Bimcell Dost 5 GB Paketi – 29₺

31.03.2020
A+
A-

Bimcell Dost 5 GB Paketi – 29₺ ile sevdiklerinizle doyasıya mesajlaşabilirsiniz. İsterseniz sosyal medya üzerinden isterseniz direk kısa mesaj olarak sevdikleriniz ile konuşmanın keyfini çıkarın. Ben internet ve sms kullanmıyorum diyenler için de Bimcell’in Dost 5 GB Paketi her yöne kullanabileceğiniz tam 750 dakika içeriyor.

Paketin en güzel yanı ise elbette fiyatı. Dost 5 GB paketi sadece 29₺. Üstelik her 25₺ ve üzeri yüklemeye tam 1 GB internet ve 500 SMS hediye. Paketin detayları ile birlikte paket hakkında merak edilen; Bimcell Dost 5 GB Paketi Nasıl Yapılır? Dost 5 GB Paketi Nasıl İptal Edilir? Dost 5 GB Paketi Kalan Sorgulama Nasıl Yapılır? sorularını cevapladık. 

Bu paketin içermiş olduğu 5 GB internet ve ek 1 GB internet hediyesi ile tam 6 GB internetiniz sizin olacak. Bu miktar ile telefonda oyunlarınızı oynayabilir, film ve dizi izleyebilir internetinizi doyasıya kullanabilirsiniz. 

Dost 5 GB Paketi İçerik

BİMcell Dost 5 GB Paket İçeriği

 


Bimcell Dost 5 GB: 5 GB internet + her yöne 750 dakika + her yöne 750 SMS içeriyor.


Bimcell Dost 5 GB Paketi Nasıl Yapılır?

BİMcell Dost 5 GB Paketini yapmak oldukça basit. Paketinizi isterseniz en yakın BİM şubesine giderek direk satın alabilirsiniz. Bunun yerine interneti çok kullanan ve internet üzerinden alışveriş yapmayı seven biri iseniz yine paketinizi BİMcell’in TL yükleme sayfasından satın alabilirsiniz. BİMcell TL Yükleme sayfasına ulaşmak için burayı tıklayabilirsiniz. 

Telefonunuzda 29₺ ve üzeri TL yüklemesi mevcutsa ve ben mesaj göndermekten şaşmıyorum diyenlerdenseniz Dost 5 GB Paketini yapmanın en kolay yolu elbette; DOST 5 GB yazarak 4551’e mesaj göndermek. Mesajı göndermenizin ardından bilgilendirme servisi sizlere paketinizin başladığını iletecektir.

BİMcell Dost 5 GB Paketi Nasıl İptal Edilir?

Yeni pakete geçiş yapmak istiyorsanız paketinizi iptal etmeniz önemli. Birçok müşteri sahip olduğu paketi iptal etmeden yeni paket yaptığı için hattından eski paketinin ücreti de kesiliyor. Bu durumda zorluklar yaşamamanız için yeni bir paket yapmadan önce kesinlikle mevcut paketinizi iptal edin. Peki nasıl iptal edebilirsiniz?

Bimcell’ de paketleri iptal etmek çok kolay. Eğer Dost 5 GB Paketini kullanıyorsanız paketinizi iptal etmek için; büyük harfler kullanarak IPTAL DOST 5GB yazın ve 4551’e mesaj gönderin. Bu sayede eski paketinizden kaynaklı bir ücret kesintisi olmadan sorunsuz bir şekilde yeni paketinizi yapabilirsiniz.

Bimcell Dost Paketleri

Bimcell Dost Paketleri

Bimcell Dost 5 GB Paketi Kalan Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bimcell Dost 5 GB Paketinde kalan kullanımları sorgulayabilmek için *123# yi tuşlayabilirsiniz. Bir başka yöntem olarak ise büyük harflerle ve birleşik olarak  KALANDOST5GB yazıp 4551’e mesaj gönderebilirsiniz. Ay sonu geldiğinde paketiniz hakkında bilgilendirme mesajı alacaksınız. Kalan kullanımlarınızın gelecek aya aktarılmayacağını unutmayın. Bu yüzden tam 6 GB internetin doya doya keyfini yaşayın. İnternetinizi bitiremiyorsanız bile mobil verinizi açarak arakdaşlarınızı ve çevrenizdekileri sevindirebilirsiniz.

Bimcell Dost 5 GB Paketini Yapmak İçin: DOST 5 GB yazıp 4551’e mesaj gönderebilirsiniz.

Bimcell Dost 5 GB Paketini İptal Etmek İçin: IPTAL DOST 5GB yazıp 4551’e mesaj gönderebilirsiniz.

Bimcell Dost 5 GB Paketinde Kalan Kullanım Sorgulama İçin: KALANDOST5GB yazıp 4551’e mesaj gönderebilirsiniz.

5 GB internet sizin için fazla ise Bimcell’in Dost 2 GB Paketini inceleyebilirsiniz. Eğer bu paket bana az bir ay boyunca yetmiyor ek paket yapmak zorunda kalıyorum diyorsanız Bimcell’in Dost 10 GB Paketi sizler için var. Paket hakkında detaylı bilgiye aşağıdaki yazıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bimcell Dost 10 GB Paketi – 39₺

Bimcell Dost Paketler Nasıl Yapılır?

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.