Bimcell Dost Paketler Nasıl Yapılır?

30.05.2020

Bimcell Dost Paketler Nasıl Yapılır? sorusunu Bimcell’e geçmek isteyen müşteriler ve hali hazırda Bimcell’in paketleri hakkında bilgi almak isteyenler için inceledik. Bimcell şuan için abonelerine sadece faturasız hazır kart sunuyor. Bu hazır kartlara özel olarak ise birbirinden farklı 3 çeşit paketi mevcut. Dost paketler olarak adlandırılan bu paketler sırayla şu şekilde;

  • Bimcell Dost 2 GB Paketi
  • Bimcell Dost 5 GB Paketi
  • Bimcell  Dost 10 GB Paketi

Biz de bu yazımızda bu paketleri ayrı ayrı ele alıyor ve sizlere Bimcell paketlerinin nasıl yapılacağını, paketlerin fiyatlarını ve paketlerin avantajlarını açıklıyoruz.

Bimcell Dost Paketler Nasıl Yapılır?

Bimcell Dost Paketler Nasıl Yapılır?

 

Bimcell Dost 2 GB Paketi Nasıl Yapılır?

Bimcell’in Dost Paketleri arasında yer alan ilk paketi Dost 2 GB, bu paket daha çok internette sadece belirli işleri yapan ve çok fazla internet harcamasına ihtiyaç duymayan kullanıcılar için hazırlanmış. Bimcell Dost 2 GB Paketi bu nedenle içerik olarak şu şekilde karşımıza çıkıyor. Paket; 2 GB İnternet + Her Yöne 600 Dakika + Her Yöne 600 SMS içeriyor. Ayrıca tüm Bimcell kullanıcıları ile sınırsız konuşma fırsatı da paketin içeriğine dahil. Fiyat olarak ise paketimiz ayda sadece 19 TL gibi oldukça uygun bir miktar ile yapılabiliyor. Peki Dost 2 GB Paketini Nasıl Yapabiliriz? Bu paketi yapmak Dost 2 GB yazarak 4551’e mesaj gönderebilirsiniz.  Paketinizi yapabilmek için BİM Mağazasına giderek TL yüklemesi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz Bimcell’in kendi internet sitesi üzerinen TL yüklemesi yapabilirsiniz.

 

Bimcell Dost 5 GB Paketi Nasıl Yapılır?

Bir diğer Dost Paket ise 5 GB internet içeriği ile Bimcell Dost 5 GB Paketi, elbette sadece bu kadar değil. Dost 5 GB Paketi; 5 GB İnternet + Her Yöne 750 Dakika + Her Yöne 750 SMS içeriyor. Sadece bu kadar da değil. 25 TL ve üzeri yükleme yapan her Bimcell abonesine hediye olarak 1 GB internet ve 500 SMS sunuluyor. Bunun dahilinde Dost 5 GB Paketinizi yapmak için ayda 29 TL ödemeniz gerekiyor. Yani 25 TL ve üzeri yükleme yapacağınız için otomatik olarak Dost 5 GB Paketini satın aldığınızda Toplam 6 GB internet + 750 Dakika + 1250 SMS hattınıza tanımlanıyor. Bimcell Dost 5 GB Paketini yapmak için DOST 5 GB yazarak 4551’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Bimcell TL yükleme işlemlerinizi ise sizlere en yakın BİM Mağazasına giderek ya da bimcell.com.tr adresinden gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bimcell Dost Paketler

Bimcell Dost Paketler

 

Bimcell Dost 10 GB Paketi Nasıl Yapılır?

Bimcell’in en bonkör paketi ise elbette Dost 10 GB Paketi, bu paketin bir kullanıcısı olarak sizlere paket hakkındaki fikirlerimi açıklamak istiyorum. Bu sayede paket hakkında daha iyi bilgiler vermiş olurum. Bimcell Dost 10 GB Paketi tam bir ay boyunca 10 GB + Her Yöne 1000 Dakika + Her Yöne 1000 SMS içeriyor. Ama bu kadar elbette değil. Bimcell bu paketlere ek olarak kampanyaları ile de öne çıkan bir operatör. Bimcell’in en yeni kampanyalarından biri olan 40 TL ve üzeri her yüklemeye 5 GB internet + 500 SMS hediyesi sayesinde bu paket daha da dolu oluyor. Nasıl mı? Dost 10 GB Paketi ayda sadece 39 TL karşılığında yapılabiliyor.  Dost 10 GB Paketini satın almak istediğinizde TL yüklemesi yaparken 40 TL yüklerseniz toplamda 15 GB internet + 1000 Dakika + 1500 SMS sizin oluyor. Bu yüzden Bimcell’in yeni yıl fırsatı dahilinde yer alan bu kampanyasından yararlanmayı unutmayın. Peki Dost 10 GB Paketi Nasıl Satın Alınabilir? gelin inceleyelim.

 

40 TL üzeri yükleme kampanyası

40 TL üzeri yükleme kampanyası

 

Bimcell Dost 10 GB Paketini yapmak da diğer paketleri yapmak kadar kolay. Bu paketi yapmak için DOST 10 GB yazarak 4551’e mesaj göndermeniz yeterlidir. Mesajınızı gönderdikten sonra paket birkaç dakika içinde hattınıza tanımlanacaktır. Bilgilendirme mesajı geldikten sonra paketinizi istediğiniz gibi özgürce kullanabilirsiniz. Bu paket ile bir ay boyunca YouTube üzerinden isterseniz film dahi izleyebilirsiniz. Netflix üzerinden en sevdiğiniz dizileri indirebilirsiniz. Hatta Spotify üzerinden en sevdiğiniz şarkıları sınırsızca dinleyebilirsiniz. Çünkü ayda 15 GB internet ile tüm bunlar yapılabiliyor.

Bir diğer değinmek istediğim nokta ise Bimcell Dost Paketlerde Kalan Sorgulama konusu. Bimcell Dost Paketlerden Kalan Kullanımlarınızı ise *123# ‘yi tuşlayarak öğrenebilirsiniz. Bu tuşlamayı yaptıktan sonra önünüze gelen ekranda Kalan Kullanım seçeneğini seçin. Hemen ardından telefonunuza bilgilendirme olarak tüm kalan haklarınız iletilecektir.

 

Bu yazımızda sizlerle Bimcell’in Dost Paketlerinin Nasıl Yapılabileceğini inceledik. Bimcell’in en güncel tarife ve paketlerine sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Buna ek olarak aklınızda yer alan tüm soruları yorum kısmında bizlere sorabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.