Bimcell Ramazan Ayına Özel 1 GB internet Hediyesi Nasıl Yapılır?

26.04.2020

Bimcell Ramazan Ayına Özel 1 GB internet Hediyesi Nasıl Yapılır? Sorusunu internete ihtiyacı olan, e birkaç hediye fena olmaz diyen ve ramazanda sevdikleri ile konuşmayı ihmal etmeyenler için derledik.

Ramazan ayını özellikle  dünyayı saran covid-19 pandemisi yüzünden hepimiz evlerimizde geçiriyoruz. İftar davetleri veremediğimiz bu zamanlarda sevdiklerimiz ile konuşabilmek  için internet dakika ve sms gibi kullanımlara ihtiyaç  duyuyoruz. Bimcell abonelerinin bu ihtiyaçlarını gidermek amacı  ile 2020 yılında da Ramazan Ayına Özel olarak kullanıcılara 1 GB hediye internet kullanımı sunuyor.

Bu hediyeyi aktif etmek için ne yapmamız  gerekiyor? Bimcell Ramazan 1 GB Hediyesi Nasıl Yapılır? Bimcell’in Ramazan’a özel diğer  kampanyaları  nelerdir? Sorularını  sizler için yazımızda inceledik.

Bimcell Ramazan Kampanyaları

Bimcell Ramazan Kampanyaları

Bimcell Ramazan Ayına Özel 1 GB internet Hediyesi Nasıl Yapılır?

2020 yılınında 24 Nisan’da başlayan Ramazan Bimcell kullanıcıları için  bol internetli geçiyor. Bimcell bu yılda Ramazan ayında kullanıcılarına özel  olarak bir ay geçerli 1 GB internet hediyesi sunuyor. Bu internet kullanımından yararlanabilmek için yapmanız gereken tek şey HEDIYE1 GB yazarak 5555’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Mesajı yolladıktan 2 dakika içerisinde bilgilendirme mesajı telefonunuza gelecektir. HEDIYE1 GB yazıp 5555’e gönderdikten sonra tam bir ay boyunca hiç bir ücret ödemeden 1 GB mobil internetinizi kullanabilirsiniz.

Sadece bu kadar da değil. Bimcell’in Ramazan kampanyası sadece hediye 1 GB internet ile sınırlı değil. Peki Ramazan Ayında Bimcell’de daha neler var? Gelin Bakalım.

2020 Ramazan Ayı Bimcell Sahur Kampanyası Nasıl Yapılır?

Bimcell kullanıcıları sahur saatleri arasında da bedava internetin keyfini sürüyor. Bimcell’in Ramazan’a Özel Sahur Kampanyası kapsamında SAHUR2020 yazarak 5555’e mesaj gönderdiğinizde 10 GB internet kazanma şansı elde ediyorsunuz. Bu bedava interneti alabilmeniz için yapmanız gereken tek şey ise hattınıza en az 25 TL ve üzeri olacak şekilde para yüklemesi yapmak.

Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra SAHUR2020 yazarak 5555’e mesaj gönderin ve tam bir ay Sahur vakti boyunca (02.00 – 06.00 saatleri arasında) 10 GB hediye internetinizi kullanın. Bimcell’in Ramazan’a Özel Sahur Kampanyası hakkında daha fazla bilgi almak için Bimcell Sahur’da Cepten 10 GB İnternet Hediyesi başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

2020 Ramazan Ayı Bimcell Sahur Kampanyası

Bimcell Sahur’da Cepten İnternet Hediyesi

Sizde en yakın şubeye giderek Bimcell’e katılmak için formunuzu doldurun ve sadece 65 TL ödeyerek hattınızı satın alın. Daha sonra Bimcell’in en uygun Paketlerinin ve Kampanyaların tadını çıkarın. Bimcell hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıda yer alan yorum bölümünden bizlere yorum atabilirsiniz. Hayırlı Ramazanlar dileriz 🙂

YORUMLAR
  1. Elif ZENKİN dedi ki:

    Çok güzel ama internete ihtiyacım var lütfen