Bimcell Konuşma, SMS, İnternet Paketleri ve Kampanyalar

29.01.2020
A+
A-

Bimcell Konuşma, SMS, İnternet Paketleri ve Kampanyalar konusunu yazımızda sizler için ele aldık. Gün içerisinde yapılması gereken neredeyse tüm sorumluluk, görev ve işlerimizi telefon ile hallediyoruz, hem de birkaç tık ile saniyeler bile kaybetmeden. Canlı bir örnek olarak bu yazıyı şu anda telefonumdan yazıyorum, en güzel tarafı ise bilgileri sizlerle paylaşmanın sadece birkaç dakikamı alıyor olması.

Hız ve teknolojinin mükemmel uyumu diye buna derim işte. Bu süreçte esas rolü oynayan aktör ise tabi ki internet. Sınırları olmayan bu dünyaya ilk adımı kocaman bilgisayarlar ile attık. Bilgisayarın kasası kablolar ile çevriliydi. Taa ki bu sürecin yerini kablosuz internet alana kadar. Sonrası? Sonrası çok daha hızlı oldu. Bilgisayarlar küçüldü, hatta cebimize kadar girdi. İnternete ulaşmak çok daha kolay bir hal aldı. Wi-fi bağlantısı sayesinde ortadan kaybolan kablolar bizleri mekanlara bağlı kıldı.  Çok geçmeden bu sorunda çözüldü ve taşınabilir Wi-fi teknolojisi geliştirildi. Yine de bunlar bizler için yeterli olmadı. Mobil ağlar bu anda imdadımıza yetişti.

Bimcell Konuşma, SMS, İnternet Paketleri ve Kampanyalar

Bimcell Konuşma, SMS, İnternet Paketleri ve Kampanyalar

Bimcell Bedava İnternet

Günümüzde Telekomünikasyon şirketleri kullanıcılarına en iyi hizmeti verebilmek için birbirleriyle yarışır hale geldi. İşte bu yüzden GSM Operatörlerinin her biri en iyi çekim gücüne sahip olmaya çalışıyor. Fakat biz kullanıcılar için öncelikler değişebiliyor. Bu yarışın bir diğer kulvarı ücretler. İşte süpermarketler zinciri BİM ile bir telekomünikasyon şirketi olan Türk Telekom ortaklığı sonucunda ortaya çıkan BİMcell bu yarışın içerisinde olan bir hizmet.

Öğrencilerin dostu olması ile dikkatleri üzerine çeken BİMcell sadece uygun bir ücret karşılığında hizmet sunmuyor. Sunduğu hizmeti herkes için kolay ulaşılabilir ve kullanılabilir bir hale getiriyor. Örneğin bulunduğunuz yerdeki herhangi bir BİM mağazasına giderek sadece 65₺ karşılında 4.5G teknolojisine sahip bir BİMcell kartı edinebiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken tek şey ise form doldurmak. Bu formu mağazadan ediniyorsunuz takıldığınız yer mi oldu? Telaş etmenize hiç gerek yok BİM çalışanları yardım etmek için daima yanınızda oluyor. İşte bu kadar basit. Peki ama neden BİMcell? BİMcell’i diğer GSM Operatörlerinden ayıran özellikler neler? Gelin biraz da bunları irdeleyelim.

 • Uygun Ücretler
 • Cezbeden Tarifeler
 • Kolay Ulaşılabilirlik
 • Ön Planda Olan Kullanıcı Memnuniyeti
 • Yeni Bir GSM Operatörü Olması
 • Kolay Tl Yüklemesi Yapabilme
 • Kampanyalarının Güncel Olması

gibi daha birçok ayrıcalık ile BİMcell ön plana çıkıyor.

bimcell-dopdolu-paket

bimcell-dopdolu-paket

BİMcell’in sunmuş olduğu tarife ve paketler, sadece konuşma paketi, sadece SMS paketi ve sadece internet paketi olarak ayrılabiliyor. Bunlar dışında hepsi olsun istiyorsanız BİMcell sizlere karma paketler de sunuyor. Bu paketleri nasıl yapabiliriz?

“Tüm paketler için kilit kod: 4551”

Bimcell Karma Paketler ve Fiyatları

BİMcell’İn sunmuş olduğu karma paket hizmetlerinin her birinde BİMcell’lilerle Sınırsız Konuşma Hakkı mevcuttur. Bu sayede tüm aile BİMcell’e geçtiğinizde ailenizle sınırsızca konuşabilirsiniz.

 • Dost 2 GB : Her Yöne 600 dk ve Her Yöne 600 SMS + 2 GB internet + BİMcell’lilerle Sınırsız Konuşma
 • Dost 5 GB: Her Yöne 750 dk ve Her Yöne 750 SMS + 5 GB internet + BİMcell’lilerle Sınırsız Konuşma
 • Dost 10 GB: Her Yöne 1000 dk ve Her Yöne 1000 SMS + 10 GB internet + BİMcell’lilerle Sınırsız Konuşma

Fiyatlar

 • Dost 2 GB – 19
 • Dost 5 GB – 29
 • Dost 10 GB – 39

Bimcell Konuşma Paketleri ve Fiyatları

Ben internet ya da SMS kullanmıyorum ama konuşmadan yapamam diyenler için sadece konuşma paketleri ve fiyatları BİMcell’de şu şekilde;

 • 250 DK – 12
 • 500 DK – 14

Paketleri kullanmak için yapmanız gereken tek şey paketin adını yazarak 4551’e kısa mesaj göndermeniz. Örneğin 250DK paketi için 250DK yazıp 4551’e mesaj göndermeniz yeterli olmaktadır. Paket sürelerinin aylık olduğunu da belirtmekte fayda var.

