Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2020

21.03.2019
A+
A-

Gelir belgesiz kredi veren bankalar herhangi bir evrak talep etmeksizin sizlerin nakit ihtiyacınızı karşılamaktadır. Kefilsiz ve evraksız olarak kredi kullanmak isteyenler için gelir belgesi istemeden kredi veren bankaları bir araya getirdik. Sizlerde çalıştığınız yerden maaş bordrosu, maaş yazısı alamıyorsanız ya da bir iş yerinde çalışmıyorsanız, bu bankalar arasından size en uygun tercihi yaparak kredinizi kullanabilirsiniz.

Gelir belgesiz, evraksız, kefilsiz kredi kullanmadan önce bilmeniz gerekiyor ki bu tür kredilerin faiz oranı diğer ihtiyaç kredilerinden biraz yüksektir. Sizlerin bir evrak ya da kefil sunamayacak durumda olduğunuzu bilen bankalar, nakit ihtiyacınızı bu şekilde karşılamak isteyeceğinizi biliyor ve faiz oranını yüksek tutuyor. Düşük ihtiyaçlarınız için gelir belgesiz kredi kartı almayı tercih etmelisiniz.

Bayfinans.net olarak bizlerin önerisi kredi başvurusunda gerekli evrakları temin edebiliyorsanız, gelir belgesi istemeden kredi veren bankalardan uzak durmanız, faiz ve masraf yükünü azaltmanızdır. Ancak evrak temini konusunda sıkıntı yaşıyorsanız, belgesiz kredi veren bankalar sizin için biçilmiş kaftan olacaktır.

İNG Bank İhtiyaç Kredisi 5.000 TL Hızlı Onay

İng Bank küçük ihtiyacı olan tüketiciler için çıkarttığı mini kredi paketi ile kefil ve evrak istemeden kredi vermektedir. İng Bank gelir belgesiz kredi 60 ay vade ile kullanılabilir. Arzu ederseniz vade oranını düşürebilirsiniz ancak yükseltemezsiniz. İng Bank tarafından sunulan mini kredinin faiz oranı ise %2.25’dir.

Faiz oranı biraz yüksek olarak bilinse de İng Bank gelir belgesi olmadan kredi veren bankalar sıralamasında ilk sırayı almayı başarıyor. İlk sırada olma nedeni ise diğer bankalara oranla kredinizin onaylanma ihtimalinin yüksek olmasıdır. Kredi notunuzun yüksek olması ve ödemelerinizin düzenli olması halinde mini krediniz 5 dakika gibi kısa bir süre içerisinde onaylanma ihtimali yüksektir.

Kredi Tutarı
Vade
Aylık Faiz
Yıllık Faiz
Kredi Tahsis Ücreti
Aylık Taksit
Toplam Sigorta Bedeli
Aylık Toplam Maliyet Oranı
Yıllık Toplam Maliyet Oranı*
5.000 TL
60
%2,25
 %32,28
25
189,58 TL
487,56 TL
%3,2533
%46,8411

İng Bank mini kredi başvurusu öncesinde mutlaka kredi notunuzu öğrenmeli, sonrasında kredi başvurunuzu yapmalısınız. Aksi halde 5 dakika gibi bir süre içerisinde krediniz olumsuz sonuçlanacak ve başvuru sayınız yükselecektir. Kredi skorunuzu nasıl görebileceğinizi, kredi notu sorgulama isimli yazımızda detaylı olarak öğrenebilirsiniz. Tercihiniz mini kredi kullanmaktan yana ise https://www.ingbank.com.tr/ihtiyac-kredisi-basvuru-formu linkini kullanarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

İng Bank Gelir Belgesiz 50.000 TL Kredi

Şubeye gitmeden kredi kullanabileceğiniz İng Bank’ın bir diğer gelir belgesiz kredi seçeneği E Kredi’dir. İNG Bank ın sunduğu E Kredi sadece İNG Bank müşterilerine sunulan bir imkandır. Ancak İNG Bank müşterisi olmayan tüketiciler içinde bir kolaylık düşünülmüş. Eğer İng Bank müşterisi değilseniz, başvurunuzun ardından hesap açılması için gerekli evraklar motorlu kurye ile sizlere gönderilecek ve hesabınız açılacaktır.

İng Bank E Kredinin en büyük avantajı ise hafta sonu dahi olsa bu kredi imkanından faydalanabiliyor olmanızdır. Bu yasede hafta tatillerinde de kredinizi kullanabilirsiniz.

E-Kredi’de neler yok? 

