BİMcell Bedava İnternet Kazanma Yöntemleri

07.02.2020

Bimcell bedava internet kazanma yöntemleri ile hızlı bir şekilde bedava internete sahip olabilirsiniz.  Z kuşağını oluşturan bizler için internet bir kullanım aracı olmaktan çok daha öteye gidiyor ve ihtiyacımız haline geliyor.

Dijital çağa ayak uydurmak, her an dünyadan haberdar olmak, dünyanın bir diğer ucundaki insanlara ulaşabilmek için internete bağlı olmamız gerekiyor.

Öyle ki; faturalarımızı internetten ödüyor, haberleri ve gündemi internetten takip ediyor, arkadaşlıklarımızı internet aracılığı ile sosyal medya uygulamaları üzerinden kuruyoruz. Bir de sıkı bir oyuncuysak internet bizim olmazsa olmazımız konumuna geliyor.

Asıl bizi endişelendiren durum ise tüm bunları yapabilmek için telefon operatörlerine bir sürü para harcamamız. Bu paralar ile bir sürü internet paketi satın alıyoruz fakat yaptığımız paketler ay sonunu bile görmemize yetmiyor.

Bizler de mecburen paketleri yenilemek zorunda kalıyoruz. Tam da bu duruma çözüm olarak yazımızda BİMcell bedava internet kazanabileceğinizi söylüyoruz. Peki ama nasıl?

Bimcell Bedava İnternet

Bimcell Bedava İnternet

BİMcell Bedava İnternet

İhtiyaç duyduğumuz internet miktarına göre BİMcell’de çeşitli kampanyalar mevcut. Bu kampanyalardan yararlanabilmeniz için yapmanız gereken en temel şey ilk olarak hattınızı BİMcell’e taşımak ya da bulunduğunuz bölgedeki her hangi bir BİM mağazasına girerek BİMcell hattı satın almak. Bu işlemlerden sonra yapamanız gerekenleri adımlar şeklinde sizlere sunalım.

ADIM 1

Oturduğunuz ya da o an bulunduğunuz bölgedeki herhangi bir BİM Mağazasına girin, mağaza görevlilerine hattınızı BİMcell’e taşımak istediğinizi ya da yeni bir BİMcell hattı satın almak istediğinizi söyleyin.

Hat taşımak ve yeni bir hat almak için hangi belgelerin gerekli olduğunu yazının devamında bulabilirsiniz.

ADIM 2

Hattınızın taşınma işlemi gerçekleştikten ya da yeni hattınız aktif edildikten sonra (ortalama 3 gün içerisinde aktif olacaktır) BİMCELL BONUS yazarak “4551” e kısa mesaj gönderin. Bir ay boyunca hediye olarak 250 dakika, 250 sms ve 6 gb internetin keyfini bedavaya sürebilirsiniz.

Peki ya bir aylık süre dolduktan sonra ne olacak? Endişelenmeye gerek yok BİMcell kampanyaları ile de bedava internet dağıtıyor.

BİMcell Bedava İnternet Kampanyaları

BİMcell kullanıcıları için yeni kampanyalar yapmaya devam ediyor. Bu kampanyalar ile daha fazla kitleye ulaşacağı ise su götürmez bir gerçek, gün geçtikçe daha fazla vatandaş Bimcell’i tercih ediyor.

Peki internet kampanyalarının bu tercih üzerindeki konumu ne?

Bimcell Bedava 5gb internet + 500 sms

Bimcell Bedava 5gb internet + 500 sms

Tek Seferde 40TL ve üzeri yükleme

BİMcell’in 2020 yılına özel olarak yeni başlattığı Yeni Yıl Fırsatı Kampanyası Tek Seferde 40TL yükleme yapan kullanıcıları için geçerli. Tek seferde yaptığınız her 40TL ve üzeri yüklemeye BİMcell’den hediye olarak 5gb internet + 500 sms kazanıyorsunuz.

Bunun için özel bir numaraya herhangi bir sms atmanıza hiç gerek yok, sadece yüklemenizi yaparak bedava internet kazanmanın keyfini çıkarın.

Tek Seferde 25 TL ve üzeri yükleme

Tek seferde 40TL yüklemek sence de fazla değil mi? Ben o kadar çok internet kullanmıyorum sadece mesajlarımı kontrol etsem yeter diyenler için BİMcell’in zaten hali hazırda bir kampanyası mevcut.

Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için yapmanız gereken tek şey tek seferde 25TL ve üzeri yükleme yapmanız. Yüklemenizin gerçekleşmesinin hemen ardından bir ay boyunca kullanabileceğiniz 500 sms + 1 gb internet BİMcell’den hediye.

BİMcell  Bedava İnternet 30 GB

Hediyeler bitmiyor siz yeter ki BİMcell’li olun! BİMcell 1 Ağustos 2019 tarihinden önce kendisini tecih etmiş olan kullacılarına 30 GB internet dağıtıyor.

Bu kullacılara özel olarak mesaj gönderen BİMcell kullanıcılarına 7 gün boyunca ücretsiz olarak kullanabilecekleri 30 GB internet hizmeti sunuyor. Yararlanabilmeniz için yapmanız gereken şey öncelikle bu telefonunuza şu mesajın ulaşmış olması;

“Değerli müşterimiz tebrikler! 30GB yazıp 5555’e gönderin, BİMcell’den tam 7 gün boyunca doya doya kullanabileceğiniz 30GB cepten internet hediyesi cebinize gelsin! Size özel hediyelerimiz devam edecek! İyi günlerde kullanın.”

Bu mesajı aldıktan sonra 30GB yazarak 5555’e mesaj gönderin. Gönderir göndermez gerekli bildirim mesajları tarafınıza iletilecektir. 7 gün boyunca 30 GB internetin keyfini sürün, sınırsızca film ve dizi izleyebilir, sevdikleriniz ile saatler boyunca görüntülü konuşabilir ve oyunlaroynayabilirsiniz.

Nasıl BİMcell’li Olurum?

Tek ihtiyacınız olan şey Nüfus Cüzdanınız ve nüfus cüzdanınızın bir adet fotokopisi, herhangi bir BİM Mağazasına girerek sadece 65TL karşılığında yeni bir hatta sahip olabilirsiniz.

Mevcut hattınızı taşımak için yine nüfus cüzdanınız ve nüfus cüzdanınızın bir adet fotokopisi ile birlikte  herhangi bir BİM Mağazasına girerek BİM çalışanları aracılığı ile hattınızı taşıyabilirsiniz üstelik bu işlemi ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLAR
  1. Ayş dedi ki:

    Ne varsa bimcellde var