Pttcell Faturalı Aylık İnternet Paketleri Nasıl Yapılır?

12.04.2020

Pttcell Faturalı Aylık İnternet Paketleri Nasıl Yapılır? Pttcell Aylık İnternet Paketleri Nelerdir? Gibi soruları ve bu sorular ile birlikte Faturalı hatların kullanabileceği bol internet içeren Pttcell aylık internet paketlerini sizler için inceledik. Sektöre geç girmesine rağmen sağlam alt yapısı ile bir çok operatöre göre en uygun tarife ve paketleri sunan Pttcell kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor. Pttcell’in Faturasız Aylık İnternet Paketleri dört çeşit olarak abonelere sunuluyor. Ve bu paketler 2020 yılında güncellendi. İşte 2020 yılında güncellenmiş halleri ile paketlerin adları şu şekilde;

  • Aşımsız 250 MB İnternet Paketi
  • Aşımsız 1 GB İnternet Paketi
  • Aşımsız 2 GB İnternet Paketi
  • Aşımsız 5 GB İnternet Paketi

Bu paketlerin fiyatlarını, paketlerin nasıl yapılabileceğini, kalan kullanım sorgulama yöntemlerini ve paketlerin iptali için gereken tüm bilgileri yazımızda detayları ile birlikte derledik.

Pttcell Faturalı Aylık İnternet Paketleri Nasıl Yapılır?

Pttcell Faturalı Aylık İnternet Paketleri Nasıl Yapılır?

Pttcell Aşımsız 250 MB İnternet Paketi

Pttcell’in Faturalı İnternet Paketlerinden ilk olan Aşımsız 250 MB paketi diğer Aşımsız paketlerden farklı olarak aylık olarak değil haftalık olarak kullanıcılara sunuluyor. Sadece 5 TL olan paketin fiyatı neredeyse bedava. Bu paketin geçerlilik süresi 8 gün olarak sınırlandırılmıştır. Aşımsız 250 MB Paketi tekrar etmeyen bir paket olduğu için 8 günün sonunda yenilenmez. Ayrıca bu paket bir fatura dönemi içerisinde sadece 3 kez satın alınabilmektedir.

Aşımsız 250 MB İnternet Paketi daha çok acil durumlar için yardıma koşan bir pakettir. Bu paketi satın almak için ASIMSIZ 250MB yazarak 1788’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Ya da telefonunuzdan *120#’yi tuşlayarak da bu paketi satın alabilirsiniz. Paketinizden kalan veri kullanımını öğrenmek için ise KALAN 250MB yazarak 1788’e mesaj gönderebilir ya da *124# kodunu tuşlayabilirsiniz.

Aşımsız 250 MB İnternet Paketi

Aşımsız 250 MB İnternet Paketi

Pttcell Aşımsız 1 GB İnternet Paketi

Pttcell Faturalı Aşımsız 1 GB İnternet Paketi bir ay boyunca kullanabileceğiniz 1 GB internet içeriyor. Bu paketlerin en güzel özelliği paketinizin süresinin dolması ile birlikte internet erişiminin durdurulması. Bu sayede haberiniz olmadan paket kapsamında data erişim ücreti kesilmez. Fakat bilgilendirme mesajından sonra kullanmaya devam ederseniz elbette kullandığınız miktarı ek ücret olarak ödersiniz. Bu yüzden buna dikkat etmekte fayda var.

Üstelik Aşımsız 1 GB internet Paketinin ücreti sadece 15 TL. Paketi satın almak için ASIMSIZ 1GB yazarak 1788’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Bilgilendirme Mesajı ile birlikte aylık 1 GB internet hakkınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Kalan Kullanım Haklarınızı öğrenmek için KALAN ASIMSIZ 1GB yazarak 1788’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Ayrıca paketinizi iptal etmek istediğinizde yapmanız gereken tek şey  IPTAL ASIMSIZ 1GB yazarak 1788’e mesaj göndermek.

