Bimcell Yeni Hat Alanlar İçin 9 GB İnternet Hediyesi

09.05.2020

Bimcell Yeni Hat Alanlar İçin 9 GB İnternet Hediyesi ile kullanıcılarıyla buluşuyor. Bimcell 9 GB İnternet hediyesini almak için Bimcell’den yeni hat satın almanız  gerekiyor. Peki hattı aldıktan sonra Bimcell’in bize Sadece 9 GB internet hediyesi mi var? Elbette Hayır. Bimcell Yeni Hat Alan kullanıcılar için 9 GB İnternet Hediyesi Nasıl Yapılır? Bimcell 9 GB İnternet Hediyesinin detayları nelerdir? Bimcell Yeni Hat Fiyatları Ne Kadar Oldu? sorularını yazımızda sizler için ele aldık.

Bimcell 9 GB İnternet Hediyesi

Bimcell 9 GB İnternet Hediyesi

Bimcell 9 GB İnternet Hediyesi Nasıl Alınır?

Bimcell’li olmak isteyen kullanıcılar için dev fırsat. Bimcell’in yeni faturasız hatlarından birini satın alın ve hattınız aktif olduktan sonra 9 GB internet + Her Yöne 300 Dakika + Her Yöne 300 SMS hediyesini doyasıya kullanın. Faturasız hattınızı satın aldıktan sonra hediyenizi almak için yapmanız gereken tek şey SMS yollamak. Ama SMS’inizi hattınızın aktif olmasından sonra ilk 30 gün içerisinde yollamayı unutmayın. Bimcell 9 GB İnternet Hediyesini almak için hattınızın aktif olmasından sonra 30 Gün içerisinde BIMCELL BONUS yazıp 4551’e mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Bimcell Yeni Hat Ücreti Ne Kadar?

7 Mayıs 2020 tarihi ile birlikte Bimcell’de yeni hat ücretleri değişti. Bimcell’in hattı 65 TL karşılığında satın alınabiliyordu. Yapılan değişiklik ile birlikte 7 Mayıs 2020 tarihinden itibaren artık yeni hat ücreti 85 TL olarak belirlendi. Bu fiyat artışının nedenini ekonomiye bağlamak mümkün. Lakin diğer öperatörlerin fiyatlarını göz önünde bulundurduğumuzda Bimcell hala en uygun operatör olarak karşımıza çıkıyor. Pttcell ile yarışan Bimcell’in aboneleri gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Elbette bunda dost paketlerinden etkileri oldukça büyük.

  • Bimcell Dost 2 GB
  • Bimcell Dost 5 GB
  • Bimcell Dost 10 GB

Paketleri aboneleri oldukça tatmin ediyor. Sadece bu da değil. Bimcell’in Ramazan Kampanyaları da bunda oldukça etkili. Özellikle Bimcell’in Sahur Kampanyası kapsamında abonelerin tam bir ay kullanabileceği 10 GB internet hediyesi , buna ek olarak Ramazan Ayına Özel 1 GB İnternet Hediyesi de kullanıcıları memnun etmiş görünüyor.

Bimcell Yeni Hat

Bimcell Yeni Hat

Bimcell Kalan Kullanım Sorgulama Nasıl Yapılır?

Hediyelerinizden ya da paketlerinizde yer alan kalan kullanım haklarınızı öğrenmek için telefonunuzda *123# tuşlamanız yeterli. Bu işlemin ardından sizlere bilgilendirme mesajı gelecektir. Kullanım haklarınız biterse ücretlendirme işlemi gerçekleşeceği için kalan kullanım haklarınızı ara ara kontrol etmenizde fayda var. Bu sayede ücretlendirme işlemlerinizi kontrol altına alın.

 

Sizlerle Bimcell Yeni Hat Alanlar İçin 9 GB İnternet Hediyesi ni inceledik. Eğer sizde Bimcell’in paketlerini beğendiyseniz gönül rahatlığı ile Bimcell’e geçebilir ve 9 GB İnternet Hediyenizi alabilirsiniz. Ayrıca Bimcell’in diğer avantajlarını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.