Emin Otomotiv Faizsiz Krediyle Taksitli Araba

30.09.2019
A+
A-

Kadınların yaptığı günleri hemen hepimiz biliriz. Emin Otomotiv resmen araba alma günleri düzenliyor ve faizsiz, taksitle araba alma imkanı sunuyor. Türkiye’nin hemen her yerinden dahil olunabilen sistem, memura dar gelirliye ve araba almak isteyenlere büyük bir fırsat sunuyor.

30 seneye yaklaşan sistem garantisiyle binlerce insanı araç sahibi yapmayı başaran şirket, halen gruplar halinde araç satışı yapmaya devam ediyor. Bu sayede tüm kontrolün sizde olduğu esnek bir ödeme planında, rahatça otomobil sahibi oluyorsunuz. Emin Otomotiv tarafından satılan bazı araç modelleri şu şekilde:

 • Ford Tourneo
 • Fiat Punto
 • Peugeot 407
 • Skoda Superb
 • Audi A6 Sedan
 • Fiat Egea
 • Fiat Doblo

Emin Oto Sistemi Nasıl Çalışıyor?

Tek başınıza bir aracı almak için takside girdiğinizde, size banka veya marka kredileri ağır bir faiz yükü çektirir. Emin Otomotiv 20 ile 40 kişi arasında değişen gruplar kuruyor ve markalarla masaya oturarak toplu araç alım sözleşmesi imzalıyor. Bu sayede markalar ve ekonomi kuruluşları faiz talep etmiyor.

Gruptaki tüm üyeler aynı anda taksit ödemeye başlıyor ve herkes vade süresi sonuna kadar arabasına kavuşmuş oluyor. Emin Otomotiv kredi vermiyor sadece aracılık yapıyor da diyebiliriz. Sistemin daha ayrıntılı işleyişi şu şekilde:

 • Almak istediğiniz arabaya karar veriyorsunuz.
 • Sonrasında araç bedeline göre o aracı almak isteyen insanların bulunduğu 20 veya 40 kişilik gruplara dahil oluyorsunuz.
 • Her ay araçlardan bir tanesi o gruptaki alıcılardan birine teslim ediliyor. Bu aracın herhangi bir ayda kime gideceği ise Noter huzurunda her düzenlenen kura ile belirleniyor.
 • Gruptaki herkes, ödemelerini düzenli bir şekilde yaptığı sürece başta anlaşılan taksit süresinin sonunda arabasına kavuşur.
 • Temelde aynen bir kadın günü mantığı söz konusu. Sadece toplu araç aldığınızdan dolayı bankalara faiz ödemek zorunda kalmıyorsunuz.
 • Emin Otomotiv birikim havuzunda her ay bir aracın parası otomatik olarak birikir. Sorun olduğunda, marka diğer kalan üyelerin sorun yaşamaması için bazı acil durum planlarını devreye sokar ve açık kapanır.
 • Her ay çekilen kura nedeniyle henüz arabanızın ilk taksitini öderken, arabanız kapınızın önüne gelebilir. Arabasını vade süresinden daha önce teslim alanlar, ödemelerine devam ediyor. Kura çekimi ise işin içine biraz daha heyecan katıyor.

Araba Taksiti Ödenmezse Neler Olur?

Öncelikle Emin Otomotiv resmi web sitesi üzerinden edindiğimiz bilgilere göre her üyenin 6 aylık taksit dondurma hakkı bulunuyor. Emin Otomotiv taksiti ödenmeyince hemen kapınıza icra gelmiyor. Kurum her üyeye 6 aya kadar taksit dondurma hakkı veriyor. Mesela okulların açıldığı ayda, çocuk masrafları nedeniyle araba taksitini ödeyemeyeceğinizi anlıyorsunuz.

