedir?

Her şeyin en kolay yolu olurken bu durumun olmaz mı? Elbette var, o da PTTcell Müşteri Hizmetlerini aramak. 444 6 788 numarasını tuşlayarak yukarıda ifade etiğimiz paketleri satın alabilir, hattınız ile ilgili herhangi bir problemi bildirebilir ve sorununuzu kısa yoldan halledebilirsiniz.

PTTcell Faturasız Avantajlı Turkuaz Paketleri

PTTcell Faturasız Avantajlı Turkuaz Paketleri

İncelediğimiz üzere PTTcell uygunluğu ile fark yaratıyor. Bu konuda rakibinin ise BİMcell olduğunu düşünüyoruz. Eğer hangi operatörü seçeceğinize karar veremediyseniz PTTcell’in bir diğer rakibi olan BİMcell ile ilgili yazımıza burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.