Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar

17.03.2019
A+
A-

Gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar resmi bir iş yerinde çalışmayan, ücret bordrosuz kredi kartı almak isteyen ya da evrak sunamayan tüketiciler için hızlı kredi kartı almanın en kolay yoludur. Evraksız belgesiz kredi kartı veren bankalar 2020 yılı itibariyle internet sitesi, ATM ve şubeler aracılığı ile kredi kartı başvurusu almaktadır.

Ziraat Bankası evraksız, belgesiz kredi kartı alabileceğiniz ilk banka olarak önünüze çıksa da, bir çok özel bankadan da evraksız belgesiz kredi kartı alabilirsiniz. Finansbank, Akbank, Denizbank gelir belgesi istemeden kredi kartı başvurusu yapabileceğiniz diğer bankalardır. Kesin olarak kredi kartı veren bu bankalar, tüketicilerin kredi kartı başvurusunda ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

En kolay kredi kartı veren bankalar listemize geçmeden önce bir kaç samimi uyarıda bulunmak istiyorum;

  • Kredi kartı harcamalarınızı gelirinize orantılı olarak kontrol altında tutmalısınız.
  • Gelirinizden fazla harcama yapmanız, ileride yasal takip, idari takip sorunları yaşamanıza neden olacaktır.

Gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar listesi

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar

Kredi kartı doğru kullanıldığında harcamalarınızı düzenlemeye ve ertelemeye yardımcı olurken, hatalı kullanıldığında tam bir baş belası olabilir. Yapılan bilinçsiz ya da mecburi harcamalar zamanında ödenmediğinde faiz yükü ve kredi notu düşmesi karşılaşılacak ilk sorundur.

Hızlı ve kolay kredi kartı veren bankalar başvurunuzu değerlendirmekte, sonrasında kredi kartı başvurunuzu onaylamakta ya da ret etmektedir. Başvuru cevabınızın onay ya da ret olarak sonuçlanması ise kredi notunuz ile ilgilidir.

Kredi notunuz düşük ve ödemeleriniz düzensiz ise bankalar sizlere kredi kartı vermeyi tercih etmeyecektir.

Başvuru öncesinde kredi notunuzu öğrenmek, başvurunuzun sonucu hakkında sizleri bilgi sahibi yapacaktır. Kredi kartı ödemelerinizi zamanında yapamıyorsanız, Kredi, kredi kartı borcu ödenmezse ne olur başlıklı makalemizi incelemeniz faydalı olacaktır.

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Bir iş yerinde çalışmayan, resmi olarak çalışmıyor görünen yada öğrenci olan kişilerin maaş bordrosuz kredi kartı alması için ilk tercihi evrak sormayan, işsizlere gelir belgesi istemeden kredi kartı verebilen bankalardır. Evraksız belgesiz yüksek limitli kredi kartı onayı alabileceğiniz bu bankaları sırası ile inceleyip, başvurunuzun nasıl yapılması gerektiğine değineceğiz.

Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar

Türkiye’de yer alan bankaların hemen hemen tamımı yeni düzenlemeler ile çalışmayanlara ücret bordrosuz kredi kartı vermektedir. Evraksız olarak başvurunuzu yapmak için öncelikle şubeleri kullanmayacağımızı bilmenizi isteriz.

Kredi kartı harcamalarınızı iyi bir şekilde kontrol etmeli, gelirinizden fazlasını harcamamalısınız.

Gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar listesi

Ziraat Bankası Çalışmayanlara Gelir Belgesiz Kredi Kartı

Ziraat Bankası gelir belgesiz kredi kartı başvuru 2020 yılında ATM, Ziraat Bankası web sitesi ve internet bankacılığı üzerinden yapılmaktadır. Bu kanallar dışında yani şubelerden kredi kartı başvurusu yaptığınızda sizlerden sigorta hizmet dökümü ve maaş bordrosu istemektedir.

Emeklilerin ilk tercih ettiği bankalardan biri olmayı başaran Ziraat Bankası maaş bordrosuz kredi kartı başvurusu Ziraat Bankası internet şubesi, internet bankacılığı ve Ziraat Bankası ATM’si üzerinden yapılabilmektedir. Bu başvuru işlemi için banka müşterisi olmanız gerekmemektedir.