  •  Şubeye gitmek yok
  •  Sıra beklemek yok
  •  Müşteri olma şartı yok
  •  Hafta sonu tatili yok
  •  Kefil yok, belge yok
Kredi Tutarı
Kredi Vadesi
Aylık Faiz Oranı
Yıllık Faiz Oranı
Aylık Taksit Tutarı
Kredi Tahsis Ücreti
Aylık Toplam Maliyet Oranı
Yıllık Toplam Maliyet Oranı
10.000 TL
36
%1,69
%20,28
394,09 TL
50 TL
%2,0609
%27,7356

İNG Bank kredilerinde seçebileceğiniz minimum vade 3 ay, maksimum vade ise 60 ay olarak belirlenmiştir. Kredi notunuzun yüksek olması halinde kredi faiz oranı düşecektir. Kredi notunuzu nasıl yükseltebileceğinizi öğrenmek isterseniz, kredi notu nasıl yükselir başlıklı içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Türkiye Ekonomi Bankası Faiz İndirimli Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi

Fibabanka Gelir Belgesiz Kefilsiz Anında 30.000 TL

Akbank Gelir Belgesiz Kredi Kartı

Gelir Belgesiz Evraksız Hızlı Kredi Kartı Veren Bankalar

En Para Gelir Belgesiz 60.000 TL Kredi

Bir girişimcilik başarısı olan En para, gün geçtikçe daha fazla müşteriye ulaşmaya devam ediyor. Ücretsiz bankacılık sloganını şuana kadar mükemmel bir şekilde yerine getiren En para gelir belgesiz kredi almak isteyenlerin de ilk durakları arasında yer almaktadır. Gelir belgesi, kefil, evrak istemeden 60.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz En para kredisi, 60 ay vade ile sınırlıdır.

Taksit sayısıTaksit tutarıHesabınıza yatacak
net tutar
Toplam geri
ödeme
Aylık faiz oranıMasraflarSigorta prim tutarıYıllık maliyet
oranı
12 ay
0,00 TL
24 ay
0,00 TL
36 ay
0,00 TL
48 ay
0,00 TL
60 ay
0,00 TL

Kredi başvurusu yapmak için tercihiniz Enpara ise https://www.qnbfinansbank.enpara.com/urunler/ihtiyac-kredisi/ bağlantı adresini kullanarak 60.000 TL ye kadar kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurunuz sırasında vade seçeneğini kendi ödeme gücünüzü göz önüne alarak ayarlamanızı öneririz.

Enpara gelir belgesiz kredi başvurusu değerlendirme süreci en fazla 8 saattir. Krediniz onaylandığında, Enpara hesabınız bulunuyor ise kredi sözleşmenizi internet bankacılığına giriş yaparak onaylayabilirsiniz. Eğer enpara müşterisi değilseniz, evraklarınız enpara çalışanı ile sizlerin adresinize kadar getirilecek ve imzalarınız alınacaktır.

Aktif Bank N Kolay Gelir Belgesiz 30.000 TL Kredi

Aktif Bank gelir belgesiz kredi sunan başvuru sırasında maaş bordrosu istemeyen, hızlı kredi başvurusu yapabileceğiniz bankalardan biridir. Kredi skoruna bakmadan kredi veren bankalar arasında yer alan Aktifbank, kredi notunuza bakmadan kredinizi onaylayabilir. Kredi skorunuzun düşün olması halinde karşınıza yüksek faiz oranı çıkabilir.

Aktifbank müşterisi olun ya da olmayın başvurunuzu https://www.nkolaykredi.com.tr/ linki üzerinden yapabilirsiniz. Eğer banka müşterisi değilseniz, Enpara sisteminde olduğu gibi Aktifbank çalışanları sözleşmeleri imzalatmak için evinize ya da iş yerinize kadar gelecektir.

Kredi TutarıVadeFaiz Oranı*Taksit TutarıKredi Tahsis ÜcretiEfektif Yıllık Faiz Oranı**
10.000 TL12 Ay%2,09975,34 TL50 TL%35,9271
10.000 TL24 Ay%2,09559,62 TL50 TL%35,3328
10.000 TL36 Ay%2,09425.04 TL50 TL%35,1269
10.000 TL48 Ay%2,09360,62 TL50 TL%35,0238
10.000 TL60 Ay%2,09324,12 TL50 TL%34,9628

Finansbank Gelir Belgesi Kredi

Finansbank gelir belgesiz kredi, Finansbank’ın kullanıma sunduğu mobil uygulama ile hızlı bir şekilde alınabilir. Finansbank müşterisi olmasanız dahi Kredi Go uygulaması ile kredi alabilirsiniz.

Android Kullanıcılar; Android kullanıcıları uygulamayı https://play.google.com/store/apps/details?id=com.finansbank.mobile.kreko&hl=tr buradan indirebilir.

Apple Kullanıcıları; Apple kullanıcıları uygulamayı https://itunes.apple.com/app/id1234541802 buradan indirebilir.

Finansbank gelir belgesi istemeden sizlere kredi verebilir ancak faiz oranı İNG Bank’da olduğu gibi kredi notunuza göre düşmekte ya da yükselmektedir. Uygulamayı indirdikten sonra kullanmak istediğiniz kredi miktarını yazıp vadeyi seçerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Finansbank müşterisi değilseniz ve krediniz onaylandı ise kredinizi kullanmak için en yakın Finansbank şubesini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Finansbank müşterisi iseniz, onaylanan krediniz hesabınıza aktarılacaktır.

Gelir belgesiz kredi kullanabileceğiniz bankalar listemize yeni bankalar eklenmeye, listemiz güncel kalmaya devam edecektir. Gelir belgesiz evraksız kredi kullanımı ile ilgili tüm sorularınızı yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.