Pttcell Faturalı Turkuaz Tarifeleri Nasıl Yapılır?

07.04.2020
A+
A-

Pttcell Faturalı Turkuaz Tarifeleri Nasıl Yapılır? Pttcell Faturalı Turkuaz Tarifeleri Nelerdir? Pttcell’in kullanıcıları için sunmuş olduğu Faturalı Turkuaz paketler tam 4 adet, bu paketler;

  • Pttcell Turkuaz Mini Tarifesi
  • Pttcell Turkuaz Eko Tarifesi
  • Pttcell Turkuaz Süper Tarifesi
  • Pttcell Turkuaz Yıldız Tarifesi

Peki bu paketler neler içeriyor? Pttcell’i  telefon operatörleri arasında cebimize en uygun operatör olarak biliyoruz. Ve Pttcell bu durumu iyi değerlendirerek bize birbirinden uygun fiyatlarla dört tane daha faturalı tarife sunuyor. Peki bu tarifelerin fiyatları ne kadar? makalemizde fiyat içeriği de bulabilirsiniz. Bu yazımızda Pttcell Turkuaz Mini Tarifesi Nasıl Yapılır? Pttcell Turkuaz Eko Tarifesi Nasıl Yapılır? Pttcell Turkuaz Süper Tarifesi Nasıl Yapılır? Pttcell Turkuaz Yıldız Tarifesi Nasıl Yapılır? konularını ele aldık. Yazımızdan sonra cebinize en uygun olan Turkuaz Tarifesini belirleyebilirsiniz. Bu tarifelerin en güzel yanı ise tarifeyi aşamamak. Tarifenizde yer alan internet hakkı dolduğunda tarife otomatik olarak internet erişimini durdurmakta, bu sayede haberiniz olmadan ek ücret ödeme devri sona eriyor.

Pttcell Faturalı Turkuaz Tarifeleri Nasıl Yapılır?

Pttcell Faturalı Turkuaz Tarifeleri Nasıl Yapılır?

Pttcell Turkuaz Mini Tarifesi Nasıl Yapılır?

Pttcell’in Turkuaz Mini Tarifesi 7 GB internet + yurt içi her yöne 750 dakika + yurt içi her yöne 750 SMS + Pttcell kullanıcıları ile sınırsız konuşma hakkı içeriyor. Tarifenin içermiş olduğu 7 GB internetin 3 GB internet miktarı Pttcell’in Sosyal Medya Kmapanyası Kapsamında sunmuş olduğu ek internet miktarıdır. Buna göre 3 GB internet hakkı Facebook, Youtube, Instagram ve Twitter gibi en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarında geçerlidir. İnternetinizi 4 GB’a kadar kullanmış iseniz dert etmenize gerek yok çünkü Pttcell Turkuaz Faturalı Tarifeler de internet hakkınız dolduğunda internet erişiminiz kapatılır bu sayede tarifenizi aşmamış olursunuz ve tarafınıza ek ücretlendirme yapılmaz.

Pttcell’in Turkuaz Mini Tarifesinin ücreti tarifeye taahhütlü ya da taahhütsüz olarak gelmenize göre değişiyor. Buna göre tarifenin;

Taahhütlü ücreti: ayda 27 TL

Taahhütsüz ücreti: ayda 62 TL

Bu tarifeye Pttcell faturalı tarifeler haricinde numara taşıma ya da  yeni hat tesisi yoluyla katılım sağlayabilirsiniz. Bu tarifelere mevcut Pttcell Faturalı hattınızdan geçiş yapabilmek için mevcut hattınızın  Pttcell Turkuaz Mini, Pttcell Turkuaz Süper, Pttcell Turkuaz Yıldız Tarifeleri’nden biri olması gerekmektedir. Pttcell’e geçmek için en yakın PTT Şubesine uğrayabilirsiniz.

Pttcell Turkuaz Mini Tarifesi

Pttcell Turkuaz Mini Tarifesi

Pttcell Turkuaz Eko Tarifesi Nasıl Yapılır?

Pttcell Turkuaz Eko Tarifesinin içeriği 10 GB internet + yurt içi her yöne 750 dakika + yurt içi her yöne 750 SMS + Pttcell kullanıcıları ile sınırsız konuşma hakkından oluşuyor. 10 GB internetin yine 3 GB kısmı sadece sosyal medya uygulamaları olan; Facebook, Youtube, Instagram ve Twitter üzerinde geçerlidir. Yine bu tarife kapsamında da internetiniz bittiğinde internet erişimi otomatik olarak durdurulur. Bu sayede ek ücret ödeme sorunundan kurtulmuş olursunuz.

Pttcell’in Turkuaz Eko Tarifesinin Ücreti tarifeyi taahhütlü ya da taahhütsüz olarak seçmenize göre değişiyor. Buna göre tarifenin;

Taahhütlü ücreti: ayda 32 TL

Taahhütsüz ücreti: ayda 67 TL

Pttcell Turkuaz Eko Tarifesine, numara taşıma ya da  yeni hat tesisi yoluyla katılım sağlayabilirsiniz. Bu tarifelere mevcut Pttcell Faturalı hattınızdan geçiş yapabilmek için mevcut hattınızın  Pttcell Turkuaz Mini, Pttcell Turkuaz Süper, Pttcell Turkuaz Yıldız Tarifeleri’nden biri olması gerekmektedir. Pttcell’e geçiş yapmak için en yakın PTT merkezine uğrayabilirsiniz.

