GNÇ Faturasız Avantaj 6 GB Paketi

06.06.2020
A+
A-

GNÇ Faturasız Avantaj 6 GB Paketi Genç Turkcell dünyasına yeni gelen müşteriler için sunuluyor. Genç Turkcell’li olmak isteyen ve faturasız hat almak isteyen kullanıcılar için Avantaj 6 GB Paketi bol bol internet içeriyor. 25 Yaş altı kullanıcılara özel olarak sunulan bu paketlerin faturasız olanlarını sitemizde daha önce detayları ile incelemiştik. İncelediğimiz paketler şu şekilde idi;

Bu paketler mevcut Genç Turkcell’lilerin kullanabileceği faturasız paketlerdi. Bugün konu edineceğimiz Avantaj 6 GB Paketi ise Genç Turkcell’e yeni geçmek isteyen gençler için geçerli bir paket. Son 90 gün içerisinde numaranızı taşıyarak ya da yeni bir hat alarak Turkcell Hazır Kart’a gelen müşteri iseniz bu paketten siz de yararlanabilirsiniz. Unutmayın ki 25 yaşının altında olmanız paketi yapabilmeniz için en temel şarttır. Peki GNÇ Faturasız Avantaj 6 GB Paketi Neler İçeriyor? Avantaj 6 GB Paketinin Fiyatı Ne? tüm bu soruların cevaplarını gelin yazımızda birlikte inceleyelim.

GNÇ Avantaj 6 GB Paketi

GNÇ Avantaj 6 GB Paketi

GNÇ Avantaj 6 GB Paketi Neler İçeriyor ve Nasıl Yapılır?

Faturasız 25 yaş altı Genç Turkcell kullanıcıları için hazırlanmış olan Avantaj 6 GB Paketi 6 GB + Youtube, Instagram, Facebook ve Twitter’da geçerli 3 GB+ her yöne 750 DK + her yöne 250 SMS içeriyor. Genç kullanıcıların ihtiyacına göre tasarlanmış olan bu pakette internet adeta bitmiyor. Tam bir ay boyunca toplam 9 GB internet fırsatı bu pakette yer alıyor. Peki bu pakete katılmak isteyen gençler ne yapmalı? Oldukça basit.

 

Avantaj 6 GB Paketi Kampanyasından yararlanabilmek için GNC AVANTAJ 6 GB yazıp 2200’a ücretsiz kısa mesaj göndermeniz yeterli. Eğer kod ile uğraşmak istemiyorsanız size en yakın bulunan Turkcell mağazasına girerek de bu paketi satın alabilirsiniz. Dilerseniz Turkcell Dijital Operatör Uygulamasını kullanabilir ya da 532 / 0532 532 00 00 numaralı Turkcell Müşteri Hizmelerini arayarak da paketi satın alabilirsiniz.  Paketi satın aldıktan sonra 30 gün boyunca kullanabilirsiniz. 30 günün sonunda ise kalan haklarınız silinir, bu yüzden kalan haklarınızı kullanmaya özen gösterin ve kalan haklarınız için ara ara sorgulama yapın. Bu paketten kalan haklarınızı sorgulamak için Kalan yazıp 2200’a  kısa mesaj gönderebilirsiniz.

GNÇ ile Sosyal Medyada Geçerli 3 GB

GNÇ ile Sosyal Medyada Geçerli 3 GB

 

GNÇ Avantaj 6 GB Paketi Ayda Ne Kadar?

Kendinize paket arıyorsanız ve paketin cebinize uygun olmasını istiyorsanız hiç düşünmeden Genç Turkcell kullanıcısı olabilirsiniz. Genç Turkcell’e geçtiğinizde Avantaj 6 GB Paketinden ayda sadece 34 TL karşılığında yararlanabilirsiniz. 25 yaşın altındaysanız ve Genç Turkcell’e yeni geçtiyseniz bu kampanyadan 12 ay boyunca yararlanabilirsiniz.

Oldu ya paketi iptal etmek isterseniz iptal işlemi de oldukça kolay. Faturasız bir hat olduğu için herhangi bir taahhüt ödemeden Avantaj 6 GB Paketini iptal edebilirsiniz. Bu işlem için IPTAL GNC AVANTAJ 6 GB yazıp 2200’a mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

 

Faturasız Genç Turkcell Paketleri arasında yer alan Avantaj 6 GB Paketini sizler için inceledik. Genç Turkcell dünyasında sadece faturasız paketler yok. Dilerseniz faturalı Genç Turkcell paketleri de mevcut. Turkcell GNÇ + Mini Paketi faturalı Genç Turkcell paketlerinden sadece biri. Tüm faturalı Genç Turkcell Paketlerine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.