Ziraat Bankası ATM Üzerinden Kredi Kartı Başvurusu 

  • Ziraat Bankası ATM’sine giderek Giriş Tuşuna basınız.
  • Karşınıza gelen ekranda Başvuru seçeneğini işaretleyerek devam ediniz.
  • Başvuru sayfasında kredi kartı başvurunuzu seçiniz.
  • Sizden istenilen bilgileri (TC Kimlik numarası, telefon numarası) eksiksiz olarak giriniz.

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Kredi Kartı Başvurusu 

  • Ziraat Bankası internet bankacılığına giriş yapınız.
  • Kredi kartı menüsüne tıklayınız.
  • Karşınıza gelen ekranda kredi kartı başvurusunu seçiniz.
  • Ekran yer alan gelir bilgilerinizi doldurarak başvurunuzu tamamlayınız.

Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi Kartı İnternet Başvurusu

Bu aşamalar tamamlandığında başvurunuz değerlendirme işlemine tabii tutulacaktır.

Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi Kartı Nasıl Alınır? Kesin Sonuç

Enpara İşsizlere Maaş Bordrosuz Evraksız Kredi Kartı

Finansbank Enpara en kolay evraksız kredi kartı veren bankalardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Enpara sistemi ile bankacılık işlemlerinin neredeyse tamamını dijital ortama taşımayı başaran Enpara kredi kartı başvurusu için aşağıda yer alan adımları takip edebilirsiniz.

Enpara kredi kartı başvurusu yapmak için Enpara müşterisi olmanız gerekmemektedir.

Enpara çalışmayana kefilsiz, evraksız kredi başvurunuz bu adımlar ile tamamlanmış olacaktır. Başvurunuzun ardından ekranda olumsuz bir sonuç görüyorsanız, kredi notunuz oldukça düşük demektir.

Böyle bir durumda öncelikle kredi notunuzu yükseltmeniz gerekmektedir. Kredi notunuzu yükseltmek için yapılması gerekenleri rehber niteliğindeki https://bayfinans.net/kredi-notu-nasil-yukselir makalemizi inceleyerek öğrenebilirsiniz.

Evrak istemeden başvuru yapabileceğiniz bankalara ait linkler aşağıdaki gibidir.

Akbank Axess Gelir Belgesiz Kredi Kartı 

Akbank evrak istemeden kredi kartı alabileceğiniz bankalardan bir tanesidir. Axess özelliklerine sahip Akbank kredi kartı başvurusu, Akbank şubelerinden, Akbank ATM leri üzerinden, Akbank Direkt internet bankacılığından yapılabilmektedir.

Akbank maaş bordrosuz, evraksız kredi kartı kullanan tüketiciler için zaman zaman kredi kartı kampanyaları da düzenlenmektedir. Özellikle kredi kartı ile akaryakıt alamı yapan tüketicilerin tercih ettiği Axess kredi kartı, hemen her ay için farklı kampanya düzenlemektedir.

Akbank Gelir Belgesiz Kredi Kartı (Anında Onaylı)

Vakıfbank Evraksız Belgesiz Kredi Kartı Başvurusu

https://webservis4.vakifbank.com.tr/webUzunBasvuru/default.aspx

Evraksız belgesiz kredi kartı veren bankalar içerisinden size en uygun görünen kredi kartını tercih etmeli, başvurunuzu sadece 1 maksimum 2 bankaya yapmalısınız. Aksi halde başvuru sayınız hızlı bir şekilde artacak, fazla başvuru sayısı nedeniyle kredi kartı başvurularınız olumsuz sonuçlanacaktır.

QNB Finansbank Geliri Olamayana Belgesiz Limitli Kredi Kartı

QNB Finansbank evraksız belgesiz kredi kartı veren bankalardan bir diğeridir. Bu bankanın kredi kartlarından herhangi birini gelir belgeniz olmadığı halde almak isterseniz, mecburen şubeye gitmeniz gerekir. Şubeden evraksız kredi kartı başvurusu yaparken yanınızda kimliğinizin olması yeterli olacaktır.