Pttcell Turkuaz Eko Tarifesi

Pttcell Turkuaz Eko Tarifesi

Pttcell Turkuaz Süper Tarifesi Nasıl Yapılır?

Pttcell Turkuaz Süper Tarifesi ile tam 1 yıl boyunca kullanabileceğiniz 15 GB internet + yurt içi her yöne 1000 dakika + yurt içi her yöne 1000 SMS + Pttcell’liler ile sınırsız konuşma elde edebilirsiniz. Diğer Pttcell Turkuaz Faturalı Tarifelerinden farklı olarak bu tarifede yer alan 15 GB internetin tam 5 GB interneti sosyal medya uygulamalarında geçerli. Bu uygulamalar ise Facebook, Youtube, Instagram ve Twitter. Eğer YouTube Premium kullanıcısı iseniz bu tarifeye gönül rahatlığı ile geçiş yapabilirsiniz. Bu sayede YouTube Premium da bol bol internet harcayabilirsiniz.

Pttcell’in Turkuaz Süper Tarifesinin Ücreti tarifeyi taahhütlü ya da taahhütsüz olarak seçmenize göre değişiyor. Buna göre tarifenin;

Taahhütlü ücreti: ayda 39 TL

Taahhütsüz ücreti: ayda 74 TL

Pttcell Turkuaz Süper Tarifesine, numara taşıma ya da  yeni hat tesisi yoluyla geçiş yapabilirsiniz. Eğer Pttcell Faturalı hattınızdan geçiş yapmak isterseniz bu faturalı hattınızın  Pttcell Turkuaz Mini, Pttcell Turkuaz Süper, Pttcell Turkuaz Yıldız Tarifeleri’nden biri olması gerekmektedir. Pttcell’e geçiş yapmak için en yakın PTT bayisine uğrayabilirsiniz.

Pttcell Turkuaz Süper Tarifesi

Pttcell Turkuaz Süper Tarifesi

Pttcell Turkuaz Yıldız Tarifesi Nasıl Yapılır?

Pttcell Turkuaz Yıldız Tarifesi Turkuaz Tarifeler arasında en çok internet kullanım hakkı sunan tarife. Özellikle internet harcaması çok fazla olan kişiler için sunulmuş bu tarife tam 20 GB internet içeriyor. Bunun yanında tarife yurt içi her yöne 1000 dakika + yurt içi her yöne 1000 SMS + Pttcell’liler ile sınırsız konuşma içeriyor. Yıldız Tarifesi tam yıldızlara yakışır şekilde. Tarifenin içerdiği 20 GB internetin 5 GB kısmı Pttcell’in Sosyal Medya Kampanyası kapsamında sadece Facebook, Instagram, Youtube ve Twitter uygulamalarında geçerlilik sağlıyor. Özellikle bu tarifenin tam genç kullanıcılar için olduğunu düşünüyoruz.

Peki ya ücretler? Şunu belirtmeliyiz ki bu tarifeye taahhütlü olarak gelmek cebinizi büyük ölçüde rahatlatacaktır. Pttcell’in Turkuaz Yıldız Tarifesinin Ücreti tarifeyi taahhütlü ya da taahhütsüz olarak tercih etmenize göre değişiyor. Buna göre tarifenin;

Taahhütlü ücreti: ayda 45 TL

Taahhütsüz ücreti: ayda 80 TL

Yani tarifeye taahhütlü olarak gelen kullanıcılar için tam 35 TL indirim hakkı Pttcell’de kullanıcılarını bekliyor.

Pttcell Turkuaz Yıldız Tarifesine, numara taşıma ya da  yeni hat tesisi olmak koşulu ile geçiş yapabilirsiniz. Eğer mevcut Pttcell Faturalı hattınızdan geçiş yapmak isterseniz bu faturalı hattınızın  Pttcell Turkuaz Mini, Pttcell Turkuaz Süper, Pttcell Turkuaz Yıldız Tarifeleri’nden biri olması gerekmektedir. Pttcell’e geçiş yapmak için en yakın PTT şubesine gidebilirsiniz.

Pttcell Turkuaz Yıldız Tarifesi

Pttcell Turkuaz Yıldız Tarifesi

Pttcell’in Turkuaz paketleri Faturalı olarak değil Faturasız avantajları ile de mevcut. Pttcell Faturasız Avantajlı Turkuaz Paketlerini dilerseniz sitemizden inceleyebilirsiniz. Faturalı ya da Faturasız bu paketler çok çok uygun. Peki paketlerden kalan sorgulama işlemleri nasıl yapılmaktadır? Gelin bir de ona bakalım.

Pttcell Faturalı Turkuaz Tarifeleri Kalan Kullanım Nasıl Sorgulanır?

Tüm Turkuaz tarifeleriniz için kalan kullanım sorgusu birden fazla şekilde yapılabilmektedir. Buna göre;

  • GUNCEL yazıp 6000’e SMS gönderebilir.
  • Telefonunuzdan *124# tuşlayabilir.
  • 9333  ücretsiz olarak arayabilirsiniz.
  • Dilerseniz ise Pttcell Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz. Pttcell Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanmak için; Pttcell Müşteri Temsilcisine Bağlanma yazımızı okuyabilirsiniz.

Pttcell’in tüm tarife, kampanya ve paketleri için, bedava internet kazanma yöntemleri için sitemizi takipte kalabilir, en güncel tarife, paket ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.