Online Kredi Veren Bankalar (Şubeye Gitmeden Online Kredi)

10.06.2019
A+
A-

Online kredi veren bankalar hangileridir? Online kredi nasıl çekilir? Online kredi veren bankalar hangileridir? Şubeye gitmeden kredi çekmek mümkün mü? ya da gelir belgesi, evraksız anında kredi çekebilir miyim? soruları bankaya gitmek, şube ile uğraşmak istemeyen müşteriler tarafından sıkça sorulmaktadır. Online kredi veren bankalar, şubeye gitmeden kredi çekmenize imkan sağlamaktadır. Peki, kimler online kredi çekebilir? online kredi çekmek için şartlar nelerdir? online kredilerin faiz oranı nedir? Hep birlikte bu soruların cevaplarını inceleyelim…

Online kredi veren bankalar gelişen teknoloji ile birlikte hayatımıza giriş yaptı. Bankalar müşterilerine daha hızlı ve kolay ulaşmak için internetten online kredi ya da cep telefonu başvurusu ile hızlı kredi vermeye başladı. Gelir belgesiz ve evraksız olan bu krediler çoğu zaman başvuru yapan tüketicinin hesabına yatırılmaktadır. Gelir belgesiz kredinin nasıl kullanılabileceğini https://bayfinans.net/gelir-belgesiz-kredi-veren-bankalar bu yazımızda sizlerle paylaşmıştık.

Online Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Bazı bankalar dönem dönem, bazı bankalar ise yılın 365 günü online kredi imkanı sunmaktadır. Online kredi başvurusu yapabileceğiniz bankalar; Akbank, Aktifbank, Türkiye Ekonomi Bankası, ING Bank, OdeaBank, Yapı Kredi ve Finansbank’tır. Şubeye gitmeden internet bankacılığı, cep telefonu ya da müşteri hizmetleri aracılığı ile başvuru yapabileceğiniz online krediler, kredinizin onaylanması halinde derekt olarak banka hesabınıza yatırılmaktadır.

Online kredi kullanmak için kredi başvurusu yaptığınız bankanın müşterisi olmanız gerekmektedir.

Online kredi veren bankalara kredi başvurusu yapmadan önce mutlaka kredi başvuru sayınızı kontrol etmeli, başvuru sayınız yüksek ise asla online olarak kredi başvurusu yapmamanızı öneririz. Online kredi başvurularının değerlendirme süreci biraz daha hassas olduğu için başvuru sayınızın yüksek olması halinde krediniz anında ret olarak sonuçlanacaktır. Kredi başvuru sayısı fazla olanlara kredi veren bankalara https://bayfinans.net/basvuru-sayisi-fazla-olanlara-kredi-veren-bankalar bu yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Enpara Anında Online İhtiyaç Kredisi

Enpara online kredi, kredi tahsis ücreti ve dosya masrafı kesintisi olmadan kullanabileceğiniz bir kredi türüdür. QNB Finansbank tarafından sunulan Enpara ihtiyaç kredisi için belirlenen üst limit 60.000 TL, belirlenen maksimum vade ise 60 aydır. Enpara müşterisi değilseniz, internet sitesi üzerinden başvuruda bulunabilir, 48 saat içerisinde Enpara müşterisi olabilirsiniz. Yapacağınız müşteri başvurusunun ardından Enpara çalışanı ev ya da iş adresinize gelerek sizlere gerekli sözleşmeleri imzalatacaktır. Hesabınızın açılmasının ardından Enpara ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Enpara ihtiyaç kredisi hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, https://bayfinans.net/enpara-ihtiyac-kredisi makalemizi inceleyebilirsiniz.

