Bimcell Dost 10 GB Paketi – 39₺

31.03.2020
A+
A-

Bimcell Dost 10 GB Paketi – 39₺ gibi bir fiyatla tam 15 GB internet hediye ediyor! Doğru duydunuz paketin adında sadece 10 GB yazmasına aldanmayın. Bimcell hediye internet dağıtıyor! Peki ama nasıl? Elbette kampanyaları ile. Bimcell’in en yeni kampanyası olan her 40₺ üzeri yüklemeye 5 GB internet + her yöne 500 SMS hediyesi ile Dost 10 GB Paketi tam 15 GB internet sunuyor.

Bir Bimcell kullanıcı olarak sizlere bizzat kullanmış olduğum Dost 10 GB Paketinin avantajlarını ve dezavantajlarını aktaracağım. Bir öğrenci olarak diyebilirim ki Bimcell’in en uygun paketi kesinlikle Dost 10 GB Paketi. Ay sonunu getirebilen, çekim sorunu olmayan, hatta mobil veri açarak paylaşıma sunabileceğiniz bu paket sadece 39₺.

Aklınızda olan ve merak ettiğiniz BİMcell Dost 10 GB Paketi Nasıl Yapılır? Bimcell Dost 10 GB Paketi Nasıl İptal Edilir? Dost 10 GB Paketi Kalan Kullanım Sorgulama Nasıl Yapılır? Bimcell Nasıl? Avantajlı mı? Neden Bimcell? soruları yazımızda sizler için cevapladık.

BİMcell Dost 10 GB Paket İçeriği

BİMcell Dost 10 GB Paket İçeriği

Dost 10 GB Paketi Nasıl Yapılır?

Eğer yolunuzun üzerinde BİM şubesi var ve sizin aceleniz varsa kodlar ile hiç uğraşmayın. Hemen şubeye girerek direk para ödemenizi gerçekleştirin. Ardından dakikalar içerisinde telefonunuza bilgilendirme mesajı gelecek, bu mesaj geldiği andan itibaren artık paketiniz hattınıza tamamlanmış olacak.

Bu sayede bir ay boyunca tam 15 GB interneti kullanabileceksiniz. Peki nasıl 15 GB oluyor? Onu da anlatalım. Paketi satın alırken kesinlikle 40₺ yüklemesi yapın. Paketin kendisi zaten 39₺ olduğu için siz 40₺ yüklediğinizde kampanya kapsamında hattınıza 5 GB internet ve 500 SMS tanımlanacak. Bu sayede tam 15 GB internet elde etmiş olacaksınız.

Paketinizi diğer bir seçenek olan kod gönderme ile de yapabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey DOST 10 GB yazarak 4551’e mesaj göndermek.

her 40₺ üzeri yüklemeye 5 GB internet + 500 SMS hediyesi

her 40₺ üzeri yüklemeye 5 GB internet + 500 SMS hediyesi

Bimcell Dost 10 GB Paketi Nasıl İptal Edilir?

Bir Bimcell’li olarak bu paketi iptal edeceğinizi pek sanmıyorum ama yine de biz buraya paketinizi nasıl iptal edebileceğiniz yazalım. Bimcell Dost 10 GB paketinizi iptal etmek için; IPTAL DOST 10GB yazıp 4551’e mesaj göndermelisiniz. Paketiniz bilgilendirme mesajının gelmesinin ardından iptal olacaktır. Kalan kullanımlarınızı ay sonuna kadar kullanabileceğinizi unutmayın.

Bimcell Dost 10 GB Paketi Kalan Kullanım Sorgulama

Ben bir Bimcell kullanıcısı olarak 2 hafta ara ile paketimi kontrol ediyorum. Çünkü 15 GB interneti ile saatlerce Playerunknown’s Battlegrounds oynuyor, YouTube uygulamasını kullanarak saatlerce video izliyor. Netflix uygulamasından dizi takibi yapıyor, Sosyal Medya uygulamaları olan İnstagram, Twitter ve WhatsApp gibi mesajlaşma uygulamalarını kullanıyorum. Bu da bir sürü internet harcaması demek. Kalan kullanım sorgulaması işte bu yüzden önemli. Haberiniz olmadan ücret çekimleri gibi sorunları yaşamamak için KALANDOST10GB yazarak 4551’e ara ara mesaj atın. Bu sayede siz de internet kullanımlarınızı harcamalarınıza göre ayarlayın.

Ya da isterseniz telefonunuzun arama kısmından *123# tuşlaması yaparak da kalan kullanım haklarınızı öğrenebilirsiniz.

Bimcell Dost 10 GB Paketini Yapmak İçin: DOST 10 GB yazıp 4551’e mesaj gönderebilirsiniz.

Bimcell Dost 10 GB Paketini İptal Etmek İçin: IPTAL DOST 10GB yazıp 4551’e mesaj gönderebilirsiniz.

Bimcell Dost 10 GB Paketinde Kalan Kullanım Sorgulama İçin: KALANDOST10GB yazarak 4551’e mesaj gönderebilirsiniz.

Bimcell Nasıl? Neden Bimcell?

Bimcell abonesini düşünen, abonesinin isteklerini karşılamaya çalışan ve ona göre tarife ve kampanyalar üreten bir operatör. Bimcell’in alt yapısını Türk Telekom oluşturduğu için herhangi bir çekim problemi de yaşamıyorsunuz.

Bimcell’in diğer bir güzel yanı ise TL yüklemelerini çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilmek. Biz öğrencilerin Bimcell’i tercih etme nedeni ise elbette ucuz olması. Bimcell sahiden cebe uygun tarifeler üretiyor.

Eğer yeni hat almayı düşünüyorsanız Bimcell de yeni hat fiyatları da uygun. Yeni hat almak sadece 65₺. Özellikle yen hat alanlara ilk ay kullanabilecekleri 6 GB internet + 250 dakika ve 250 SMS hediyesi de mevcut.

Bimcell Yeni Hat Fiyatı

Bimcell Yeni Hat Fiyatı

10 GB internet size fazla geliyorsa diğer Dost Paketleri incelemek için aşağıda yer alan paket isimlerine tıklayabilirsiniz. Yine Bimcell hakkında daha fazla bilgi almak, tarife ve kampanyalarını takip etmek için bayfinans.net’u takipte kalın.

Bimcell Dost 5 GB Paketi – 29₺

Bimcell Dost 2 GB Paketi – 19₺

Bimcell Dost Paketler Nasıl Yapılır?

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.