Bimcell TL Yükleme Kampanyaları

30.05.2020

Bimcell TL Yükleme Kampanyaları ile tek seferde 40₺ ve 25₺ ve üzeri yükleme yaparak bedava internet kazanabilirsiniz. Nasıl Mı? Hepsi bu yazıda. Wi-fi yok mu? İnternete bağlanamıyor musun? Ne! yoksa paketin mi bitti? Hiç dert etme BİMcell Bedava İnternet ile yanında. Yapman gereken tek şey BİMcell Bedava İnternet Kazanma Yöntemleri ni öğrenmek. Günlük hayatta o kadar çok internete bağlı kalma ihtiyacı hissediyoruz ki artık bizlere ne tarifeler ne de paketler yetiyor. Özellikle bir de bulunduğumuz ortamda wi-fi yok ise çaresiz kalıyoruz. Sizler için bu çaresiz kalma yöntemine bir son veriyoruz. Ve BİMcell ile nasıl Bedava internet kazanabileceğinizi anlatıyoruz.

Bimcell TL Yükleme Kampanyaları

Bimcell TL Yükleme Kampanyaları

Bimcell TL Yükleme Kampanyaları ile Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Bimcell TL Yükleme Kampanyaları Bedava İnternet Kazanma Yöntemleri Nelerdir ve Nasıl Mı Kazanılır? Elbette BİMcell’li olma ayrıcalığı ile. BİMcell müşterilerine bedava internet dağıtmaya devam ediyor. Müşterilerin ise yapması gereken tek şey; hatlarını BİMcell’e taşımak ya da yeni bir BİMcell hattı almak. Bedava internetten yararlanabilmek için kullanılabilecek bir diğer yöntem ise TL yüklemek. Yani bedava internet kazanabilmek için yapmanız gereken 3 tane yöntem var. Kişisel tercihinize göre aşağıda sıralayacağımız yöntemlerden birini seçin ve internetin doyasıya keyfini sürün. Nasıl mı?

  • Tek seferde 40₺ ve üzeri yükleme yapın
  • Tek seferde 25₺ ve üzeri yükleme yapın
  • Yeni BİMcell hattınızı aldıktan ve hattınız aktif olduktan sonra BIMCELL BONUS yazarak 4551’e kısa mesaj gönderin.
BİMcell Tek seferde 40₺ ve üzeri yükleme

BİMcell Tek seferde 40₺ ve üzeri yükleme

Peki BİMcell Bedava İnternet Miktarları Ne Kadar?

İnternet miktarları seçeceğiniz yönteme göre değişiklik gösteriyor. Bunları şu şekilde belirtebiliriz;

Tek seferde 40₺ ve üzeri yüklemeye : 5 GB internet + Her Yöne 500 SMS

Tek seferde 25₺ ve üzeri yüklemeye: 1 GB internet + Her Yöne 500 SMS

Yeni BİMcell hattı aldığınızda: 9 GB internet + Her Yöne 300  SMS + 300 Dakika kazanabilirsiniz.

İşte BİMcell Bedava İnternet kazanmak bu kadar kolay.

 

Bimcell 9 GB İnternet Hediyesi

Bimcell 9 GB İnternet Hediyesi

BİMcell Abonesi Olmak İstiyorum Ne Yapmalıyım?

Bedava İnternet kampanyalarından yararlanmanın en temel şartı elbette BİMcell abonesi olmak. BİMcell abonesi olmak aslında çok kolay, bunun için ihtiyacını olan şey sadece kimlik fotokopiniz. Kimlik fotokobinizi alarak kendinize en yakın BİM şubesine gidin ve BİMcell Bireysel Abonelik Sözleşmesi formunu doldurun. Ardından 85₺ ödeyerek yeni SİM kartınızı alın. Hattınız aktifleşir aktifleşmez 9 GB internet + 300 Dakika ve 300 SMS hakkınızı yapmayı unutmayın. BİMcell Bireysel Abonelik Sözleşmesi formuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca eğer hattınızı değiştirmek istiyorsanız hattınızı BİMcell’e taşımak ücretsiz. Eğer halihazırda bir BİMcell abonesi iseniz sayfamızda BİMcell’in Konuşma, SMS ve İnternet Paketlerine ve Kampanyalarına ulaşabilirsiniz. Bimcell abonesi olduktan sonra Bimcell’in Dost Paketlerini yapabilirsiniz. Bu paketler ise sırası ile şu şekilde;

  • Bimcell Dost 2 GB Paketi
  • Bimcell Dost 5 GB Paketi
  • Bimcell Dost 10 GB Paketi

Bu paketleri nasıl yapabileceğinizi öğrenmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Bimcell Dost Paketler Nasıl Yapılır?

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.