Bayfinans

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar 2019

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar 2019

Gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar resmi bir iş yerinde çalışmayan, ücret bordrosuz kredi kartı almak isteyen ya da evrak sunamayan tüketiciler için hızlı kredi kartı almanın en kolay yoludur. Gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar 2019 yılı itibariyle internet sitesi, ATM ve şubeler aracılığı ile kredi kartı başvurusu almaktadır.

Kredi kartı doğru kullanıldığında harcamalarınızı düzenlemeye ve ertelemeye yardımcı olurken, hatalı kullanıldığında tam bir baş belası olabilir. Yapılan bilinçsiz ya da mecburi harcamalar zamanında ödenmediğinde faiz yükü ve kredi notu düşmesi karşılaşılacak ilk sorundur.

Hızlı ve kolay kredi kartı veren bankalar başvurunuzu değerlendirmekte, sonrasında kredi kartı başvurunuzu onaylamakta ya da ret etmektedir. Başvuru cevabınızın onay ya da ret olarak sonuçlanması ise kredi notunuz ile ilgilidir.

Kredi notunuz düşük ve ödemeleriniz düzensiz ise bankalar sizlere kredi kartı vermeyi tercih etmeyecektir.

Başvuru öncesinde kredi notunuzu öğrenmek, başvurunuzun sonucu hakkında sizleri bilgi sahibi yapacaktır. Kredi kartı ödemelerinizi zamanında yapamıyorsanız, Kredi, kredi kartı borcu ödenmezse ne olur başlıklı makalemizi incelemeniz faydalı olacaktır.

Çalışmayanlara, İşsizlere Kredi Kartı Veren Bankalar

Bir iş yerinde çalışmayan ya da resmi olarak çalışmıyor görünen kişilerin gelir belgesiz kredi kartı alması için ilk tercihi evrak sormayan, işsizlere gelir belgesi istemeden kredi kartı verebilen bankalardır. Gelir belgesiz yüksek limitli kredi kartı onayı alabileceğiniz bu bankaları sırası ile inceleyip, başvurunuzun nasıl yapılması gerektiğine değineceğiz.

Türkiye’de yer alan bankaların hemen hemen tamımı yeni düzenlemeler ile çalışmayanlara gelir belgesiz kredi kartı vermektedir. Evraksız olarak başvurunuzu yapmak için öncelikle şubeleri kullanmayacağımızı bilmenizi isteriz.

Kredi kartı harcamalarınızı iyi bir şekilde kontrol etmeli, gelirinizden fazlasını harcamamalısınız.

Ziraat Bankası Çalışmayanlara Kredi Kartı

Ziraat Bankası gelir belgesiz kredi kartı başvuru 2019 yılında ATM, Ziraat Bankası web sitesi ve internet bankacılığı üzerinden yapılmaktadır. Bu kanallar dışında yani şubelerden kredi kartı başvurusu yaptığınızda sizlerden sigorta hizmet dökümü ve maaş bordrosu istemektedir.

Emeklilerin ilk tercih ettiği bankalardan biri olmayı başaran Ziraat Bankası maaş bordrosuz kredi kartı başvurusu Ziraat Bankası internet şubesi, internet bankacılığı ve Ziraat Bankası ATM’si üzerinden yapılabilmektedir. Bu başvuru işlemi için banka müşterisi olmanız gerekmemektedir.

Ziraat Bankası ATM Üzerinden Kredi Kartı Başvurusu 

  • Ziraat Bankası ATM’sine giderek Giriş Tuşuna basınız.
  • Karşınıza gelen ekranda Başvuru seçeneğini işaretleyerek devam ediniz.
  • Başvuru sayfasında kredi kartı başvurunuzu seçiniz.
  • Sizden istenilen bilgileri (TC Kimlik numarası, telefon numarası) eksiksiz olarak giriniz.

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Kredi Kartı Başvurusu 

  • Ziraat Bankası internet bankacılığına giriş yapınız.
  • Kredi kartı menüsüne tıklayınız.
  • Karşınıza gelen ekranda kredi kartı başvurusunu seçiniz.
  • Ekran yer alan gelir bilgilerinizi doldurarak başvurunuzu tamamlayınız.

Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi Kartı İnternet Başvurusu

Bu aşamalar tamamlandığında başvurunuz değerlendirme işlemine tabii tutulacaktır.

Enpara İşsizlere Kredi Kartı

Finansbank Enpara en kolay gelir belgesiz kredi kartı veren bankalardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Enpara sistemi ile bankacılık işlemlerinin neredeyse tamamını dijital ortama taşımayı başaran Enpara kredi kartı başvurusu için aşağıda yer alan adımları takip edebilirsiniz.

Enpara kredi kartı başvurusu yapmak için Enpara müşterisi olmanız gerekmemektedir.