Finansbank teminatsız kredi kartı başvurusu ortalama 1 hafta sonrasında sonuçlanmaktadır. Evrak ve belgesiz kredi kartı başvuru sonucu telefon numaranız üzerinden size bildirilmektedir.

Maaş bordrosuz kredi kartı almak için Finansbank’a gittiğinizde tek önemli konu diğer bankalarda da olduğu gibi kredi notunuzdur. Sigortasız çalışanlara kredi kartı müjdesi verilse de yine kredi notunun iyi olması şartı aranıyor.

Finansbank En para Gelir Belgesiz Kredi Kartı Online Başvuru

Halkbank Maaş Beyansız Kredi Kartı 

Halkbank evraksız kredi kartı başvurusu için ilk olarak internetten başvuru yapmanız uygun olacaktır Bordrosuz maaş beyansız kredi kartı almak için yukarıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Kredi kartı ön başvuru sürecinden sonra telefonla herhangi bir Halkbank şubesine davet edileceksiniz. Orada kart başvurusunun nihai sonucunu öğrenebilirsiniz. Halkbank tarafından geliri olmayanlara verilen kredi kartı Paraf olarak belirlenmiştir.

Evraksız belgesiz Paraf kredi kartı alan müşteriler bu kartın tüm ayrıcalıklarından yararlanabilirler. Çalıştığını beyan edemeyenlere kredi kartı vermek için çalışan Halkbank, dönem dönem farklı kampanyalar da düzenliyor.

Garanti Bankası Maaşsızlara Kredi Kartı

Garanti Bankası tarafından maaşı olmayan ve sadece ipotek gösteren kişilere kredi kartı verilmektedir. Bu ipoteğin mali değerine bağlı olarak kredi kartı limiti belirlenmektedir. Bonus kredi kartı almak için şubelere giderek birebir başvuru yapmanız gerekir.

İnternetten yapılan gelirsiz kredi kartı başvuruları genellikle Garanti Bankası tarafından reddedilmektedir. Bordrosuz çalışanlara kredi kartı veren Garanti Bankası, bazı durumlarda kartın özelliklerini kısıtlayabiliyor.

Gelir belgesiz kredi kartı başvurusu yapabileceğiniz bankalar genellikle internet siteleri üzerinden online olarak başvuru kabul etmektedir. Kredi kartı alabilmek için bu bankaların hepsine aynı anda yapacağınız başvurular, kkb raporunuzda görünecek ve sicilinizi olumsuz etkileyecektir.

Okurlarımızın Soruları

okurların soruları

Kredi notu çok yüksek olan birisi geliri olmasa bile kredi kartı başvurusu yapabilir mi?

Evet, yapabilir ancak yine kefil ya da ipotek gerekebilir. Yine kredi başvurularında da durum bu şekildedir.

Öğrenciye kredi kartı çıkaran bankalar maaş bordrosu ister mi? 

Hayır. Öğrenci kredi kartları için maaş beyanı istenmemektedir.

Maaş alırken çıkartılan kredi kartı maaş kesilince yani işsiz kalınca hemen kapanır mı?

Hayır. Aynı öğrenci kartlarında olduğu gibi işten çıkarılanların kredi kartları da aynı şekilde kullanıma açık kalacaktır.

Maaş düşünce kredi kartı limiti de düşer mi? 

Hayır, düşmez. Banka sizin maaş durumunuzu resmen kabul ettikten sonra maaşınız düşse bile aksi bir etken yoksa kredi kartı limitiniz düşmeyecektir.

Sigortasız çalışanlara kredi kartı veren banka var mıdır? 

Maaşı iyi olan ancak sigortası olmayan vatandaşlar ipotek ya da kefil göstererek banka hizmetlerinden yararlanabilir.

KYK ve Ziraat'tan Harçlık Avans Alana Bankalar Kredi Kartı Verir Mi?

KYK bursu ve kredisi alanlar sizlerin de bildiği üzere harçlık avans olanağından yararlanabiliyor. Harçlık avans özelliğini kullanan öğrenciler aynı zamanda kredi kartı da kullanabilir. Okuyana kredi kartı veren bankalar harçlık avans alıp almadığınıza bakmaz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.