Pttcell Bonus Kampanyası ile Bedava İnternet Kazanma

21.03.2020
A+
A-

Pttcell Bonus Kampanyası ile Bedava İnternet Kazanma mümkün. Peki ama nasıl? Son zamanların en uygun telefon operatörlerinden biri olan Pttcell’den bedava internet  kazanabileceğinizi söylesek ne dersiniz? Süper olur öyle değil mi? Bedava internete kimse hayır demez. Bu yazımızda bu sizlerin de bedava internete hayır demeyeceğiniz düşünerek Pttcell’in Bonus Kampanyasını inceledik.

Pttcell Bonus Kampanyası

Pttcell Bonus Kampanyası

Pttcell Bonus Kampanyası ile Bedava İnternet Kazanma / Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan sadece Pttcell’den faturasız hat tesis eden yeni aboneler yararlanabilir. Faturasız hat alan müşterilere bedava olarak tam 8GB cepten internet + yurt içi her yöne kullanılabilecek 750 dakika + yurt içi her yöne kullanılabilecek 750 SMS tanımlanıyor.

Pttcell Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Pttcel’in Bonus Kampanyası kapsamında bedava internet kazanabilmeniz için yapmanız gereken tek şey  PTTCELL BONUS yazarak 1788’e  kısa mesaj göndermek. Hemen ardından hediye internetiniz hattınıza tanımlanacaktır. Paketinizi 30 gün süre içerisinde kullanabilirsiniz. Unutmadan şunu belirtelim, paketinizden kalan hakları ara ara kontrol etmeyi unutmayın, çünkü 30 günlük süre içinde kalan kullanım haklarınızı bitirirseniz ücretlendirme işlemi başlayacaktır. Kalan kullanım haklarınızı sorgulayabilmek için KALAN PTTCELL BONUS yazarak 1788’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Pttcell’li Olmak İçin Ne yapmalıyım? Pttcell İyi Mi?

Hepimizin aklında yeni bir operatöre geçiş yaparken Pttcell nasıl? Pttcell iyi mi? Her yerde çekiyor mu? Kampanyalarının ve tarifelerinin fiyatları uygun mu? şeklinde bir takım sorular oluşuyor. Bu çok doğal sonuçta bilmediğimiz bir operatöre geçmek istemeyiz. Şunu söyleyebiliriz ki en bilindik operatörler olan Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom bu işin içinde uzun yıllardır var olan operatörler. Pttcell ve BİMcell ise oldukça yeni. Bu operatörlere göre camiada yer edinebilmek için müşterilere farklı şeyler sunmak zorundalar. Bu farklı şey ise oldukça fazla hediye ya da oldukça uygun tarifeler. Ve bu yeni operatörlerimiz bu iki seçeneği de bizlere sunuyor. Özellikle hedef kitleleri ise daha çok internet kullanımına ihtiyaç duyan ve paketlere paralar dökmek istemeyen kesim, tıpkı öğrenciler gibi. Bu yüzden Pttcell bize göre oldukça uygun bir operatör. Eğer siz de bu şekilde düşünüyor ve Pttcell’li olmak istiyorsanız gelin neler yapmanız gerektiğini adım adım inceleyelim.

Pttcell’li Olmak İçin;

Adım 1

Sadece Kimliğinizi yanınıza alarak size en yakın olan PTT şubesine uğrayın.

Pttcell'li Olma Adımları Adım 1

Pttcell’li Olma Adımları Adım 1

Adım 2

Faturalı ya da Faturasız size en uygun olan tarifeyi belirleyin.

Pttcell'li Olma Adımları Adım 2

Pttcell’li Olma Adımları Adım 2

Adım 3

Başvuru formunu Ptt görevlisi eşliğinde doldurun.

Pttcell'li Olma Adımları Adım 3

Pttcell’li Olma Adımları Adım 3

Adım 4

Pttcell SİM kartınızı alabilirsiniz.

 

İşte Pttcell’li olmak bu kadar kolay. Pttcell ailesine geçiş yaptıktan sonra tarifenizi değiştirmek ya da diğer kampanyalardan yararlanmak isterseniz Pttcell’in tarife ve kampanyaları ile ilgili gerekli bilgileri sitemizde bulabilirsiniz.

Pttcell Müşteri Temsilcisine Bağlanma

PTTcell Faturasız Avantajlı Turkuaz Paketleri

PTTcell Uygun 2GB Tarifesi

Üstelik eğer Pttcell’i tercih etmemiş iseniz ve yeni bir operatör aramaya devam ediyorsanız BİMcell’in kampanya ve tarifeleri hakkında bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.