Bimcell Sahur’da Cepten 10 GB İnternet Hediyesi

22.04.2020

Bimcell Sahur’da Cepten 10 GB İnternet Hediyesi Ramazan boyunca sizlerle. Ramazan ayı süresince sahur vakitleri arasında kullanabileceğiniz tam 10 GB internet hediyesi Bimcell kullanıcılarını bekliyor. Bimcell Sahur Kampanyasının detaylarını, kampanyaya nasıl katılacağını ve kampanya hakkında merak edilen tüm bilgileri sizler için yazımızda ele alıyoruz.

Eğer Bimcell abonesi iseniz siz de sahur vakti sevdikleriniz ile daha çok konuşabilir, sosyal medyada gezebilir ve sahur vakti oyunlarınızdan geri kalmayabilirsiniz. Özellikle gece geç saatlere kadar oturanlar için bu fırsat kaçmaz. Detaylara başlayalım o zaman.

Bimcell Sahur'da Cepten 10 GB İnternet Hediyesi

Bimcell Sahur’da Cepten 10 GB İnternet Hediyesi

Bimcell Sahur’da Cepten 10 GB İnternet Hediyesi

Bimcell kullanıcıları sahura kadar internette bedavaya dolanıyor. Nasıl mı? Her 25 TL ve Üzeri yükleme yapan tüm Bimcell kullanıcıları saat 02.00 – 06.00 saatleri arasında tam 10 GB internet kazanıyor. Belirtmemiz gerekiyor ki Bimcell Sahur Kampanyası 24.04.2020- 23.05.2020 tarihleri arasında ve sadece 02.00 – 06.00 saatlerinde geçerli. Tam bir ay boyunca geçerli olan bu kampanyadan yararlanmak için ise tek yapılması gereken SMS gönderimi. Nasıl mı? Anlatmaya devam edelim.

Bimcell’liler İçin Sahur’da Cepten 10 GB İnternet Hediyesi Nasıl Yapılır?

Bimcell kullanıcıları için Ramazan ayında sunulan Sahur Kampanyasına katılmak için yapmanız gereken tek şey SAHUR2020 yazarak 5555’e mesaj göndermek. Mesajı gönderdiğiniz andan itibaren birkaç dakika sonra sizlere bilgilendirme mesajı gelecektir. Bilgilendirme mesajı ile birlikte 02.00 – 06.00 saatleri arasında geçerli olan tam 10 GB internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bimcell Sahur’da Cepten 10 GB İnternet Hediyesini Yapmak İçin; 

  1. 24.04.2020 tarihinde en yakın BİM mağazasına giderek 25 TL üzeri yükleme yapın.
  2. TL Yüklemeniz başarı ile gerçekleştiği zaman SAHUR2020 yazarak 5555’e mesaj gönderin.
  3. Artık bir ay boyunca 02.00 – 06.00 saatleri arasında 10 GB internetin keyfini sürebilirsiniz.

BİMcell’li Nasıl Olunur?

Ben Bimcell’li değilim Nasıl Bimcell’li olabilirim diyenler için ise hemen nasıl Bimcell Kullanıcısı olabileceğinizi aktaralım. Bimcell Kullanıcısı olmanız için gereken tek şey nüfus cüzdanınız ve nüfus cüzdanınızın fotokopisi. Gerekli bu iki belgeyi alarak sizlere en yakın BİM mağazasına gidin. Bimcell kullanıcısı olmak istediğinizi BİM çalışanına söyleyin. Hattınızı alabilmeniz için imzalamanız gereken belgeyi doldurun. 65 TL ödemenizi gerçekleştirin. Artık siz de bir Bimcell kullanıcısı oldunuz. İşte bu kadar basit.

BİMcell'li Nasıl Olunur?

BİMcell’li Nasıl Olunur?

 

Bimcell kullanıcısı olduktan sonra artık siz de Bimcell’in avantajlarından yararlanabilirsiniz. Özellikle Bimcell paketleri olan Dost Paketlerden;

  • Bimcell Dost 2 GB Paketi
  • Bimcell Dost 5 GB Paketi
  • Bimcell Dost 10 GB Paketi

Cebinize en uygun olanı seçebilir ve GB sıkıntısı yaşamadan doya doya internette gezebilirsiniz. Bimcell’in diğer kampanyalarından yararlanmak için ise Bimcell Konuşma, SMS, İnternet Paketleri ve Kampanyalar başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz. Ayrıca aklınıza takılan her soruyu aşağıda yorum olarak bizlere iletebilir ve düşüncelerinizi de bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.