ANASAYFA / Kredi Kartı / Finansbank Gelir Belgesiz Kredi Kartı
gelir belgesiz kredi kartı başvurusu

Finansbank Gelir Belgesiz Kredi Kartı

QNB Finansbank gelir belgesiz evraksız kredi kartı, Enpara aracılığı ile sunulmaktadır.  Kart aidatı ve yıllık ücreti olmayan kredi kartı sloganıyla yola çıkan Enpara, gelir belgesi istemeden kredi kartı veren bankalar arasındaki yerini aldı. Kredi kartı başvurusu sırasında maaş bordrosu istemeyen Enpara, müşterilerine de dönem dönem çeşitli kampanyalar sunmaktadır.

Enpara gelir belgesiz kredi kartı başvurusunu internetten, şubelerden ve cep telefonunuzdan kısa mesaj göndererek yapabilirsiniz. Kredi kartı başvurunuzun onaylanması halinde özel kurye ile başvurunuz sırasında belirttiğiniz adresinize teslim edilmektedir.

QNB Finansbank Enpara kredi kartı, diğer bankalarda bulunan kredi kartlarıyla hemen hemen aynı özelliklere sahiptir. Kredi kartınız ile taksitli alışveriş, nakit çekim ve taksitli nakit avans işlemlerini yapabilirsiniz.

QNB Finansbank Gelir Belgesiz Kredi Kartı Başvuru Kanalları

Finansbank gelir belgesiz kredi kartı başvurusu için birkaç yazımızın başlangıcında da değindiğimiz gibi bir kaç farklı seçeneğiniz bulunmaktadır. Enpara Finansbank gelir belgesiz kredi kartı başvurusu için 4 farklı yoldan bir tanesini seçmelisiniz. Kredi kartı başvuru ücreti hiçbir başvuru esnasında talep edilmez.

Akbank Gelir Belgesiz Kredi

Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi

Kredi kartı başvuru yolları şunlardır:

İnternetten Başvuru

Kredi kartı başvurusu yapmanın en kolay yoludur. Finansbank gelir belgesiz kredi kartı başvurusu için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterli olacaktır.

 • İnternetten kredi kartı çıkarttırmak için buraya tıklayarak Finansbank resmi web sitesine ulaşın.
 • Bu web sayfası üzerinden CardFinans kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.
 • Ekranda bulunan sorulara doğru yanıtlar verin ve onay tuşuna basın.
 • Burada vereceğiniz bilgilerin tamamının doğru olması gerekmektedir.
 • Mobil bankacılıktan gelir belgesiz kredi kartı çıkartmak isteyenler CardFinans mobil uygulamasından “başvurular” sekmesine girerek aynı başvuru formuna ulaşabilirler. Oradan da ücretsiz başvuru yapılabilmektedir.
  Kredi Kartı Borcu Ödenmezse Neler Olur?

Şubelerden Başvuru

Maaşı olmayana kredi kartı veren bankalar arasında yer alan QNB Finansbank, gelir belgesiz kredi kartı başvurularını tüm şubelerinden kabul etmektedir. Adresinize en yakın olan QNB Finansbank şubesine giderek kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Şubeden gelir belgesiz kredi kartı başvurusu için kimliğinizin ve telefonunuzun yanınızda olması gerekmektedir. Size ait olmayan telefon numarasıyla kredi kartı başvurusu yapmamanız gerekmektedir.

QNB Finansbank gelir belgesiz öğrenci kredi kartı başvurusu yapacaksanız, şubeye gitmenize gerek yoktur. Her üniversitede dönem başında banka görevlileri kampüse gelirler. Üniversite kredi kartı başvurusunu orada kolayca yapabilirsiniz.

ATM Üzerinden Başvuru

QNB Finansbank ATM’den belgesiz kredi kartı başvurusu için herhangi bir Finansbank bankamatiğine gidin. Birçok bankamatik kredi kartı başvurusu almaktadır. Eğer yakınınızdaki ATM’ler bu başvuruyu kabul etmiyorsa, en yakın şubeye gidebilirsiniz. ATM’den kredi kartı başvurusu yapmak için aşağıdaki adımları uygulayın.

 • QNB Finansbank ATM’sine kart takmadan kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.
 • “Kartsız İşlemler” menüsüne tıklayın ve ekranın yüklenmesini bekleyin.
 • Ardından gelen menüden “Kredi Kartı Başvurusu” sekmesine giriş yapın.
 • Ardından TC Kimlik numaranızı tuşlayın ve size sorulan sorulara doğru cevaplar verin.
  Yeni Kredi Kartı Dolandırıcılığı Yöntemine Dikkat! Kimse Anlayamıyor!

QNB Finansbank gelir belgesiz kart başvurusu esnasında vereceğiniz telefon numarası kesinlikle size ait ve doğru olmalıdır. Aksi takdirde başvuru sonucunuzu öğrenemezsiniz ve başvurunuzu tamamlayamazsınız.

