Enpara İhtiyaç Kredisi – Şubeye Gitmeden, Evraksız Kredi

08.06.2019
A+
A-

Enpara ihtiyaç kredisi kullanım koşulları, kredi başvurusu, hesaplama tablosu ve faiz oranları hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz yazımıza başlıyoruz. Bu içeriğimizde Enpara ihtiyaç kredisi başvurusu ve kredi kullanımı ile ilgili tüm bilgileri bulabilirsiniz. Enpara Türkiye’nin ilk şubesiz bankası olarak hizmet vermeye başlayalı yıllar oldu. Tüketicilere sunduğu masrafsız kredi, kolay kredi çekme imkanı ve hesap işletim ücreti istisnası, bankanın tercih edilmesinde büyük etkenler oldu.

Enpara ihtiyaç kredisi çekmek için bir iş yerinde çalışmanıza ya da bir iş yeri sahibi olmanıza gerek yok. Kredi notunuzun yüksek olması, ödemelerinizin düzenli olması, kredi kullanmanız için yeterlidir. Kredi başvurusu öncesinde kredi notunuzu kontrol etmeniz, eğer kredi skorunuz düşük ise kredi notunu yükseltme yöntemleri başlıklı yazımızı incelemeniz sizlere yol gösterecektir.

Kefilsiz ve gelir belgesiz Enpara ihtiyaç kredisi başvurusu internet ve telefon üzerinden yapılabilmektedir. Kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanması halinde krediniz Enpara hesabınıza yatırılacak ve kullanımınıza sunulacaktır. Enpara ihtiyaç kredisi QNB Finansbank aracılığı ile sunulmaktadır.

Enpara İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Enpara kredi başvurusu 2 alternatif yöntem ile yapılabilir. Bunlardan ilki Enpara müşterilerine sunulan internet bankacılığı kredi başvurusudur. Eğer Enpara müşterisiyseniz, internet bankacılığına giriş yaptıktan sonra krediler bölümünden kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuz yaklaşık 8-10 dakika içerisinde sonuçlanacak, kredinizin onaylanıp onaylanmadığı sizlere kısa mesaj olarak bildirilecektir.

Enpara ihtiyaç kredilerinde dosya masrafı ve kredi tahsis ücreti bulunmamaktadır.

Henüz Enpara müşterisi değilseniz, kredi başvurunuzu https://www.qnbfinansbank.enpara.com/urunler/ihtiyac-kredisi/ buradan yapabilirsiniz. Öncelikle ihtiyacınız olan kredi tutarını yazmalı sonrasında ise vade seçeneğini işaretlemelisiniz. Sonrasında ise kişisel bilgilerinizi (T.C. Kimlik numarası, telefon numarası, aylık gelir vb) yazarak kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Enpara müşterisi değilseniz ve krediniz onaylandı ise Enpara çalışanı belirttiğiniz ev ya da iş adresinize kadar gelerek sizlerden hesap açımı için gerekli imzaları alacaktır.

Enpara üzerinden kullandığınız ihtiyaç kredilerinin taksit ödemesini;

  • Diğer bankalardan hesabınıza para göndererek,
  • QNB Finansbank ATM’lerinden,
  • QNB Finansbank Şubelerinden,

hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Enpara İhtiyaç Kredisi Özellikleri & Koşulları

  • Enpara.com’dan ihtiyaç kredisi alabilmeniz için kredi başvurusunda bulunmanız ve başvurunuzun olumlu değerlendirilmesi gerekir.  Başvuru sırasında sizden herhangi bir belge, kefil ya da teminat istenmez.
  • İhtiyaç kredisi başvuruları QNB Finansbank kredi politikaları çerçevesinde değerlendirilir. Daha önce kullanmış olduğunuz kredilerin ve kredi kartlarının ödemelerini geciktirmeden, düzenli olarak yapmış/yapıyor olmanız ve şu anda düzenli bir gelirinizin olması veya son dönemlerde Enpara.com’da bir birikiminizin olması başvurunuzun olumlu değerlendirilmesini sağlayacak en önemli etkenlerdir.
  • Kredi başvuruları ortalamada birkaç dakika içerisinde, en geç 8 iş saati içerisinde, değerlendirilerek sonuçlandırılır.
  • İhtiyaç kredisi taksitlerinin ödeme planında belirtilen şekilde, her ay zamanında ve eksiksiz olarak ödenmesi gerekir. Kredi taksitlerinizi Enpara.com İnternet Şubesi, Cep Şubesi, Çözüm Merkezi ve QNB Finansbank ATM’lerinden ödeyebilirsiniz.
  • Kredinizi dilediğiniz zaman vadesinden önce kapatabilir, taksitlerini erken ödeyebilir veya toplu bir ara ödeme yapabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.