Bimcell Dost 2 GB Paketi – 19₺

31.03.2020
A+
A-

Bimcell Dost 2 GB Paketi – 19₺ karşılığında BİMcell kullanıcıları ile buluşuyor. Bu paket ile birlikte kullanıcılar 2 GB cepten internet + her yöne 600 dakika + her yöne 600 SMS’i doya doya harcıyor. Üstelik BİMcell Dost 2 GB Paketini yapmak çok çok kolay. Üstelik yanında internet hediyesi de geliyor.

Bimcell’de minimum para yükleme miktarı 2020 yılı ile birlikte 25₺ oldu. Bimcell’in hali hazırda bulunan kampanyası sayesinde kullanıcılara her 25₺ yüklemeye 1 GB internet ve 500 SMS hediye geliyor.

Bu yazımızda sizler için Bimcell Dost Paketlerden ilki olan Dost 2 GB paketini inceledik. Bimcell Dost 2 GB Paketi Nasıl Yapılır? Dost 2 GB Paketi Nasıl İptal Edilir? Dost 2 GB Paketi Kalan Kullanım Sorgulama Nasıl Yapılır? sorularını cevapladık.

Dost 2 GB

Dost 2 GB

 Dost 2 GB Paketi Nasıl Yapılır?

Bimcell Dost 2 GB Paketinden yararlanabilmek için yapmanız gereken tek şey: Dost 2 GB yazarak 4551’e mesaj göndermek. Mesaj gönderme işleminden sonra bilgilendirme mesajı gelecektir. Bilgilendirme mesajının ardından 2 GB cepten internet + her yöne 600 dakika + her yöne 600 SMS’i kullanabilir internet ve mesajlaşmanın keyfini sürebilirsiniz. Sadece bu kadar mı elbette değil. Dost Paketlere ek olarak Bimcell’liler arasında sınırsız konuşma da var.

Eğer aileniz ile birlikte Bimcell’e geçiş yaparsanız hiçbir ekstra ödeme yapmadan bir ay boyunca tüm aile üyeleri ile sınırsız konuşabilirsiniz. İşte Bimcell farkı burada ortaya çıkıyor. Tüm aile adeta bedavaya konuşuyorsunuz.

Dost 2 GB Paketi Kalan Kullanım Sorgulama Nasıl Yapılır?

Dost paketimizden kalan sorgulamaları görebilmek için kolay yoldan *123#‘ yi tuşlayarak açılan menüde “1- kalan kullanım” sekmesine tıklayarak yapabiliriz. Ya da bir diğer yol olarak büyük harflerle birleşik olarak KALANDOST2GB yazarak 4551’e mesaj gönderebilirsiniz.

Dost 2 GB Paketi Kalan Kullanım Sorgulama

Dost 2 GB Paketi Kalan Kullanım Sorgulama

Dost 2 GB Paketi Nasıl İptal Edilir?

Dost 2 GB Paketi dışında Bimcell’in Dost 5 GB ve Dost 10 GB Paketleri mevcut. Eğer çok fazla internet kullanıyorsanız muhtemelen 2 GB size yetmeyecektir. Bu yüzden Bimcell’in diğer paketlerini yapmak isteyebilirsiniz. Fakat yeni bir paket yapmadan önce kendi paketinizi iptal etmeniz gerekmektedir. Bimcell Dost 2 GB paketinizi iptal etmek için IPTAL DOST 2GB yazarak 4551’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. İptal işlemini eğer ay sonu gelmeden yaptıysanız ve kullanabileceğiniz dakika, sms ya da internetiniz varsa bu kullanım haklarınızı ay sonuna kadar kullanabilirsiniz. Ay sonunda iptal işlemini gerçekleştirdiğiniz için paketiniz yenilenmeyecektir.

 


Dost 2 GB Paketini Yapmak İçin: Dost 2 GB yazarak 4551’e mesaj gönderin.


Dost 2 GB Paketini İptal Etmek İçin: IPTAL DOST 2GB yazarak 4551’e mesaj gönderin.


Dost 2 GB Paketinde Kalan Kullanım Sorgulamak İçin: KALANDOST2GB yazarak 4551’e mesaj gönderin.


 

Bimcell’in diğer paketleri, kampanya ve tarifeleri, bedava internet kazanmak yöntemleri için sayfamızı takipte kalabilirsiniz. Bimcell’in en uygun paketlerinden yararlanmak için fazla beklemenize gerek yok. Tek yapmanız gereken numaranızı Bimcell’e taşımak. Numaranızı taşımak için sadece nüfus cüzdanınızı alarak en yakın BİM şubesine gidebilirsiniz. Numaranızı taşıdığınızda Bimcell ayrıcalıklarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Bimcell Dost 5 GB Paketi – 29₺

Bimcell Dost 10 GB Paketi – 39₺

Bimcell Dost Paketler Nasıl Yapılır?

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.