ANASAYFA / Kredi / Gelir Belgesiz Evraksız Hızlı Kredi Kartı Veren Bankalar
gelir belgesiz kredi karti veren bankalar 2019
gelir belgesiz kredi karti veren bankalar 2019

Gelir Belgesiz Evraksız Hızlı Kredi Kartı Veren Bankalar

Gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar resmi bir iş yerinde çalışmayan ya da evrak sunamayan tüketiciler için hızlı kredi kartı almanın en kolay yoludur. Gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar 2019 yılı itibariyle internet sitesi, ATM ve şubeler aracılığı ile başvuru almaktadır. Kredi kartı doğru kullanıldığında harcamalarınızı düzenlemeye ve ertelemeye yardımcı olurken, hatalı kullanıldığında tam bir baş belası olabilir. Yapılan bilinçsiz ya da mecburi harcamalar zamanında ödenmediğinde faiz yükü ve kredi notu düşmesi karşılaşılacak ilk sorundur.

Hızlı ve kolay kredi kartı veren bankalar başvurunuzu değerlendirmekte, sonrasında kredi kartı başvurunuzu onaylamakta ya da ret etmektedir. Başvuru cevabınızın onay ya da ret olarak sonuçlanması ise kredi notunuz ile ilgilidir. Kredi notunuz düşük ve ödemeleriniz düzensiz ise bankalar sizlere kredi kartı vermeyi tercih etmeyecektir. Başvuru öncesinde kredi notunuzu öğrenmek, başvurunuzun sonucu hakkında sizleri bilgi sahibi yapacaktır.

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar

Bir iş yerinde çalışmayan ya da resmi olarak çalışmıyor görünen kişilerin gelir belgesiz kredi kartı alması için ilk tercihi evrak sormayan, işsizlere gelir belgesi istemeden kredi kartı verebilen bankalardır. Gelir belgesiz yüksek limitli kredi kartı onayı alabileceğiniz bu bankaları sırası ile inceleyip, başvurunuzun nasıl yapılması gerektiğine değineceğiz.

  Komisyonla Kredi Veren Şahıslar - Borç Para Verenler

Türkiye’de yer alan bankaların hemen hemen tamımı yeni düzenlemeler ile çalışmayanlara gelir belgesiz kredi kartı vermektedir. Evraksız olarak başvurunuzu yapmak için öncelikle şubeleri kullanmayacağımızı bilmenizi isteriz.

Kredi kartı harcamalarınızı iyi bir şekilde kontrol etmeli, gelirinizden fazlasını harcamamalısınız.

Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Ziraat Bankası gelir belgesiz kredi kartı başvuru 2019 yılında ATM, Ziraat Bankası web sitesi ve internet bankacılığı üzerinden yapılmaktadır. Bu kanallar dışında yani şubelerden kredi kartı başvurusu yaptığınızda sizlerden sigorta hizmet dökümü ve maaş bordrosu istemektedir.

Emeklilerin ilk tercih ettiği bankalardan biri olmayı başaran Ziraat Bankası maaş bordrosuz kredi kartı başvurusu Ziraat Bankası internet şubesi, internet bankacılığı ve Ziraat Bankası ATM’si üzerinden yapılabilmektedir. Bu başvuru işlemi için banka müşterisi olmanız gerekmemektedir.

Ziraat Bankası ATM Üzerinden Kredi Kartı Başvurusu 

  • Ziraat Bankası ATM’sine giderek Giriş Tuşuna basınız.
  • Karşınıza gelen ekranda Başvuru seçeneğini işaretleyerek devam ediniz.
  • Başvuru sayfasında kredi kartı başvurunuzu seçiniz.
  • Sizden istenilen bilgileri (TC Kimlik numarası, telefon numarası) eksiksiz olarak giriniz.
  Ziraat Bankasından Kredi Notu Düşüklere İhtiyaç Kredisi

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Kredi Kartı Başvurusu 

  • Ziraat Bankası internet bankacılığına giriş yapınız.
  • Kredi kartı menüsüne tıklayınız.
  • Karşınıza gelen ekranda kredi kartı başvurusunu seçiniz.
  • Ekran yer alan gelir bilgilerinizi doldurarak başvurunuzu tamamlayınız.

Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi Kartı İnternet Başvurusu

Bu aşamalar tamamlandığında başvurunuz değerlendirme işlemine tabii tutulacaktır.

Enpara Finansbank Gelir Belgesi Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Finansbank Enpara en kolay gelir belgesiz kredi kartı veren bankalardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Enpara sistemi ile bankacılık işlemlerinin neredeyse tamamını dijital ortama taşımayı başaran Enpara kredi kartı başvurusu için aşağıda yer alan adımları takip edebilirsiniz.

Enpara kredi kartı başvurusu yapmak için Enpara müşterisi olmanız gerekmemektedir.

  Fibabanka Gelir Belgesiz Kefilsiz Anında 30.000 TL

Enpara çalışmayana gelir belgesiz, kefilsiz, evraksız kredi başvurunuz bu adımlar ile tamamlanmış olacaktır. Başvurunuzun ardından ekranda olumsuz bir sonuç görüyorsanız, kredi notunuz oldukça düşük demektir. Böyle bir durumda öncelikle kredi notunuzu yükseltmeniz gerekmektedir. Kredi notunuzu yükseltmek için yapılması gerekenleri rehber niteliğindeki https://bayfinans.net/kredi-notu-nasil-yukselir makalemizi inceleyerek öğrenebilirsiniz.

Evrak istemeden başvuru yapabileceğiniz bankalara ait linkler aşağıdaki gibidir.

Denizbank Gelir Belgesiz Kredi Kartı Başvurusu

https://www.denizbank.com/kartlar/deniz-bonus-card/bonus-card/

Akbank Gelir Belgesiz Kredi Kartı 

Akbank gelir belgesiz istemeden kredi kartı alabileceğiniz bankalardan bir tanesidir. Axess özelliklerine sahip Akbank kredi kartı başvurusu, Akbank şubelerinden, Akbank ATM leri üzerinden, Akbank Direkt internet bankacılığından yapılabilmektedir.

Akbank gelir belgesiz kredi kartı kullanan tüketiciler için zaman zaman kredi kartı kampanyaları da düzenlenmektedir. Özellikle kredi kartı ile akaryakıt alamı yapan tüketicilerin tercih ettiği Axess kredi kartı, hemen her ay için farklı kampanya düzenlemektedir.

Vakıfbank Evraksız Kredi Kartı Başvurusu

https://webservis4.vakifbank.com.tr/webUzunBasvuru/default.aspx

Gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar içerisinden size en uygun görünen kredi kartını tercih etmeli, başvurunuzu sadece 1 maksimum 2 bankaya yapmalısınız. Aksi halde başvuru sayınız hızlı bir şekilde artacak, fazla başvuru sayısı nedeniyle kredi kartı başvurularınız olumsuz sonuçlanacaktır.

HAKKINDA bayfinans

Bankacılık sektöründe 6 yıllık geçmişe sahip olmanın verdiği tecrübe ile insanlara yardımcı olmak istiyoruz. Bilgimizi ve yeni öğrendiklerimizi sizlerle paylaşıyoruz. İletişim : info@bayfinans.net

ÖNERİLENLER

kredi notu dusuk olanlara kredi veren bankalar

Kredi Skoruna Bakmadan Kredi Veren Bankalar

Yazı İçindekiler Kredi Notuna Bakmadan Kredi Veren Bankalar1. Kredi Puanı Olmayanlara Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi2. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir