Akbank 48 Ay Taksitli 20 Bin TL Kredi

28.09.2019
A+
A-

Gelir belgesiz ve kefile ihtiyaç duymadan Akbank şubelerinden 20.000  TL krediyi 48 ay vade ile çekebilirsiniz. Güncel kredi taksit sayısı 60 aya kadar yükseltildi. Bu sayede daha düşük miktarlı taksitler ödeyerek kredi sahibi olmak mümkün.

2019 yılı itibariyle gelir belgesi olmadan kredi çekmek isteyen esnaflar, ev kadınları ve işsizler bu kampanyadan yararlanabiliyor. Bu kredinin tek şartı kredi puanının yüksek olması. BayFinans.net farkıyla bu son kredi kampanyasını inceleyelim.

Gelir Belgesiz Kefilsiz Kredi Nasıl Alınır?

Bankalar gelir belgesiz olarak nasıl kredi veriyor? sorusunun cevabı aslında çok açık. Banka yine belli teminatlar istiyor ancak bunların illa ki maaş bordrosu olması gerektiğini söylemiyor.

Gelir belgesiz kredi veren bankalar kredi notunu ve ipotek edilebilen malları inceliyor. Bu incelemelere göre hiçbir belge istemeden internetten hazır kredileri vatandaşlara veriyorlar.

KKB kredi notu sorunu olmayan ve kredi sicil puanı yüksek olanlar herhangi bir geliri olmasa bile bankalardan kredi çekebiliyor. Elbette kredi puanı düşük ve kötü durumda olanlar bu haklardan tam anlamıyla yararlanamıyor.

Akbank 20 Bin TL 48 Ay Taksitli Maaşsızlara Kredi

Banka şubesine giderek Akbank bireysel krediler bölümüne başvuruda bulunursanız, gelir belgeniz olmadığı için büyük ihtimalle kredi sahibi olamazsınız. “Biz gelir belgesi olmayana kredi veremiyoruz.” diyen banka yetkilileri, haberleri olmadan internetten kredi dağıtıyor. Hem de kredi notu yüksek olan vatandaşlara bile gelirleri olmadığı için kredi tahsis etmiyorlar.

Bu gelirsizlere verilen krediden faydalanmak için Akbank direkt mobil uygulamasını indirmeniz ve kredi başvurusu yapmanız gerekiyor. Uygulama Google Play Store ve App Store‘da kolayca bulunabiliyor. Sonrasında kredi başvurusu ve diğer işlemler için şifre oluşturmanız gerekiyor. Bunu banka şubesinde kolayca yapabilirsiniz. İşlemler tamamlandıktan sonra TC kimlik numaranız ve cep şifreniz ile mobil bankacılık uygulamasına giriş yapabilirsiniz.

Akbank’tan mobil kredi çekmek için takip etmeniz gereken diğer adımlar sırasıyla şu şekilde:

 • “Kredi İşlemleri” menüsüne girin.
 • “Herhangi bir kredi başvurunuz yoktur.” yazısının altında yer alan “Başvur” tuşuna basın.
 • Şubeye gitmeden kredi çekmenin en kolay yolu bu açılan sayfada sizleri bekliyor olacak.
 • Bankada vadesiz hesabınızın olması gerekir. Yoksa banka paranızı hesaba yatıramaz. Bunu da ücretsiz bir şekilde şubeden kolayca açtırabilirsiniz.

Önceden kredi çekenlerden bazıları 608.78 lira taksitle, 48 ay vadeli, 1.39 faizli Akbank kredisi almayı başarmışlar. Bu tarz kredilerin masrafı ve faiz katkısı ortalama 10.000 lirayı bulabiliyor. Ama güncellenen kredi taksit rakamları sayesinde siz bu kredilere 60 ay vadeyle sahip olabiliyorsunuz.

İnternetten Akbank Tüketici Kredisi Başvurusu

Bilgisayardan da internet bankacılığı aracılığıyla gelir belgesiz kredi başvurusu yapılabilir. Bu başvuru için Akbank mobil şifresine sahip olmanız gerekir. Akbank mobil giriş şifresi almak için buraya tıklamanız yeterli.

Eğer banka kartınız varsa, bu kartın numaralarını kullanarak kolayca bu süreci tamamlayabilirsiniz. Sonrasında cep telefonunuza SMS ile giriş şifreniz iletilir. Sonrasında şu adımları takip etmeniz gerekiyor.

 • Sisteme giriş yapın.
 • Ardından Kredi Başvurusu ekranına girin.
 • 20.000 TL 60 ay vadeli seçeneğini seçerek başvuru yapın.
 • Hiç bilgisi olmayanlar bile kolayca bu kanal aracılığıyla kredi başvurusu yapabilir.

Kolay kredi onayı almak için kredi taksit süresini uzatmayı deneyebilirsiniz.

Güncel İndirimli Akbank Kredi Faizleri Ne Kadar?

Akbank gelir belgesiz kredi faiz rakamları her geçen gün değişkenlik gösteriyor. Faiz indirimi yapan bankalar arasında yer alan Akbank, şu anda %1.63 gibi nispeten düşük bir faiz oranıyla tüketici kredisi vermektedir.

Akbank kredi hesaplaması müşteri hizmetlerinden ve bankanın kendi web sitesi üzerinden kolayca yapılabiliyor. Güncel faizlere bakarak kredi hesaplamasını yapabiliriz. İşte şu anda Akbank mobilden kredi çekseniz, ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı ve diğer kredi detayları.

 • Diyelim ki Akbank’tan 20.000 TL tüketici kredisi çekmek istiyorsunuz. Bu durumda karşınıza çıkan faiz oranı kredi notunuza göre değişkenlik göstermekle birlikte %1.63 oranında olacaktır.
 • 1 aydan 60 aya kadar kredi vadesi seçebilirsiniz. Kredi vadesini uzun tutmak hem kredi onay sürecini kolaylaştırır hem de kredinin taksitlerini azaltır. Tek dezavantajı ise kredinin faiz oranını yükseltiyor olmasıdır.
 • Kredi çekerken kredi sigortasını yaptırın. Bu size %0.10 oranında faiz kazancı sağlayacaktır. Aksi takdirde sigortasız kredi çekmek hem sizi riske atar hem de çok fazla faiz ödemenize sebebiyet verir.
 • Akbank’tan 20.000 TL, 60 ay vadeli, sigortalı bir kredi çektiğinizde Eylül 2019 dönemi itibariyle aylık 569.25 TL taksit ödemeniz gerekiyor. Krediyi 5 sene ödüyorsunuz.

Neden 20.000 TL Kredi Çekiyorsunuz?

İnsanlar bazen gözlerinin önündeki fırsatı göremezler. Bankadan 20.000 TL kredi çekmek kulağa hoş gelebilir ancak bu krediyi neden çektiğiniz büyük önem arz eder. Eğer kredi notunuz yüksekse kredi faizi ödemeden kolayca 20.000 TL tutarında harcama yapabilirsiniz. Eğer kredi çekme amacınız;

 • Çeyiz alışverişi yapmak,
 • Beyaz eşya almak,
 • Taksitlendirilebilir bir şeyler almak,

İse bu durumda bankaların ağır faiz yükünden uzak durun. Bu kredi için de kredi puanınızın yüksek olması gerektiğini söylemiştik. Bu durumda adınıza 20.000 TL limitli kredi kartı çıkarabilirsiniz. Gelir belgesiz, kefille ve ipotekle bu kredi kartına sahip olmak mümkündür. Bu sayede yaklaşık 10.000 TL’yi bulan kredi masrafından kurtulabilirsiniz. Özellikle yeni evlenen çiftler bu tercihi kesinlikle göz önünde bulundurmalıdır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.