Pttcell 2020 Sahur Kampanyası 10 GB İnternet Hediyesi

01.05.2020

Pttcell 2020 Sahur Kampanyası 10 GB İnternet Hediyesi ile Pttcell kullanıcıları Sahur saatleri arasında 10 GB internetin keyfini sürüyor. Ramazan ayı bereketi ile geliyor. Çoğumuz Ramazan ayında Sahur vaktine kadar uyumuyoruz. Bu süre içerisinde ise internette dolanıyor, sosyal medya hesaplarımızda takılıyor, PUB G Mobile gibi telefonumuzda çevrim içi oyunlar oynuyoruz. Eee hepimizde Wi-fi olmayabiliyor. Bunun için mevcut operatörlerimizden tarife ya da paket satın alıyoruz.

En uygun tarife ve paket içeriklerine sahip olan Pttcell’ de bu operatörlerden biri. Pttcell gerek Faturalı gerekse Faturasız olarak kullanıcılarına en uygun tarife ve paketleri sunması ile nam salmış bir operatör. Özellikle Faturasız Turkuaz Avantajlı Paketleri ve Faturalı Turkuaz Tarifeleri bunlardan sadece iki tanesi.

Bunlara ek olarak 2020 yılının Ramazan ayında Pttcell Sahur Kampanyası sunuyor. Sahur Kampanyası kapsamında ise tam 10 GB İnternet Hediyesini aboneleri ile buluşturuyor. Peki Pttcell’in Sahur Kampanyası ile sunmuş olduğu 10 GB İnternet Hediyesi Nasıl Yapılır? yazımızda sizler için derledik.

Pttcell 10 GB İnternet Hediyesi

Pttcell 10 GB İnternet Hediyesi

 

Pttcell 2020 Sahur Kampanyası 10 GB İnternet Hediyesi Nasıl Yapılır?

Pttcell’in Ramazan aylarını internetsiz geçirmeyelim diye hazırlamış olduğu sahur kampanyası 24.04.2020-23.05.2020 tarihleri arasında geçerli. Bu kampanya ile kullanıcılar  02:00 – 06:00 saatleri arasında tam 10 GB ücretsiz internet hakkını doyasıya harcayabiliyor. Kampanyadan yararlanabilmek için ise bu ay içerisinde sadece bir kereye mahsus 25 TL ve üzeri TL yüklemesi yapılması gerekiyor. Bu yükleme işlemi gerçekleştikten sonra ‘’SAHUR2020’’ yazıp 5555’ e mesaj göndererek 10 GB hediye internet kazanılabiliyor.

Sahur kampanyası kapsamında dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise 10 GB hediye internet kotasının dolması halinde eğer herhangi bir tarife ya da paketiniz yoksa ücretlendirme olacağı konusudur. Bu yüzden 10 GB internet hakkınızın bitip bitmediğini öğrenmek için kalan sorgulama işlemini gerçekleştirmenizi tavsiye ederiz. Bunu yapmak için telefonunuzdan *123* ‘ü arayabilirsiniz.

Pttcell 2020 Sahur Kampanyası

Pttcell 2020 Sahur Kampanyası

Pttcell Sahur Kampanyası 23.05.2020 tarihinde saat 01:30’ da sona ereceği için elinizi çabuk tutun ve bu fırsatı kaçırmayın deriz. Ayrıca bu kampanyada her hat kampanyadan sadece bir defa yararlanabilir. Buna ek olarak Pttcell 2020 Sahur Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan ya da kampanya kapsamı dışındaki bir tarifeye geçiş yapan müşteriler kampanyadan yararlanamayacaklardır.

Sizde sevdikleriniz ile sahur vaktinde internetin tadını çıkarmak, oyunlarınızı kesintisiz oynamak ve gündemden haberdar olmak için Pttcell’in Sahur Kampanyasına katılmayı unutmayın. Henüz Pttcell kullanıcısı değilseniz ve Pttcell’in nasıl olduğunu merak ediyorsanız Pttcell Bonus Kampanyası ile Bedava İnternet Kazanma başlıklı yazımızda yer alan Pttcell’li Olmak İçin Ne yapmalıyım? Pttcell İyi Mi? bölümünü okuyabilir aynı zamanda Pttcell’in diğer Kampanyaları hakkında bilgi sahibi olmak için buraya tıklayabilirsiniz. 

Pttcell hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yorumlar kısmında bizlere sorabilirsiniz. Hayırlı Ramazanlar Dileriz 🙂

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.