 

Aşımsız 1 GB İnternet Paketi

Aşımsız 1 GB İnternet Paketi

Pttcell Aşımsız 2 GB İnternet Paketi

Pttcell Faturalı Aşımsız 2 GB İnternet Paketini satın aldığınızda bir ay boyunca cepten kullanabileceğiniz 2 GB internet hakkınız hattınıza tanımlanıyor. Bu paketi yapmak için ASIMSIZ 2GB yazıp 1788’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Üstelik bu paketin en güzel yönü ücreti. Sadece 20 TL karşılığında Aşımsız 2 GB İnternet Paketini alabilirsiniz. Birçok operatöre göre çok daha uygun öyle değil mi?

Olası bir iptal kararı verdiğiniz de ya da paketinizi değiştirmek istediğinizde Aşımsız 2 GB İnternet Paketini iptal etmek için gereken kod IPTAL ASIMSIZ 2GB yazarak, 1788’ mesaj göndermek. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra paketiniz iptal olacaktır. Paketinizin iptalinden sonra dilerseniz yeni bir Pttcell paketi yapabilirsiniz. Örneğin; Pttcell’in Faturalı kullanıcıları için sunulan Faturalı Turkuaz Tarifeleri’ni yapabilirsiniz.

Aşımsız 2 GB İnternet Paketinde Kalan Kullanım Haklarını öğrenmek için KALAN ASIMSIZ 2GB yazarak 1788 mesaj gönderebilirsiniz.

Aşımsız 2 GB İnternet Paketi

Aşımsız 2 GB İnternet Paketi

Pttcell Aşımsız 5 GB İnternet Paketi

Pttcell Faturalı Aşımsız 5 GB İnternet Paketi bir ay boyunca kullanılabilecek tam 5 GB internet içeriyor. Bu internet miktarına göre paketin ücreti ise oldukça uygun. Aşımsız 5 GB İnternet Paketini 30 TL karşılığında satın alabiliyorsunuz. Eğer internet paketi yapmak istiyor ve kararsız kalıyorsanız bu paketi tavsiye ederiz. Yukarıda bahsettiğimiz internet miktarlarına göre 5 GB internet hakkı ücret olarak çok daha avantajlı. Bu paketi yapmak için 5GB yazarak 1788’e mesaj gönderebilirsiniz.

Paketinizden kalan kullanım hakkı bir sonraki aya devretmeyeceği için 5 GB internetinizi sonuna kadar kullanın. Kalan kullanımlarınızı öğrenmek için KALAN 5GB yazıp 1788’e ücretsiz olarak mesaj gönderebilirsiniz. Ayrıca paketinizi iptal etmek istediğinizde  IPTAL 5GB yazarak, 1788’e mesaj gönderebilirsiniz.

Aşımsız 5 GB İnternet Paketi

Aşımsız 5 GB İnternet Paketi

Paketler hakkında herhangi bir sorun yaşamanız durumunda 444 6 788 numaralı Pttcell Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz. Bağlanma konusunda bir sorun yaşamamak için numarayı aramadan önce Pttcell Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma yazımızı okuyabilirsiniz.

Ayrıca Pttcell Faturalı Aylık İnternet Paketlerini satın almak için SMS yolunu kullanmak istemiyorsanız, yine tüm paketleri satın almak için;

  • 444 6 788’i arayabilir ve ,
  • Telefonunuzdan *120#’yi tuşlayabilirsiniz.

Pttcell Faturalı Aylık İnternet Paketlerinden kalan kullanım haklarınızı SMS yolu ile sorgulama yapmak istemezseniz  haklarınızı sorgulamak için bir diğer yol ise  9333’ü aramak.

Eğer Henüz bir Pttcell kullanıcısı değilseniz, Pttcell hakkında daha fazla bilgi almak için Pttcell Bonus Kampanyası ile Bedava İnternet Kazanma yazımızda yer alan Pttcell’li Olmak İçin Yapılması Gerekenler kısmını okuyabilirsiniz.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.