bimcell dost paketler

bimcell dost paketler

Bimcell İnternet Paketleri ve Fiyatları

SMS kullanımını tercih etmeyenler, ağdan kopamayanlar ve çevrimiçi oyun oynayanlar için BİMcell harika internet paketleri sunuyor. Bu paketler aylık olarak yapılabiliyor;

 • 1 GB – 9
 • 2 GB – 16
 • 5 GB – 24
 • 10 GB – 34

Bu paketleri kullanmak için yapmanız gereken yine paketin ismiyle beraber 4551’e kısa mesaj göndermek. Bunu yaparken arada boşluk bırakmamaya dikkat edin ve paket isimlerinin her harfini büyük olarak yazın. Örneğin; 1GB yazıp 4551’e kısa mesaj gönderdiğinizde bir ay boyunca 1 GB internete sahip olabilirsiniz.

Bimcell SMS ve MMS Paketleri ve Fiyatları

Bayramların vazgeçilmezi SMS BİMcell tarafından şu paketler ve fiyatlar şeklinde bizlere sunulmaktadır;

 • 1000 SMS – 5₺
 • 50 MMS – 3₺

Paketi kullanmak için paketin adını yazarak 4551’e mesaj yazmayı unutmayın.

Peki hepsi bu kadar mı? Hayır. BİMcell kampanyaları ile de konuşturmaya devam ediyor.

Bimcell Konuşma, SMS, İnternet Paketleri ve Kampanyalar

BİMcell her 25₺ ve üzeri yükleme yapan herkese aylık olarak kullanabilecekleri her yöne 500 SMS ve 1 GB internet hediyesi veriyor.

Yeni başlayan bir kampanya daha mevcut. Tek seferde 40₺ ve üzeri yüklemelerinizde ise aylık olarak 5GB internet ve 500 SMS hediye olarak hattınıza tanımlanıyor.

Sadece bu kadar mı? Hayır. BİMcell yeni müşterileri için hatları aktif olduktan sonra aylık olarak kullanabilecekleri 6GB internet + her yöne 250 dakika + her yöne 250 SMS hediye ediyor. Bunun için yapılması gereken tek şey BONUS yazarak 4551’e kısa mesaj göndermek.

Öğrenciler İçin Bimcell

BİMcell’in öğrenci dostu olduğunu söylemiştik, özellikle biz öğrenciler için gerekli olan tek şey internet. İnstagram, Twitter, Youtube, Facebook ve diğer sosyal medya araçlarını kullanabilmek için her an internete bağlı olmak istiyoruz. Bir de çevrimiçi oyunlar oynayanlarımızı hesaba katarsak bize çok fazla internet gerekiyor. BİMcell burada yardımımıza koşuyor. Örneğin BİMcell’e geçiş yaptığımdan beri son zamanların en popüler oyunu olan PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS yani PUBG oynayabilmek için bir sürü paket yapmama gerek kalmıyor. Aylık olarak 45₺ yükleme yapıyorum. Bu 45₺ ile 10GB internet paketim oluyor BİMcell’in kampanyaları sayesinde ise 10 GB internet paketine ek olarak 1GB + 5GB internet paketi hediye geliyor. Böylece oyun keyfimiz sekteye uğramamış oluyor.

Tek seferde 45₺ yüklediğinizde hem tek seferde 40₺ ve üzeri yüklemeye verilen 5GB internet hediyesini hem de 25₺ ve üzeri yüklemeye verilen 1GB internet hediyesi sizin olmuş oluyor.

45₺’ye 16GB internet BİMcell’de

Bimcell Konuşma, SMS, İnternet Paketleri ve Kampanyalar

Bimcell Konuşma, SMS, İnternet Paketleri ve Kampanyalar

 

Bimcell Bedava İnternet Dağıtıyor

Son günlerde ise BİMcell bir başka haber ile karşımıza çıkıyor. Bazı kullanıcıların telefonuna şu şekilde bir mesaj geliyor.

“Değerli müşterimiz tebrikler! 30GB yazıp 5555’e gönderin, BİMcell’den tam 7 gün boyunca doya doya kullanabileceğiniz 30GB cepten internet hediyesi cebinize gelsin! Size özel hediyelerimiz devam edecek! İyi günlerde kullanın.”

Bu mesajın kafaları karıştırmasının nedenine gelince, bu mesaj her kullanıcıya değil, bazı kullanıcılara özel olarak gitmektedir. Bu kampanyadan yararlanabilmek için belirli koşulları sağlamanız gerekmektedir. Buna göre;

 • 1 Ağustos 2019 tarihi öncesinde BİMcell bireysel faturasız tarifeye dahil olan ve Ağustos 2019 tarihinden sonra 4.5G uyumlu SIM karta sahip olan müşteriler bu kampanyadan yararlanabilmektedir.

Eğer şartı sağlıyorsanız tarafınıza çok büyük bir ihtimal ile zaten SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Eğer bilgilendirme mesajını almadığınızı ama şartları sağladığınızı düşünüyorsanız 4.5G 30GB yazarak 5555’e SMS gönderin ve kampanyaya katılın.

Bimcell Konuşma, SMS, İnternet Paketleri ve Kampanyalar konusunu sizler için ele aldık. Aşağıda Bimcell’in en popüler paketlerine ulaşabilirsiniz.

Bimcell Dost 10 GB Paketi – 39₺

Bimcell Dost 5 GB Paketi – 29₺

Bimcell Dost 2 GB Paketi – 19₺

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.