Aktif Bank N Kolay İhtiyaç Kredisi

Aktif Bank tarafından tüketicilere sunulan N Kolay ihtiyaç kredisi, gelir belgesiz ve evraksız kredi kullanmanıza imkan sağlayan kredi türlerinden biridir. N Kolay kredi, hafta sonuda dahil olmak üzere günün 24 saatinde de kullanılabilir. Tabi bu kredi içinde Aktif Bank müşterisi olmanız gerekmektedir. Online N Kolay kredi için belirlenen maksimum vade sayısı 60 ay, belirlenen faiz oranı ise %2.79’dur.

Kredi Tutarı*VadeFaiz Oranı**Taksit TutarıKredi Tahsis ÜcretiEfektif Yıllık Faiz Oranı***
2.500 TL60 AY%2,4990,10 TL12,5 TL%42,7655
10.000 TL12 Ay%2,791.025,60 TL50 TL%49,9356
10.000 TL24 Ay%2,79612,83 TL50 TL%49,2848
10.000 TL36 Ay%2,79482,13 TL50 TL%49,0614
10.000 TL48 Ay%2,79421,57 TL50 TL%48,9513
10.000 TL60 Ay%2,79388,69 TL50 TL%48,8875

Türkiye Ekonomi Bankası Online Kredi

Türkiye Ekonomi Bankası’nın tüketicilere sunduğu online kredi, Pratik kredi olarak geçmektedir. Pratik kredi başvurusu, Türkiye Ekonomi Bankası internet sitesinden ve internet bankacılığından gerçekleştirilmektedir. Yapacağınız kredi başvurunuzun onaylanması halinde kredinizi Türkiye Ekonomi Bankası şubelerinden kimliğiniz ile birlikte kullanabilirsiniz.

Krediniz onaylandı ancak şubeye gitmek için vakit bulamıyorsanız, kredinizin kullanımı için Türkiye Ekonomi Bankası çalışanı sizleri ziyaret etmekte ve kredi kullanımınız için gerekli imzaları almaktadır.

Benzer İçerik: Şubeye Gitmeden Kredi

Akbank Direk Kredi, Anında Hesabınızda Online Kredi

Akbank direkt kredisine, Akbank’ın mobil uygulaması Akbank Direkt ile başvuru yapılmaktadır. Acil nakit ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz Akbank Direkt İhtiyaç kredisi üst limiti 20.000 TL, maksimum vade ise 60 aydır. Mobil uygulama üzerinden yapacağınız kredi başvurusunun onaylanması halinde krediniz Akbank bireysel hesabınıza yatırılacaktır. Dilerseniz, aynı gün Akbank ATM’lerinden kredinizi kullanabilirsiniz. Akbank müşterisiyseniz ancak Akbank Direkt mobil uygulamasına sahip değilseniz, aşağıdaki bağlantıları kullanarak cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.akbank.android.apps.akbank_direkt

IOS:https://itunes.apple.com/tr/app/akbank-direkt/id560516360?mt=8

ING Bank Online Mini Kredi

ING Bank mini kredi, acil durumlarda kullanabileceğiniz bir online kredi türüdür. Mini kredi için belirlenen üst limit 5.000 TL, belirlenen vade ise 60 aydır. Mini kredi kullanımı için herhangi bir evrak talep edilmemekte, başvurular ING Bank internet sitesi üzerinden yapılmaktadır.

Kredi Tutarı
Kredi Vadesi (Ay)
Aylık Faiz Oranı
Yıllık Faiz Oranı
Kredi Tahsis Ücreti*
Aylık Taksit Tutarı
Toplam Sigorta Bedeli
Aylık Toplam Maliyet Oranı
Yıllık Toplam Maliyet Oranı*
5.000 TL
60
%2,29
 %28,92
25
176,51 TL
472,54 TL
%2,9163
%41,1916

ING Bank mini kredi kullanımı kredinizin onaylanmasının ardından kimliğiniz ile birlikte ING Bank şubelerine gitmeniz gerekmektedir. Kimlik bilgilerinizin doğrulanmasının ardından mini kredi paketi kullanımınıza açılacak, onaylanan kredi tutarınız  ING Bank hesabınıza yatırılacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.