QNB Finansbank Kredi Kartı Özellikleri

 • Öğrencilere verilen QNB Finansbank kredi kartı limiti 1.000₺’dir.
 • İpotek ile gelir belgesiz kredi kartı alanların kart limiti ipotek edilen malın değerine göre değişiklik gösterir.
 • Harcamalar anlaşmalı marketlerde 12 aya kadar taksitlendirilebilir.
 • İşlem kısıtı kaldırılarak internetten alışveriş yapılabilir.
 • Hediye Para puanlar sayesinde yıllık 1.500₺’ye varan kazanç sağlanabilir.
 • QNB Finansbank kredi kartı borcunu ödeyemeyenler için asgari tutar haricinde kalan borcu 6, 9 ve 12 ay taksitlendirme olanağı sunmaktadır.
 • Finansbank gelir belgesiz kredi kartından %2 faizle nakit avans çekebilirsiniz. (Kredi kartından nakit para çekme işlemidir.)

QNB Finansbank Kredi Kartı Faiz Oranları

 • Nakit Avans Çekme Faiz Oranı: %2
 • Borç Geciktirme Faiz Oranı: %2.4
 • Otomatik Fatura Ödeme Faizi: %2 (Fatura Tutarından)
 • Kredi Kartından EFT/Havale Komisyonu: %6
 • Tek Seferlik Fatura Ödeme Ücreti: 4.5₺ (Fatura Başına)
 • Basılı Ekstre Alma Ücreti: 10₺
 • USD birimindeki kredi kartı borçları için yukarıdaki tutarlar daha düşüktür. Bu birimdeki kredi kartlarının faiz oranları için bankanın çağrı merkezine (0850 222 0900) ulaşabilirsiniz.

QNB Finansbank Kredi Kartı Güncel Kampanyaları

Finansbank tarafından gelir belgesi olmayan müşterilere verilen kredi kartının güncel kampanyaları aşağıda yer almaktadır. Haberin yayın tarihinden itibaren yenilenen ve değişen kampanyalara, bankanın resmi internet sitesinden ulaşabilirsiniz. QNB Finansbank CardFinans kart kampanyaları:

 • 30₺ Para Puan Kazanma Kampanyası: 23 Eylül 2019’a kadar yapacağınız 300₺’lik süpermarket alışverişinden 30₺ para puan kazanabilirsiniz. Bu hak bir seferliktir. Tütün ve alkol alımlarında bu kampanyadan yararlanılamaz. Harcamada para puan kullanılmamalıdır. Kampanya başvurusu için 444 44 16 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz.
 • QNB Finansbank GoldMaster İndirimi: Kredi kartınızı alıp, bu kartla hemen mobil bankacılığa giriş yaparsanız indirim kuponu alabilirsiniz. Alınan kuponlar seçili ürünlerde %65 oranında indirim hakkı sunmaktadır. Kuponların 7 Ekim 2019 tarihine kadar kullanılması gerekir. Kuponlar GoldMaster markasının web sitesinde geçerlidir. Mobil bankacılık uygulamasının “Fırsatlar” menüsünden indirim kodunuzu alabilirsiniz.
  Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi Kartı Başvurusu

Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama

Finansbank gelir belgesiz CardFinans başvuru sonucu sorgulamanın en kolay yöntemi telefon bankacılığını kullanmaktır. Kredi kartı başvurusunu yaptıktan sonraki 48 saat içerisinde çağrı merkezini aramayınız. Kredi kartı başvuru sonuçları genellikle başvurudan sonraki 2. günden sonra kesin olarak ortaya çıkmaktadır.

Finansbank kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemi için 0850 222 0900 numaralı telefonu aramanız yeterlidir. Çağrı merkezinde görüşeceğiniz Finansbank yetkilisine kredi kartı başvurusu yaptığınızı, başvuru sonucunuzu öğrenmek istediğinizi söylemeniz yeterlidir.

Diğer bir kredi kartı başvuru sonucu sorgulama yöntemi ise internet bankacılığıdır. Eğer Finansbank müşterisiyseniz, internet bankacılığına giriş yaparak başvuru alanından yaptığınız tüm kredi ve kredi kartı başvurularını görebilir, başvuru sonuçlarını öğrenebilirsiniz.

HAKKINDA Erkan Akkuş

Güncel ekonomi ve devlet destekleri üzerine devamlı araştırmalar yapıyorum. Bu yaptığım araştırmaları da okurlarımla paylaşıyorum. İletişim : erkanakkus@bayfinans.net

ÖNERİLENLER

kredi karti borcu yapilandirma

Kredi Kartı Borcu Yapılandırma

Yazı İçindekiler 1. Kredi Kartı Yapılandırma Sonrası Taksit Gecikmesi2. Yapılandırılan Kredi Kartına Erken Ödeme Yapmak3. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir