Bimcell EBA 8 GB İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

23.03.2020
A+
A-

Bimcell EBA 8 GB İnternet Kampanyası  Nasıl Yapılır ? Gibi bu kampanya hakkında merak edilen her şeyi sizler için derledik. Akıllarda olan; BİMcell EBA 8 GB İnternet Kampanyası Nedir? BİMcell EBA 8 GB İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır? Bu kampanyadan kimler yararlanabilir? Kampanyanın mevcut bir süresi var mı? gibi soruları cevapladık. BİMcell, EBA Kampanyası kapsamında müşterileri için Hediye 8 GB İnternet  sunuyor. Koronavirüs nedeniyle verilen eğitim arası sona eriyor ve öğrenciler 8GB İnternet hediyesi ile derslerine dönüyor.

BİMcell EBA 8GB İnternet Kampanyası

BİMcell EBA 8GB İnternet Kampanyası

BİMcell EBA 8 GB İnternet Kampanyası Nedir?

EBA Kampanyası Milli Eğitim Bakanlığı tarafından gerçekleştirilecek olan uzaktan eğitimi desteklemek amacı ile BİMcell tarafından kullanıcılarına yönelik olarak çıkarılan bir kampanya. Her evde internet olmayabileceğinin farkında olan BİMcell kullanıcıları için sadece EBA uygulamasından kullanabilecekleri 8GB İnternet hizmeti sunuyor.

Bu hizmet EBA uygulamasında kullanılabileceği gibi eba.gov.tr adresine de girerek kullanabiliyorsunuz.

BİMcell Hediye 8 GB İnternet Nasıl Yapılır?

BİMcell EBA için kullanılacak olan 8 GB internet hediyesini yapmak için herhangi bir tuşlama yapmanız gerekmiyor. Sistem bu kampanyayı otomatik olarak telefonunuza aktive ediyor. Telefonunuza şu şekilde bir mesaj alıyorsunuz:

“MEB Online Eğitim Platformu eba.gov.tr ve EBA uygulaması içerisinde 18.04.2020 saat 23.59’a kadar geçerli yurt içi hediye 8GB hattınıza tanımlanmıştır. 8GB sadece eba.gov.tr ve EBA uygulaması kullanımında geçerlidir. EBA dışındaki kullanımlar mevcut tarifeniz veya paketinizden ücretlendirilmeye devam edecektir. Hediyeniz her ay tanımlamanın yapıldığı günde yenilenecektir.”

Bu mesajı henüz almayan kullanıcıların beklemesini tavsiye ediyoruz. Mesaj alımı BİMcell müşterilerine göre sıra ile gitmektedir. Henüz her kullanıcıya mesaj gitmemiş olma durumu mevcut olduğu için. Paketiniz ya da internetiniz yoksa bu mesajı telefonunuzda görmeden EBA uygulamasına girmemelisiniz.

BİMcell Hediye 8 GB İnternet EBA Kampanyasından Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan tüm BİMcell müşterileri yararlanabilmektedir. Telefonunuza gelecek olan bilgilendirme mesajından sonra 8GB internetiniz aktive edilmiş olacaktır. Bu internet ile çocuğunuzun ya da kardeşinizin EBA uygulamasını kullanması, derslerinden geri kalmaması ve eğitimini sürdürmesi sağlanacaktır. Unutmayın ki internet başka platformlarda geçerli değildir.

ın beklemesini tavsiye ediyoruz. Mesaj alımı BİMcell müşterilerine göre sıra ile gitmektedir. Henüz her kullanıcıya mesaj gitmemiş olma durumu mevcut olduğu için. Paketiniz ya da internetiniz yoksa bu mesajı telefonunuzda görmeden EBA uygulamasına girmemelisiniz.

BİMcell EBA Kampanyası

BİMcell EBA Kampanyası

BİMcell EBA Kampanyası Süresi Var Mı?

Koronavirüs alacağımız tedbirler ile kontrol edilebilir bir hastalıktır. Bu yüzden olabildiğince kalabalık yerlerden ve temas gerektiren eylemlerden uzak durmamız gerekmektedir. Uzaktan eğitime geçilmesinin temek sebebi de bu koruyucu önlemdir. Virüsün şuan için gençleri ve özellile çocukları çok fazla etkilemediği bilinmektedir. Fakat unutmayalım ki bu süreçte genler ve çocuklar virüsten etkilenmese bile virüsü taşıyıcı olarak eve getirebilir.

Bunu önlemek adına Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde başlatılan uzaktan eğitim sürecine BİMcell’de bu kampanyası ile destek vermektedir. Kampanyanın şu an mevcut bir süresi bulunmamaktadır. Tahmin edilmesi üzerine uzaktan eğitim sürecinin sonuna kadar hediye 8GB internet hattınıza tanımlanacak ve ay sonlarında kendisini yenileyecektir.

 

Diğer BİMcell Kampanyaları

BİMcell kullanıcısı iseniz ve diğer BİMcell tarife ve kampanyaları hakkında bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz.

Bimcell Konuşma, SMS, İnternet Paketleri ve Kampanyalar

BİMcell Bedava İnternet Kazanma Yöntemleri

 

YORUMLAR
  1. Fatma dedi ki:

    Bimcell 8 gb paketi gunluk hayatta çok işimize yaradı. Yazınız için teşekkürler

  2. Gizem dedi ki:

    Bimcell bu konularda oldukça bonkör.. teşekkürler