Enpara çalışmayana gelir belgesiz, kefilsiz, evraksız kredi başvurunuz bu adımlar ile tamamlanmış olacaktır. Başvurunuzun ardından ekranda olumsuz bir sonuç görüyorsanız, kredi notunuz oldukça düşük demektir.

Böyle bir durumda öncelikle kredi notunuzu yükseltmeniz gerekmektedir. Kredi notunuzu yükseltmek için yapılması gerekenleri rehber niteliğindeki https://bayfinans.net/kredi-notu-nasil-yukselir makalemizi inceleyerek öğrenebilirsiniz.

Evrak istemeden başvuru yapabileceğiniz bankalara ait linkler aşağıdaki gibidir.

Denizbank Gelir Belgesiz Kredi Kartı Başvurusu

https://www.denizbank.com/kartlar/deniz-bonus-card/bonus-card/

Akbank Gelir Belgesiz Kredi Kartı 

Akbank gelir belgesiz istemeden kredi kartı alabileceğiniz bankalardan bir tanesidir. Axess özelliklerine sahip Akbank kredi kartı başvurusu, Akbank şubelerinden, Akbank ATM leri üzerinden, Akbank Direkt internet bankacılığından yapılabilmektedir.

Akbank gelir belgesiz kredi kartı kullanan tüketiciler için zaman zaman kredi kartı kampanyaları da düzenlenmektedir. Özellikle kredi kartı ile akaryakıt alamı yapan tüketicilerin tercih ettiği Axess kredi kartı, hemen her ay için farklı kampanya düzenlemektedir.

Vakıfbank Evraksız Kredi Kartı Başvurusu

https://webservis4.vakifbank.com.tr/webUzunBasvuru/default.aspx

Gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar içerisinden size en uygun görünen kredi kartını tercih etmeli, başvurunuzu sadece 1 maksimum 2 bankaya yapmalısınız. Aksi halde başvuru sayınız hızlı bir şekilde artacak, fazla başvuru sayısı nedeniyle kredi kartı başvurularınız olumsuz sonuçlanacaktır.

QNB Finansbank Geliri Olamayana Limitli Kredi Kartı

QNB Finansbank gelir belgesiz kredi kartı veren bankalardan bir diğeridir. Bu bankanın kredi kartlarından herhangi birini gelir belgeniz olmadığı halde almak isterseniz, mecburen şubeye gitmeniz gerekir. Şubeden gelir belgesiz kredi kartı başvurusu yaparken yanınızda kimliğinizin olması yeterli olacaktır.

Finansbank gelir belgesiz kredi kartı başvurusu ortalama 1 hafta sonrasında sonuçlanmaktadır. Gelir belgesiz kredi kartı başvuru sonucu telefon numaranız üzerinden size bildirilmektedir.

Maaş bordrosuz kredi kartı almak için Finansbank’a gittiğinizde tek önemli konu diğer bankalarda da olduğu gibi kredi notunuzdur. Sigortasız çalışanlara kredi kartı müjdesi verilse de yine kredi notunun iyi olması şartı aranıyor.

Halkbank Maaş Beyansız Kredi Kartı 

Halkbank gelir belgesiz kredi kartı başvurusu için ilk olarak internetten başvuru yapmanız uygun olacaktır Bordrosuz maaş beyansız kredi kartı almak için yukarıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Kredi kartı ön başvuru sürecinden sonra telefonla herhangi bir Halkbank şubesine davet edileceksiniz. Orada kart başvurusunun nihai sonucunu öğrenebilirsiniz. Halkbank tarafından geliri olmayanlara verilen kredi kartı Paraf olarak belirlenmiştir.

Gelir belgesiz Paraf kredi kartı alan müşteriler bu kartın tüm ayrıcalıklarından yararlanabilirler. Çalıştığını beyan edemeyenlere kredi kartı vermek için çalışan Halkbank, dönem dönem farklı kampanyalar da düzenliyor.

Garanti Bankası Maaşsızlara Kredi Kartı

Garanti Bankası tarafından maaşı olmayan ve sadece ipotek gösteren kişilere kredi kartı verilmektedir. Bu ipoteğin mali değerine bağlı olarak kredi kartı limiti belirlenmektedir. Bonus kredi kartı almak için şubelere giderek birebir başvuru yapmanız gerekir.

İnternetten yapılan gelirsiz kredi kartı başvuruları genellikle Garanti Bankası tarafından reddedilmektedir. Bordrosuz çalışanlara kredi kartı veren Garanti Bankası, bazı durumlarda kartın özelliklerini kısıtlayabiliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bu sitede yayınlanan içeriklerin tamamı bilgi amaçlıdır. Kesinlik ya da doğruluğu güncel kriterlere göre değişiklik gösterebilmektedir.