Bu durumda Emin Otomotiv taksit dondurma ve erteleme hizmetinden yararlanabiliyorsunuz. Kuruma bildirerek ödemediğiniz taksitler için herhangi bir ceza ödemiyorsunuz. Geciktirilen (bilgi verilmeden) taksitler için ise çeşitli komisyonlar alınabiliyor. Ancak adam gibi ödenene araç taksitlerinden dolayı hiçbir sorun yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Kredi ile araç almak istemiyorsanız, senetle araba satan yerler arasında bir incele yaparak tercihinizi yapabilirsiniz. İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin hemen her ilinde yer alan Emin Otomotiv şubeleri ile iletişim kurarak bilgi almanız mümkündür.

Emin Otomotiv Kredi Masrafı ve Organizasyon Ücreti

İstanbul Merkezli olarak müşterilerine hizmet sunan şirket, belli başlı markalarla ve galerilerle anlaşarak toplu araç alımı yapıyor. Bu alımlar sayesinde 40 kişi araba alırken faiz ödemiyor. Bunun da elbette şirket tarafına belli bir masrafı oluyor. Emin Otomotiv organizasyon ücreti adı altında her katılımcıdan 500₺ gibi bir masraf alıyor.

Bu masrafı da her ay düzenlenen noter çekilişlerinde ve araç eklentilerinde kullanıyor. Bunun haricinde herhangi bir komisyon ödemiyorsunuz. Zaten sistemin içerisinde faiz ödemeniz şu an itibariyle mümkün değil.

Faizsiz otomobil kredisi ile araç sahibi olmak istediğinizde markanın satış ofislerine gitmeniz veya markanın çağrı merkezini aramanız gerekir. Bu sayede kendi ekonomik gücünüze göre oluşturulan bir gruba dahil olabilirsiniz. Emin Otomotiv kredi tutarı hesaplama işlemi yetkililer tarafından yapılmaktadır. Değişik araç modelleri ve farklı gruplar için taksit verileri değişkenlik gösterebilir. Ayrıntılı bilgi için Emin Otomotiv çağrı merkezine ulaşınız. (444 36 36)

Emin Otomotiv’den Araba Alanlar

Elbette birçok farklı insan bu faizsiz araç sahibi olma sistemi sayesinde otomobil sahibi oldu. Bu kişilere ulaşmak için çeşitli sosyal medya gruplarına göz atabilirsiniz. Değişken şartlar nedeniyle, BayFinans.net kaynaklarından sonra markanın kendi referanslarına da göz atmanız gerekir. Bu sayede daha kesin bir alışveriş yapabilirsiniz.

Bu olanak bulunuyor. İsterseniz herhangi bir ceza ödemeden, araç borcunuzu ödeyebiliyorsunuz. Sonrasında aylık kuralar çekilmeye devam ediliyor. Şansınıza bağlı olarak planlanan vade süresinin sonuna kadar aracınıza sahip oluyorsunuz. Bankaların balon taksit adı altında sunup komisyon alarak insanları zor durumda bıraktığı kolaylık, Emin Otomotiv müşterilerine hiçbir katkı payı olmaksızın sunuluyor.

Araştırma yaptığımız bazı kaynaklara göre bu mümkün. Emin Otomotiv para iadesi için belli bir süre aşımı yok. Sadece marka paranızı 5 ay içerisinde geri vereceğini söylüyor. Siz de takdir edersiniz ki, bir zincir gibi güçlendirilen bir sistem söz konusu. Bu sistemde çıkan sorunlar tüm grubu ve hak sahiplerini etkisi altına alıyor. Bu nedenle Emin Otomotiv her iki tarafı da zora sokmamak için belli zaman esneklikleri talep ediyor.

 • Hiçbir kaynak kesin bilgi vermez. İyi bir araştırma yapmak için kurumun kendi kaynaklarına da başvurun.
 • Erkenden araç sahibi olma olanağı olduğundan, birçok sisteme göre daha kârlı görünüyor. Bu açıdan Emin Otomotiv’den kredi çekmek mantıklı olabilir.
 • Kurumun birçok farklı güncel referansı bulunuyor. Bu da müşterilere güven veriyor.

Diğer sorularınız için şirketin şubesine gidebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.